فناوری

فارادی با ARM و Intel در توسعه SoC، با فرآیند 18A شریک است

فارادی با ARM و Intel در توسعه SoC، با فرآیند 18A شریک است

فارادی فناوری، یک شرکت پیشرو در طراحی ASIC و راه حل های IP، همکاری با ARM و اینتل را برای توسعه یک SoC نوآورانه با استفاده از فرآیند 18A اینتل نشان داده است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

فارادی تصمیم می‌گیرد تا رهبران صنعت را برای ایجاد یک SoC پیشرفته که برای بخش مرکز داده “مجموعه” کند

[اعلامیه مطبوعاتی]:  شرکت فناوری فارادی (TWSE: 3035)، پیشرو در خدمات طراحی ASIC و راه‌حل‌های IP، همکاری خود را با Arm و Intel در پیشروی توسعه 64 هسته‌ای اعلام کرد. سیستم روی تراشه (SoC) با استفاده از فناوری Intel 18A. این SoC نوآورانه به‌طور یکپارچه زیرسیستم‌های محاسباتی Arm® Neoverse™ (CSS) را ادغام می‌کند و عملکرد بی‌نظیری و بهره‌وری انرژی را ارائه می‌کند که برای ساخت مراکز داده مقیاس‌پذیر مقیاس‌پذیر، لبه‌های زیرساخت و شبکه‌های پیشرفته 5G طراحی شده است.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

SoC مبتنی بر Arm طراحی شده است تا یک جزء اساسی از پلت فرم ارزیابی SoC آینده فارادی باشد، که هدف آن توانمندسازی مشتریان در تسریع توسعه سرورهای مرکز داده، مرتبط با محاسبات با کارایی بالا (HPC) است. ASIC ها و SoC های سفارشی. این پلتفرم بیشتر از IP های رابط از اکوسیستم Arm Total Design استفاده می کند و از اجرای جامع و فرآیند تأیید برای فناوری 18A اطمینان می دهد. این رویکرد یکپارچه آماده است تا کاوش معماری SoC را در جریان طراحی جلویی ساده کند و در نهایت خط زمانی کلی توسعه تراشه را کاهش دهد. انتظار می رود این راه حل در 1H2025 در دسترس باشد.

ما خوشحالیم که با فارادی در توسعه SoC مبتنی بر Arm Neoverse CSS با استفاده از رقابتی‌ترین فناوری پردازش Intel 18A کار می‌کنیم. همکاری استراتژیک ما با فارادی نشان دهنده تعهد ما به ارائه فناوری و نوآوری در تولید در سراسر زنجیره تامین نیمه هادی جهانی است که به مشتریان فارادی کمک می کند تا به طور یکپارچه استانداردهای قدرت و عملکرد پیشرو در طراحی های SoC را برآورده کنند.

– استوارت پن، SVP اینتل و GM خدمات ریخته گری اینتل

[یادداشت روزنامه نگار]: اعلام همکاری بین فارادی، ARM و اینتل فاندری آغاز یک “انقلاب” جدید در صنعت نیمه هادی است، زیرا این شرکت ها با هم کار می کنند به این معنی که ما شاهد آن خواهیم بود. راه حل های “ترکیبی” از آنها، به ویژه هدف قرار دادن بخش هوش مصنوعی. علاوه بر این، این نیز گام دیگری از سوی ARM برای برداشتن اولین گام به سمت اردوگاه اینتل در زمینه تامین منابع نیمه هادی است، زیرا این شرکت مشتری “مهم” غول تایوانی TSMC بوده است.

Intel Foundry خود را در بازارها را از طریق همکاری های گسترده، مانند کسانی که با UMC هستند الف>، همراه با توسعه سریع فرآیندهای نسل فعلی و آتی آن. تیم آبی همچنین قرار است را نگه دارد IFS Direct Connect” نیز در اواخر این ماه، که یک رویداد بسیار مورد انتظار در صنعت است، زیرا گمان می رود موارد زیادی برای مصرف کنندگان و مشتریان بالقوه بسته شود.

منبع خبر: فارادی< /p>

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا