فناوری

آیفون 16 پرو، آیفون 16 پرو مکس افزایش قابل توجهی در سرعت شارژ دریافت می کنند

آیفون 16 پرو، آیفون 16 پرو مکس افزایش قابل توجهی در سرعت شارژ دریافت می کنند

iPhone 16 انتظار می‌رود این سری در رویداد سخت‌افزاری در سپتامبر امسال رونمایی شود. مانند سال گذشته، چندین مدل در این سری وجود خواهد داشت. در حالی که شایعاتی در مورد بهبود چیپست و دوربین وجود دارد، اما صدای زیادی در مورد سرعت شارژ شنیده نمی شود. این امروز تغییر می کند زیرا آخرین شایعات منتشر شده از چین نشان می دهد که نسخه های Pro این بار شاهد پیشرفت های قابل توجهی خواهند بود.

سرعت شارژ iPhone 16 Pro و 16 Pro Max

  • بر اساس آخرین ITHome گزارش، آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس از شارژ سیمی 40 واتی و شارژ بی سیم 20 واتی MagSafe پشتیبانی خواهند کرد.
  • این یک جهش از شارژ بی سیم 27 واتی و شارژ بی سیم 15 واتی MagSafe در دستگاه است. مدل های فعلی آیفون 15 پرو.
  • توجه داشته باشید که 40 وات و 20 وات می توانند حداکثر سرعت شارژ باشند و ممکن است به طور مداوم به دست نیایند. 
  • اگر درست باشد، این یک جهش بزرگ است و باید زمان شارژ آیفون‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
  • سرعت/زمان شارژ یکی از نگرانی‌های اصلی کاربران بوده است، زیرا گوشی‌های اندرویدی قابلیت قابل توجهی را ارائه می‌دهند. در مقایسه با سرعت شارژ سیمی 120 وات و شارژ بی سیم 50 وات.

این منبع همچنین اشاره می کند که ارتقاء سرعت شارژ بالاتر باعث متعادل شدن افزایش ظرفیت باتری در آیفون 16 پرو و ​​پرو مکس می شود. این بدان معناست که اپل می‌خواهد آیفون‌ها با وجود سلول‌های باتری بزرگ‌تر، حداقل به همان سرعت نسل‌های قبلی خود شارژ شوند. 

این شایعات جدید شایعات قبلی را که سرعت شارژ دقیق را ذکر کرده بودند، تکرار می کنند. همچنین گفته می‌شود که آیفون‌های جدید از فناوری باتری‌های انباشته استفاده می‌کنند که ظرفیت‌های بالاتر و طول عمر بیشتری را ممکن می‌سازد. اپل هرگز به طور رسمی جزئیات باتری را فاش نمی کند، اما با دو ارتقای عمده در سال جاری، این شرکت موظف است یکی دو کلمه در مورد تغییرات صحبت کند.

<پانویس>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا