فناوری

Google Pixel 9 ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی را شامل می‌شود: Add Me، Pixel Screenshots و موارد دیگر

Google Pixel 9 ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی را شامل می‌شود: Add Me، Pixel Screenshots و موارد دیگر

< /div>

Google Pixel 8 و Pixel 8 Pro شامل تعدادی ویژگی هوش مصنوعی برای پاک کردن اشیاء ناخواسته، Magic Audio Eraser برای حذف نویزهای ناخواسته پس زمینه است. ، تصاویر پس زمینه هوش مصنوعی و موارد دیگر. با این حال، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که Pixel 9 آینده احتمالاً با هوش مصنوعی Google عرضه می‌شود که شامل چندین ویژگی جدید و موجود مبتنی بر ML مانند Add Me، Studio، و تصاویر Recall مانند پیکسل مایکروسافت برای قابلیت های هوش مصنوعی. در اینجا جزئیات مربوط به این ویژگی‌های هوش مصنوعی Google آمده است.

ویژگی‌های Google AI در Pixel 9

Add Me

  • طبق یک گزارش< /a> توسط Android Authority، ویژگی پیش‌بینی‌شده «Add Me» Google AI احتمالاً نسخه بهبودیافته «Best Take» خواهد بود.
  • ویژگی Best Take با Google اعلام شد. سری Pixel 8 به کاربران امکان می دهد چندین عکس را در یک تصویر ترکیب کنند.
  • کاربران می توانند عبارات مورد علاقه خود را برای همه انتخاب کنند و بهترین عکس خود را ایجاد کنند تا عکس گروهی عالی به نظر برسد.
  • در عین حال ، ویژگی “من را اضافه کن” نشان می دهد که غول فناوری به جای تمرکز بر روی تصویر اصلی، به دنبال بهبود آنچه کاربران عکاسی می کنند، است.

استودیو

  • طبق گزارش، ویژگی استودیو احتمالاً مشابه برنامه دستیار خلاق است که هنوز فاش نشده است و جزئیات آن به صورت آنلاین ظاهر شد.
  • پیش‌بینی می‌شود که برنامه دستیار خلاق به کاربران اجازه می‌دهد تا با کمک آن استیکر ایجاد کنند. از هوش مصنوعی مولد و اضافه کردن آنها به اسکرین شات ها یا تصاویر دیگر.
  • با این حال، این گزارش همچنین اشاره می کند که برنامه استودیو ممکن است خیلی بیشتر از ایجاد صرفاً برچسب های هوش مصنوعی انجام دهد.
  • این ویژگی ممکن است انجام دهد. ممکن است به عنوان یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی یکپارچه عمل کند، احتمالا شبیه به Image Playground اپل، که به کاربران اجازه می دهد تصاویر را از طریق پیام های متنی ایجاد کنند.

عکس های صفحه پیکسل

  • این گزارش اشاره می‌کند که گفته می‌شود ویژگی Pixel Screenshots شبیه ویژگی فراخوانی غول فناوری مایکروسافت است که برای Windows در رایانه شخصی Copilot Plus در دسترس است.

  • قابل توجه، ویژگی Recall عکس‌های فوری می‌گیرد. از هر کاری که کاربران انجام می‌دهند و از هوش مصنوعی روی دستگاه استفاده می‌کنند تا به یافتن سریع اطلاعات از هر چیزی که جستجو می‌کنند کمک کند.

به‌طور همزمان، پیش‌بینی می‌شود هوش مصنوعی Google شامل ویژگی‌های موجود و همچنین شامل Circle to Search و جوزا. ویژگی Circle to Search به کاربران امکان می دهد اطلاعات را در اینترنت جستجو کنند برای انتخاب متن، تصویر یا ویدیویی که می‌خواهند جستجو کنند، به سادگی دور، برجسته کردن، یا ضربه زدن بر روی صفحه نمایش. در همین حال، دستیار هوش مصنوعی جمینی به کاربران اجازه می‌دهد سوالاتی بپرسند یا درخواست‌هایی مانند به عنوان نوشتن یک مقاله یا ارائه ارائه، و در مقابل، با متن یا تصاویر مرتبط پاسخ می دهد.

(تصاویر توسط Android Authority)

<پانویس>

< meta content="https://www.91mobiles.com/hub/author/vivek-chauhan/"/>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا