اقتصاد

رئیس FCC پیشنهاد غیرقانونی کردن تماس های رباتیک با هوش مصنوعی را دارد

رئیس FCC پیشنهاد غیرقانونی کردن تماس های رباتیک با هوش مصنوعی را دارد

رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده (FCC) جسیکا روزنورسل پیشنهاد کرده است که تماس هایی با هوش مصنوعی در نظر گرفته شود ( صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی به عنوان غیرقانونی، مشمول مقررات و مجازات های مشخص شده در قانون حمایت از مصرف کننده تلفنی (TCPA) در اطلاعیه 31 ژانویه.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

اطلاعیه پیام نادرستی را دنبال می کند که با استفاده از هوش مصنوعی برای تقلید از جو رئیس جمهور ایالات متحده ایجاد شده است. صدای بایدن به ساکنان نیوهمپشایر توصیه می‌کند در انتخابات مقدماتی این ایالت رای ندهند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

پیام‌های خودکار حاوی صدای بایدن برای مداخله در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2024 ایجاد شد، اما دفتر دادستان کل ایالت این درخواست‌ها را محکوم کرد. به عنوان اطلاعات غلط

پیشنهاد Rosenworcel با هدف ممنوعیت تماس‌های رباتیک تحت قانون TCPA در سال 1991 است که تماس‌های سیاسی و بازاریابی خودکار را که بدون رضایت گیرنده انجام می‌شوند، تنظیم می‌کند. هدف اصلی TCPA محافظت از مصرف‌کنندگان در برابر ارتباطات ناخواسته و مزاحم، مانند تماس‌های بازاریابی تلفنی ناخواسته و پیام‌های خودکار است.

افزایش این تماس ها در سال های اخیر افزایش یافته است، به طوری که فناوری اکنون می تواند با تقلید صدای افراد مشهور، شخصیت های سیاسی و حتی اعضای خانواده، مشتریان را گمراه کند.

با اجرای این پیشنهاد، FCC دادستان‌های کل ایالت در سراسر کشور را با منابع اضافی برای تعقیب مسئولین این تماس‌های مخرب مخرب و اجرای عواقب قانونی تجهیز می‌کند.

در نوامبر ۲۰۲۳، FCC آغاز یک اعلامیه تحقیق برای جمع آوری اطلاعات در مورد رسیدگی به تماس های غیرقانونی غیرقانونی و دخالت احتمالی هوش مصنوعی. آژانس در مورد نقش هوش مصنوعی در کلاهبرداری، تقلید صداهای آشنا و اینکه آیا باید تحت TCPA تنظیم شود یا خیر، جویا شد. علاوه بر این، FCC به دنبال اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده مثبت از هوش مصنوعی بود، مانند شناسایی و جلوگیری از تماس‌های غیرقانونی غیرقانونی.

مرتبط: هوش مصنوعی رای دهندگان و سیاستمداران احمق را پیش از انتخابات 2024 ایالات متحده جعل می کند – “من فکر می کردم واقعی است”

کاخ سفید در 29 ژانویه، سه ماه پس از فرمان اجرایی بایدن در مورد هوش مصنوعی، برگه اطلاعاتی را با اقدامات کلیدی خود در زمینه هوش مصنوعی منتشر کرد. برگه اطلاعات به “پیشرفت قابل توجهی” در راستای ماموریت رئیس جمهور برای “محافظت از آمریکایی ها در برابر خطرات احتمالی سیستم های هوش مصنوعی” اشاره کرد.

دیپ فیک نگرانی ها را در مورد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی افزایش داده است، با مجمع جهانی اقتصاد در نوزدهمین گزارش خطرات جهانی خود بر پیامدهای نامطلوب فناوری های هوش مصنوعی تاکید می کند. سرویس اطلاعات امنیتی کانادا – آژانس اطلاعات ملی اصلی کانادا – همچنین نگرانی‌هایی را درباره کمپین اطلاعات نادرستمطرح کرد. >هایی که در سراسر اینترنت با استفاده از AI دیپ جک انجام شده است.

United قانونگذاران ایالتی خواستار قانونی برای جرم انگاری تولید دیپ فیک شده اند. /a> تصاویر پس از انتشار گسترده عکس های جعلی صریح تیلور سویفت.

مجله: انتخاب رمزهای رمزنگاری + AI، AGI “مدت زیادی طول خواهد کشید”، Galaxy AI تا 100 میلیون تلفن: AI Eye /strong>

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا