فناوری

ارتقاء حسگر سلامت سامسونگ قبل از معرفی گلکسی واچ 7 به تفصیل انجام شده است

ارتقاء حسگر سلامت سامسونگ قبل از معرفی گلکسی واچ 7 به تفصیل انجام شده است

< /div>

سامسونگ از چندین محصول جدید از جمله Galaxy Watch 7، و همچنین شایعاتی درباره Galaxy Watch Ultra در Galaxy Unpacked 2024 وجود دارد که برای 10 ژوئیه. با این حال، قبل از اعلام رسمی، سامسونگ جزئیات برخی از ارتقاء سنسورهای سلامتی را در گلکسی واچ آینده ارائه کرده است. به آنچه این شرکت در مورد ساعت آینده گلکسی می گوید نگاهی بیندازید.

ارتقای حسگر سلامت سامسونگ

  • سامسونگ نکات که Galaxy Watch دارای یک حسگر BioActive به روز شده است که ویژگی های سلامتی پیشرفته پیش بینی و پیشگیرانه را ارائه می دهد.
  • سنسور BioActive جدید در Galaxy Watch که هنوز راه اندازی نشده است، اندازه گیری های سلامت دقیق تری را نیز ارائه می دهد. در مقایسه با گلکسی واچ 6.
  • غول فناوری اشاره می‌کند که حسگر جدید با سه ارتقاء ارائه می‌شود – افزایش دیودهای نوری دریافت کننده نور، افزودن رنگ‌های بیشتر LED و بهینه‌سازی چیدمان آنها.
  • این حسگر دوباره طراحی شده است که فضای اضافی برای LED های بیشتر و انواع مختلف ایجاد کرده است که اکنون برای عملکرد بهتر در سراسر سنسور قرار گرفته اند.
  • با این کار، سنسور به روز شده اکنون شامل رنگ های زرد، آبی، بنفش است. و ال ای دی های فرابنفش و افزایش تعداد LED های قرمز، سبز و مادون قرمز.
  • سامسونگ بیان می‌کند که تخصیص LED‌های سبز، قرمز و مادون قرمز عملکرد و دقت را در فناوری پوشیدنی افزایش می‌دهد.
  • به‌علاوه، به سنسور BioActive به‌روز شده اجازه می‌دهد معیارهای سلامتی مانند ضربان قلب را اندازه‌گیری کند. ، فشار خون، سطح اکسیژن خون و سطح کیفیت خواب با دقت بیشتری انجام می شود.
  • علاوه بر این، نظارت بر ضربان قلب در طول تمرینات فشرده احتمالاً 30 درصد در مقایسه با قبلی دقیق تر خواهد بود.
  • طبق گفته سامسونگ، شاخص محصولات نهایی گلیکاسیون پیشرفته (AGEs) به عنوان شاخصی از سلامت متابولیک و پیری بیولوژیکی معرفی می‌شود.
  • ویژگی‌های بیشتری برای آن وجود خواهد داشت، اما این شرکت احتمالاً اطلاعات بیشتری در مورد آنها خواهد داد. در رویدادی که برای فردا تنظیم شده است.

قیمت Samsung Galaxy Watch 7 (مورد انتظار)

اگرچه تایید نشده است، نوع بلوتوث 40 میلی متری Samsung Galaxy Watch 7 ممکن است با قیمت 319 یورو، حدود 28809 روپیه، در رنگ های سبز و کرم باشد. در همین حال، نسخه 44 میلی‌متری احتمالاً 349 یورو، تقریباً 31518 روپیه قیمت دارد و در رنگ‌های نقره‌ای و سبز عرضه می‌شود.

با توجه به نوع بلوتوث + 4G، مدل 40 میلی‌متری گلکسی واچ 7 ممکن است حدود 369 یورو، حدود 33271 روپیه قیمت داشته باشد. از سوی دیگر، مدل 44 میلی‌متری احتمالاً 399 یورو، تقریباً 36000 روپیه قیمت خواهد داشت.

<پانویس>

< meta content="https://www.91mobiles.com/hub/author/vivek-chauhan/"/>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا