فناوری

بازگشت سری OPPO Find X به بازارهای جهانی تایید شده است، سری Reno 12 در این ماه در سطح جهانی عرضه می شود

بازگشت سری OPPO Find X به بازارهای جهانی تایید شده است، سری Reno 12 در این ماه در سطح جهانی عرضه می شود

در کنفرانس کنفرانس رسانه ای استراتژی هوش مصنوعی لندن، OPPO تأیید کرد که پریمیوم ترین پرچمداران سری Find X آن به بازارهای جهانی بازخواهند گشت. نه فقط این، شرکت همچنین تصریح کرد که سری Reno 12 راه اندازی خواهد شد. در سطح جهانی اواخر این ماه در همان مرحله، OPPO همچنین اعلام کرد که ویژگی‌های هوش مصنوعی Generative را تا پایان سال 2024 به گوشی‌های هوشمند خود خواهد آورد.

بازگشت OPPO Find X به بازار جهانی

OPPO Find سری X

  • OPPO اعلام کرد که سری Find X آن پس از یک فاصله کوتاه به بازارهای جهانی بازخواهد گشت.
  • آخرین تلفن OPPO Find که در سطح جهانی در دسترس قرار گرفت OPPO Find X5 بود که Find X5 داشت حرفه ای نیز. 
  • برای کسانی که نمی‌دانند، OPPO اوایل سال جاری Find X7 و Find X7 Ultra را عرضه کرد و دارای دوربین‌های پریسکوپ دوگانه است. با این حال، این گوشی‌ها فقط مختص بازار چین بودند.
  • OPPO احتمالاً امسال این تلفن‌ها را در بازارهای جهانی معرفی می‌کند و ممکن است یک نسخه ماهواره ای فوق العاده X7 را پیدا کنید.

سری OPPO Reno 12

  • از سوی دیگر، سری OPPO Reno 12 اواخر این ماه در سطح جهانی عرضه خواهد شد. تا این حد، این شرکت یک تصویر تیزر روی صحنه نشان داد.
  • خط‌آپ Reno 12 چند هفته پیش در چین راه‌اندازی شد و این احتمال وجود دارد که سخت‌افزار مشابه باشد.

OPPO Generative AI

در همان مرحله، OPPO همچنین اعلام کرد که تا پایان سال 2024 هوش مصنوعی را در بخش‌های قیمتی مختلف در گوشی‌های هوشمند خود ادغام خواهد کرد. تا این حد، این شرکت همچنین با غول هایی مانند مایکروسافت، گوگل و مدیاتک برای ویژگی های مولد هوش مصنوعی یا GenAI همکاری کرد.

OPPO-AI

این برند می‌گوید که قصد دارد قابلیت‌های هوش مصنوعی پیشرفته را برای بهبود تجربیات کاربر در پردازش تصویر، شارژ هوشمند و پردازش زبان طبیعی ارائه دهد. OPPO بیش از 5399 پتنت هوش مصنوعی در سراسر جهان ثبت کرده است، از جمله 3796 پتنت در زمینه پردازش تصویر.

OPPO در فوریه 2024 یک مرکز هوش مصنوعی در شنژن تأسیس کرد و این به کمک کرد. این شرکت برای متمرکز کردن منابع و پشتیبانی از توسعه ویژگی‌های هوش مصنوعی مانند پردازش تصویر، بینایی رایانه، فناوری گفتار، یادگیری ماشینی، زبان طبیعی و بینایی رایانه‌ای. این شرکت تصریح کرد که از داده‌های کاربر که برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی استفاده می‌شود استفاده نخواهد کرد و اقدامات امنیتی و حفظ حریم خصوصی قوی دارد. 

OPPO-AI

گوشی های پرچمدار OPPO مجهز به Google Gemini LLM، از جمله جعبه ابزار هوش مصنوعی با نویسنده هوش مصنوعی و خلاصه ضبط هوش مصنوعی. هدف OPPO بهبود تبدیل صدا و متن از طریق فناوری‌های رونویسی سریع مایکروسافت و Neural TTS است. همکاری با MediaTek برای چیپست هایی با واحدهای پردازش هوش مصنوعی (NPU) و شتاب دهنده های اختصاصی است. 

گزارش IDC می گوید که پرچمداران با ویژگی های اختصاصی هوش مصنوعی در بخش زیر 1000 دلار در سال 2024 بیش از 250 درصد رشد خواهند کرد و مجموع محموله ها حدود 35 میلیون دستگاه خواهد بود. 

OPPO Find X7 Ultra Price، تاریخ عرضه

قیمت مورد انتظار: روپیه N/A
تاریخ انتشار: (مورد انتظار)
نوع: 12 گیگابایت رم / 256 گیگابایت حافظه داخلی
وضعیت تلفن: تلفن آینده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا