فناوری

باتری Samsung Galaxy S25 در گواهی BIS ظاهر می شود

باتری Samsung Galaxy S25 در گواهی BIS ظاهر می شود

ما فقط چند ساعت تا مورد انتظارترین رویداد “Galaxy Unpacked” فاصله داریم که در آن سامسونگ از گوشی های تاشو، پوشیدنی و موارد دیگر رونمایی خواهد کرد. در حالی که منتظر آن هستیم، 91mobiles به طور انحصاری سلول باتری سامسونگ گلکسی S25 را در گواهی BIS مشاهده کرده است. این موضوع پس از مشاهده باتری گلکسی 25 اولترا روی همان پلتفرم صورت می‌گیرد.

Samsung Galaxy S25 در مسیر راه اندازی شد

  • سلول باتری Samsung Galaxy S25 در BIS مشاهده شد. گواهینامه.
  • این فهرست شماره مدل ها را نشان می دهد: EB-BS931ABE و EB-BS931ABY.
Galaxy S25 Battery BIS
  • اما، این گواهینامه ظرفیت باتری گوشی را مشخص نمی کند.
  • گزارش های قبلی ذکر می کردند که عمر باتری سری گلکسی اس 25 حداقل تا حدی بهبود می یابد. 10 درصد، با حسن نیت از هوش مصنوعی موجود.

Samsung Galaxy S25: آنچه تاکنون می‌دانیم

Samsung Galaxy S25 سال آینده به‌عنوان یک گوشی عرضه می‌شود. جانشین گلکسی اس 24 از اوایل امسال. انتظار می رود که جانشین پیشرفت های قابل توجهی را به همراه داشته باشد. در ابتدا، گزارش‌هایی در مورد یک نسخه با چیپست مدیاتک Dimensity، به احتمال زیاد Dimensity 9400 SoC وجود دارد. این ممکن است علاوه بر نسخه Snapdragon 8 Gen 4 باشد.

انتظار می‌رود که نوع Snapdragon برخی از ویژگی‌های برتر مانند «فناوری درون‌یابی GPU» را به همراه داشته باشد. این به ارتقای گرافیک بازی‌ها برای شفاف‌تر و واضح‌تر کردن تصاویر کمک می‌کند. انتظار می‌رود سامسونگ ویژگی‌های جدید Galaxy AI را که توسط Google Gemini Nano 2 Large Language Model (LLM) ارائه می‌شود، ارائه کند. همچنین درباره دریافت سنسور دوربین جدید سونی در گلکسی S25 شنیده ایم.

انتظار می‌رود که سری Galaxy S25 سامسونگ در حدود ژانویه 2025 مانند گلکسی S24 امسال عرضه شود. هند ظرف مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر، تلفن‌ها در دسترس خواهد بود.

<پانویس>

< /footer>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا