فناوری

ویژگی‌های Realme GT 6 AI فاش شد: حذف هوشمند Google Magic Eraser مانند، حالت دید در شب و موارد دیگر

ویژگی‌های Realme GT 6 AI فاش شد: حذف هوشمند Google Magic Eraser مانند، حالت دید در شب و موارد دیگر

تاریخ عرضه Realme GT 6 هند برای 20 ژوئن تنظیم شده است، زمانی که در سطح جهانی نیز راه اندازی می شود. Realme GT 6 به عنوان “قاتل پرچمدار هوش مصنوعی” معرفی شده است و این برند اکنون ویژگی های هوش مصنوعی این گوشی را فاش کرده است. این برند همچنین طراحی Realme GT 6 را فاش کرده است و این گمانه زنی را اضافه می کند که این در واقع یک برند جدید از Realme GT Neo 6 است. 

ویژگی های Realme GT 6 AI

  • Realme سه ویژگی هوش مصنوعی را اعلام کرده است که با گوشی هوشمند GT 6 در دسترس خواهد بود. با شروع حالت دید در شب AI، گفته می‌شود که این ویژگی هوش مصنوعی بدون توجه به تاریکی محیط، ویدیوهای واضحی تولید می‌کند. نتیجه “درست مانند تلفن های مجهز به سنسور 1 اینچی” خواهد بود.
    همانطور که از نام آن پیداست،

  • Ai Smart Removal به شما امکان می دهد اشیا را از عکس های خود حذف کنید. طبق گفته Realme، اشیاء حذف شده “هوشمندانه پر می شوند”. این ویژگی شبیه پاک کن جادویی گوگل است، اما تنها پس از امتحان کردن آن متوجه خواهیم شد که حذف هوشمند هوش مصنوعی چقدر خوب است. 
  • Realme GT 6 همچنین یک حلقه هوشمند AI دریافت می‌کند که به شما امکان می‌دهد محتوای انتخابی و کشیده شده را شناسایی کنید، و می‌توانید به سرعت با برنامه‌های شخص ثالث به اشتراک بگذارید. هدف این ویژگی ارائه یک فرآیند سریع و صرفه جویی در زمان برای به اشتراک گذاری اطلاعات با سایر برنامه ها است. بنابراین، یک شماره تلفن یا آدرس را کپی می‌کنید و یک صفحه بازشو با برنامه‌های مختلف دریافت می‌کنید که می‌توانید جزئیات را به اشتراک بگذارید. 

طراحی Realme GT 6، گزینه های رنگ

طراحی Realme GT 6 رسما معرفی شد. این گوشی هوشمند در دو رنگ سبز و نقره ای قابل مشاهده است. انتظار می رود که در رنگ بنفش نیز عرضه شود. این یک طراحی ساده در پشت است با تنها استثنا دوربین های پشتی که روی نواری با سایه تیره تر از رنگ گوشی قرار گرفته اند. در کل یک طراحی شیک و درجه یک است. 

آشکار طراحی رسمی همچنین نشان می‌دهد که Realme GT 6 ممکن است در واقع یک برند جدید از Realme GT Neo 6 باشد زیرا طراحی و رنگ‌های مشابهی دارد. همچنین شایعه شده است که Realme روی یک گوشی هوشمند انحصاری چینی GT 6 با مشخصات قدرتمندتر کار می کند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا