فناوری

[اختصاصی] itel Color Pro 5G با فناوری تغییر رنگ IVCO که این ماه در هند راه اندازی می شود

[اختصاصی] itel Color Pro 5G با فناوری تغییر رنگ IVCO که این ماه در هند راه اندازی می شود

پس از راه اندازی موفقیت آمیز itel S24 (بررسی) در هند، این شرکت در حال آماده شدن برای دستگاه دیگری به نام itel Color Pro 5G را در کشور راه اندازی کرد. Team 91mobiles به طور انحصاری جزئیات itel Color Pro 5G را با حسن نیت از خودی های صنعت برای شما ارائه می کند. بیایید بررسی کنیم که itel Color Pro 5G چه چیزی را برای ما ذخیره خواهد کرد. 

itel Color Pro 5G در هند راه اندازی شد، قیمت لو رفت

طبق منبع، itel Color Pro 5G در هند فرود خواهد آمد. هند در این ماه (ژوئیه 2024). این دستگاه با قیمتی کمتر از 15000 روپیه خرده فروشی خواهد بود، زیرا این بخشی است که itel در این کشور جای پای خود را ایجاد می کند. برای یادآوری، سال گذشته، این شرکت itel P55 Power 5G به عنوان اولین گوشی هوشمند 5G هند با قیمت 10000 روپیه در دسترس است. 

علاوه بر این، منبع همچنین فاش کرد که این دستگاه دارای فناوری نسل بعدی IVCO (itel Vivid Color) خواهد بود که به گوشی یک پنل پشتی با تغییر رنگ می دهد. نحوه عملکرد آن فناوری هنوز توسط منبع یا شرکت فاش نشده است. 

طراحی itel Color Pro 5G 

علاوه بر این، دستگاه itel Color Pro 5G نیز به نظر می رسد تا طرحی از تلفن هوشمند باشد. اگرچه طراحی کامل itel Color Pro 5G با شکوه کامل یا رنگ‌هایی که دستگاه در آن در دسترس خواهد بود را فاش نمی‌کند، ما یک ایده تقریبی از ظاهر گوشی هوشمند از پشت به دست می‌آوریم. 

itel Color Pro 5G teaser

پانل پشتی دارای یک جزیره مربع شکل با یک دوربین دوگانه و یک فلاش است که در دو ماژول دایره ای قرار گرفته است. متأسفانه منبع کوتاهی کرد و مشخصات سخت افزاری itel Color Pro 5G را فاش نکرد، بنابراین این تنها چیزی است که در حال حاضر در مورد دستگاه می دانیم.  

انتظار دارید در روزهای آینده جزئیات بیشتری درباره itel Color Pro 5G به صورت آنلاین عرضه شود.

<پانویس>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا