اقتصاد

دادخواست FTX از دادگاه برای فروش 175 میلیون دلار ادعای علیه Genesis Trading DCG

دادخواست FTX از دادگاه برای فروش 175 میلیون دلار ادعای علیه Genesis Trading DCG

FTX در 1 فوریه درخواستی را برای فروش ادعای خود به مبلغ 175 میلیون دلار علیه شرکت خدمات مالی دیجیتال ورشکسته جنسیس گلوبال کپیتال به دادگاه دلاور ارائه کرد. این ادعا توسط صندوق تامینی مرتبط با صرافی ارز دیجیتال ورشکسته Alameda Research مطرح شده است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در صورت تایید، FTX ممکن است ادعا را به طور کامل یا جزئی و در زمان‌های مختلف بفروشد تا از بهترین شرایط استفاده کند. ادعاهای علیه جنسیس در حال حاضر فروش به ازای 65٪ ارزش اسمی خود، به طور قابل توجهی بالاتر از 38 درصد ادعاهای تحقیقات Alameda در حال واکشی هستند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این پیشنهاد درخواست می‌کند که یک روش فروش برای همه فروش‌ها به منظور «کاهش هزینه و تأخیر در ارائه درخواست جداگانه برای هر فروش پیشنهادی» تأیید شود. قیمت فروش باید حداقل 95٪ از “بالاترین قیمتی که توسط یک یا چند بازارساز پیشرو برای مطالبات عمومی بدون وثیقه GGC در تاریخ مرجع ارائه شده است” ظرف سه روز از تاریخ فروش باشد. در دستور فروش پیشنهادی آمده بود:

“ورود این دستور به نفع بدهکاران و دارایی آنها، طلبکاران، دارندگان بهره و سایر طرف های ذینفع است.”

اعتراض به فروش ادعا می تواند تا 15 فوریه انجام شود.

FTX در اصل در ماه مه به دنبال بازپس گیری 3.9 میلیارد دلار از Genesis بود که طبق قانون ورشکستگی مجاز بود. ادعای 175 میلیون دلاری بین FTX و Genesis در ماه اوت و تأیید شده توسط دادگاه در اکتبر. سایر ادعاها علیه جنسیس توسط FTX در آن زمان حذف شدند.

مرتبط: FTX قصد دارد به طور کامل به مشتریان بازپرداخت کند، اما وکیل ورشکستگی می‌گوید مبادله را دوباره راه‌اندازی نکنید

طرفین با این استدلال که احتمال بازیابی غیرقابل پیش‌بینی است و تسویه‌حساب از دعوای قضایی طولانی و پرهزینه جلوگیری می‌کند، مبلغ به شدت کاهش یافته را توجیه کردند. ، که نتیجه آن نیز غیرقابل پیش بینی خواهد بود.

حرکت FTX برای فروش ادعای خود علیه جنسیس. منبع: Kroll

FTX سقوط کرد در نوامبر 2022، پس از کشف تخلفات در دفاتر حساب های آن. جنسیس در آن زمان 175 میلیون دلار در حساب FTX خود بسته بود، اما گفت که بر فعالیت های بازارسازی آن تاثیری نداشته است.

Genesis، یکی از شرکت‌های تابعه Digital Currency Group (DCG)، اعلام ورشکستگی در ژانویه 2023، راه اندازی طولانی مدت درگیری با صرافی ارزهای دیجیتال Gemini. جنسیس برنامه Gemini Earn را مدیریت کرد که با توقف برداشت جنسیس تحت تأثیر قرار گرفت. Genesis در تاریخ فوریه به تسویه حساب ۲۱ میلیون دلاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در رابطه با Gemini Earn رسید. 1.

یک جلسه دادگاه در تاریخ 14 فوریه در نیویورک برگزار خواهد شد که در آن طرح سازماندهی مجدد ورشکستگی پیشنهادی Genesis Debtors و گنجاندن تسویه حساب SEC در آن بررسی خواهد شد.

مجله: آیا می توانید به صرافی های رمزنگاری پس از سقوط FTX؟

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا