فناوری

پیوند مجدد Granblue Fantasy – چگونه کریستال های استحکام را برای ارتقاء سلاح ها پرورش دهیم

پیوند مجدد Granblue Fantasy – چگونه کریستال های استحکام را برای ارتقاء سلاح ها پرورش دهیم

Granblue Fantasy Relink به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا شخصیت‌های خود را از طریق سیستم‌های ارتقای مختلف بهبود بخشند، از جمله سیستم ارتقاء سلاح که به روپیه و سرمایه گذاری مواد قابل توجهی نیاز دارد. در حالی که می توانید چند کریستال Fortitude را برای ارتقاء این سلاح ها به سادگی با انجام بازی بدست آورید، در نهایت مجبور خواهید شد در لحظه ای که عمیق تر به پایان بازی می شوید آنها را پرورش دهید.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

نحوه پرورش کریستال های Fortitude در Grablue Fantasy Relink

مثلاً برای امتیازهای استادی و امتیازهای تجربه، آسیاب کردن کریستال‌های فورتیود قبل از رسیدن به پایان بازی تا حدودی است. بیهوده. حتی در سختی هارد، کمپین داستان اصلی آنقدر سخت نیست که برای شکست دادن آن، باید آن را خرد کنید. حتی ابتدای بازی تا حدودی بدون خرد کردن قابل کنترل است، تا زمانی که وقتی همه چیز جدی می‌شود، ماموریت‌های دشواری بسیار سخت را باز کنید.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای افزایش رتبه قدرت شخصیت‌ها و قوی شدن کافی برای کنترل هیولاهای قدرتمند ماموریت‌های بسیار سخت و فراتر از آن، ارتقاء سلاح‌های آن‌ها است و برای انجام این کار، به مقادیر خاصی از Fortitude نیاز دارید. کریستال ها این آیتم ها در اندازه های مختلف هستند و هر چه کریستال بزرگتر باشد، هر سلاحی در طول فرآیند ارتقاء تجربه بیشتری خواهد داشت.

شما می توانید مقادیر زیادی کریستال های بزرگ و متوسط ​​را نسبتاً سریع با تکمیل کوئست دشواری Great Goblins of Fire Extreme پرورش دهید. گابلین های زیادی که در طول این کوئست Conquest با آنها مبارزه خواهید کرد، کریستال های متوسط ​​و بزرگ را به مقدار مناسبی رها می کنند و اگر سه هدف جانبی را تکمیل کنید، می توانید چند عدد دیگر از آنها بدست آورید، که اگر یک شخصیت به اندازه کافی قدرتمند داشته باشید انجام این کار چندان دشوار نیست. در تیم شما.

پس از باز کردن قفل مجدد Grablue Fantasy ماموریت‌های سختی Maniac، می‌توانید تلاش Revenge of the Hordes را تکمیل کنید تا کریستال‌های Fortitude را به طور موثری پرورش دهید. توجه داشته باشید که این تلاش بسیار دشوار است، بنابراین ممکن است نتوانید تا زمانی که شخصیت‌های شما به‌ویژه قدرتمند شوند، از عهده آن برآیید.

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا