اقتصاد

جنسیس به تسویه حساب ۲۱ میلیون دلاری با SEC بر سر برنامه Gemini Earn رسید

جنسیس به تسویه حساب ۲۱ میلیون دلاری با SEC بر سر برنامه Gemini Earn رسید

شرکت ورشکسته Genesis Global Holdco و شرکت های وابسته به آن گفتند که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به مبلغ 21 میلیون دلار تسویه حساب کرده اند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در پرونده 31 ژانویه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، بدهکاران جنسیس پیشنهاد کرد یک جلسه استماع در 14 فوریه برای ورود به یک اقدام برای به رسمیت شناختن معامله بین شرکت و SEC برنامه ریزی شود. به گفته بدهکاران، SEC 21 میلیون دلار در ازای حل و فصل دعوای مدنی خود علیه Genesis در مورد “پیشنهاد ثبت نشده و فروش اوراق بهادار” از طریق برنامه Gemini Earn دریافت خواهد کرد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

“توافقنامه تسویه حساب محصول است. در مورد مذاکرات گسترده بین SEC و GGC. «تسویه‌حساب پیشنهادی، از جمله مزایای دیگر برای دارایی‌های بدهکاران، دعوی مدنی ارائه شده توسط SEC در این پرونده‌های فصل 11 را حل می‌کند و خطرات، هزینه‌ها و عدم اطمینان مرتبط با دعاوی طولانی‌مدت علیه SEC را از بین می‌برد. >

منبع: کرولعلیه جنسیس و جمینی در ژانویه 2023 تشکیل شد. پرونده کمیسیون بر اقدامات این دو شرکت بین فوریه 2021 و نوامبر 2022 متمرکز بود که ادعا می‌کرد آنها قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را از طریق برنامه وام‌دهی کریپتو نقض کرده‌اند.

به چندین اقدام قانونی بین Gemini، Genesis و شرکت مادر جنسیس Digital Currency Group و مدیر عامل آن، Barry Silbert منجر شد.

مرتبط: جنسیس قرارداد بازپرداخت با شرکت مادر DCG را برای پایان دادن به شکایت 620 میلیون دلاری امضا می کند

تسویه اعلامیه آخرین مورد از سوی SEC بود. در بحبوحه شکایت های جاری بین تنظیم کننده مالی و شرکت های رمزنگاری فعال در ایالات متحده، از جمله ریپل، بایننس، کوین بیس و کراکن. در آگوست 2023، SEC تسویه حساب 24 میلیون دلاری را اعلام کرد برای پرونده خود علیه Bittrex و مدیر عامل سابق آن ویلیام شیهارا، به دلیل راه اندازی یک صرافی ثبت نشده.

در 12 ژانویه، Genesis Global Trading – یک نهاد مجزا از Genesis Global Capital که در برنامه Gemini Earn شرکت ندارد – پس از تحقیقاتی که نشان داد “شکست‌های قابل توجه” در برنامه‌های ضد پولشویی و امنیت سایبری این شرکت، nydfs-forfeit-bitlicense”>با پرداخت 8 میلیون دلار جریمه به وزارت خدمات مالی نیویورک موافقت کرد. این شرکت با توقف فعالیت در نیویورک و تسلیم BitLicense خود به عنوان بخشی از معامله موافقت کرد.

مجله: ترس و تردید قانونگذاران باعث ایجاد مقررات پیشنهادی رمزنگاری در ایالات متحده می شود

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا