فناوری

Samsung Galaxy S24+ با اندروید 15 در Geekbench مشاهده شد: نتایج به این شرح است

Samsung Galaxy S24+ با اندروید 15 در Geekbench مشاهده شد: نتایج به این شرح است

Samsung Galaxy S24+ با Android آینده در Geekbench مشاهده شد 15. این واحد از پرچم‌دار سامسونگ با به‌روزرسانی جدید اندروید، عملکرد بهتری نسبت به دستگاهی که اندروید 14 دارد، داشت. این نشان دهنده بهینه‌سازی و افزایش عملکرد بهتر برای Galaxy S24+ با آخرین به‌روزرسانی اندروید است. سامسونگ هنوز آپدیت بتای اندروید 15 را برای گوشی های هوشمند خود منتشر نکرده است. 

Galaxy S24+ با Android 15 در Geekbench

  • یک گوشی هوشمند سامسونگ با شماره مدل SM-S926B در Geekbench 6 توسط PhoneArena مشاهده شد. این شماره مدل مربوط به Galaxy S24+ است. 
  • در اینجا، این واحد Galaxy S24+ در تست تک هسته ای ۲۱۱۴ امتیاز و در تست چند هسته ای ۶۶۱۶ امتیاز کسب کرد. 
  • اگر آن را با Galaxy S24+ دارای Android 14 مقایسه کنیم، امتیازات کمی بالاتر از 2113 امتیاز در تست تک هسته ای و 6469 امتیاز در تست چند هسته ای است. 
  • سایر مشخصات با هر دو واحد گلکسی S24+ که از چیپست اسنپدراگون 8 نسل 3 پشتیبانی می‌کنند، یکسان باقی می‌مانند. 
  • شایان ذکر است که این نسخه اندروید 15 با One U1 7.0 وارد بازار خواهد شد و هنوز در مراحل اولیه است. بنابراین، یک نسخه اصلاح‌شده‌تر ممکن است عملکرد بهتری برای Galaxy S24+ و دستگاه‌های مربوطه داشته باشد. 

Android 15 در کنفرانس Google I/O در ماه مه رونمایی شد. گوگل همچنین اندروید 15 بتا 2 را برای دستگاه های منتخب منتشر کرد. در حال حاضر، دستگاه‌های خاصی از اندروید 15 بتا استفاده می‌کنند و برخی از آن‌ها عبارتند از Nothing Phone (2a)، Realme 12 Pro+، و OnePlus 12.

سامسونگ هنوز نسخه بتای Android 15 را برای گوشی‌های هوشمند خود منتشر نکرده است. اما انتظار می رود ماه آینده برسد. به احتمال زیاد با One UI 7 لایه بندی شده در بالا عرضه خواهد شد. اولین دسته از دستگاه‌هایی که Android 15 beta با One UI 7 گوشی های هوشمند پرچمدار برتر از جمله سری Galaxy S24 خواهند بود. با امتیازات امیدوارکننده اولیه، جالب است که ببینیم چگونه اندروید 15 عملکرد کلی را در گوشی های سامسونگ تغییر می دهد.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا