فال

طالع بینی هفتگی برج جدی، 7 تا 14 آوریل 2024 شانس مالی را پیش بینی می کند

طالع بینی هفتگی برج جدی، 7 تا 14 آوریل 2024 شانس مالی را پیش بینی می کند

Capricorn – 22 دسامبر تا 19 ژانویه)

پیش بینی طالع بینی هفتگی می گوید، در این هفته به دنبال راه حل هایی باشید که زندگی عاشقانه خود را دست نخورده نگه دارید.

به دنبال راه حل هایی باشید. این هفته زندگی عاشقانه را دست نخورده نگه دارید در دفتر خونسرد باشید و همه وظایف را انجام دهید. هر گزینه ای را برای خوش شانس بودن مالی در نظر بگیرید. رابطه عاشقانه شما قوی خواهد بود، می توانید عملکرد فوق العاده ای در دفتر داشته باشید. این هفته ثروت به خزانه شما خواهد زد و سلامتی شما دست نخورده خواهد بود.

Weekly Horoscope Capricorn, April 7-14 2024: Your official life will be productive today while prosperity will also knock on the door.
فال هفتگی برج جدی، 7 آوریل- 14 2024: زندگی رسمی شما امروز مثمر ثمر خواهد بود در حالی که رفاه نیز به در خواهد زد.

فال عشق برج جدی در این هفته

شما خوش شانس هستید که دوباره عاشق شدن. قسمت اول هفته از نظر عاشقانه پربار است. برج جدی در هنگام سفر در دفتر یا در یک رویداد خانوادگی با شخص خاصی ملاقات می کند. برای دریافت پاسخ مثبت پیشنهاد دهید. کسانی که از قبل عاشق هستند باید زمان بیشتری را با هم بگذرانند تا با هم تماس بگیرند. والدین شما این رابطه را تایید خواهند کرد و آخرین قسمت هفته برای نامزدی خوب است.

فقط دسترسی انحصاری به داستان انتخابات عمومی هند را باز کنید. در برنامه HT اکنون دانلود کنید!

فال شغلی برج جدی در این هفته

مراقب باشید که ضرب الاجل ها را از دست ندهید. برخی از کارها ضرب الاجل مهمی خواهند داشت و باید تلاش بیشتری انجام دهید. اگر شما یک جوان هستید، مطمئن شوید که مفاهیم نوآورانه‌ای را که توسط مدیریت پذیرفته می‌شود، مطرح می‌کنید. برخی از ایده های نوآورانه توسط مشتریان تایید می شود و این به نفع شما خواهد بود. ارزیابی نیز در راه است. وکلا و متخصصان مراقبت های بهداشتی به مواردی می پردازند که توجه عمومی را به خود جلب می کند.

طالع بینی پول برج جدی در این هفته

شما باید در پرداخت های آنلاین این هفته مراقب باشید. این در هنگام سفر بسیار مهم است. اگر برنامه ای برای خرید وسیله نقلیه دارید، این هفته برای آن خوب است. برخی از برج جدی ها اختلافات مالی یا ملکی را با خواهر یا برادر یا خویشاوندان خود حل می کنند. تاجران این هفته سود خواهند برد و برخی از کارآفرینان جدید تا اواسط هفته طعم موفقیت را خواهند چشید.

فال سلامتی برج جدی در این هفته

برخی از بیماری های جزئی ممکن است بر سالمندان تأثیر بگذارد، مانند بیماری های ویروسی. تب، مشکلات مربوط به سرفه و فشار خون بالا. زنان ممکن است در مورد مسائل زنان و زایمان شکایت کنند در حالی که بومیان برج جدی رهایی از استرس روانی را مشاهده خواهند کرد. کودکان باید در حین بازی مراقب بریدگی و کبودی باشند. رژیم غذایی و تناسب اندام خود را حفظ کنید، زیرا تغییر در رژیم غذایی یا تمرین می تواند منجر به عود مشکلات سلامتی شود. همچنین باید ذهنیت مثبتی داشته باشید و یوگا را برای سالم ماندن اتخاذ کنید.

ویژگی های علامت برج جدی

 • قدرت: باهوش، عملی، قابل اعتماد، سخاوتمند، خوش بین
 • نماد: بز
 • عنصر: زمین
 • قسمت بدن: استخوان و پوست
 • علامت خط کش: زحل
 • روز شانس: شنبه
 • رنگ شانس: خاکستری
 • عدد شانس: 4
 • سنگ شانس: آمیتیست

نمودار سازگاری علامت برج جدی

 • قرابت طبیعی: برج ثور، سنبله، عقرب، حوت
 • سازگاری خوب: سرطان، برج جدی
 • سازگاری کمتر: برج حمل، ترازو

توسط: دکتر J. N. Pandey

اخترشناسی ودایی و کارشناس Vastu

ایمیل: djnpandey@gmail.com

تلفن: 9811107060 (WhatsApp فقط)

آیا شما اهل کریکت هستید؟ روزانه در مسابقه کریکت HT شرکت کنید و شانس برنده شدن ساعت هوشمند آیفون 15 و قایق را داشته باشید. برای شرکت در هم اکنون اینجا را کلیک کنیدv> class=”astroSliderGroup” readability=”2.5819672131148″>

برای خواندن فال، علامت خورشید را انتخاب کنید

 • درباره نویسنده
  author-default-90x90

  دکتر. J. N. Pandey یک متخصص طالع بینی ودایی و Vastu، با بیش از 25 سال تجربه و مشتریان در سراسر جهان. او دارای دکترا و مدرک کارشناسی ارشد در طالع بینی ودایی از B. H. U. Varanasi است و در سال 1992 توسط U. G. C. هند به عنوان محقق ملی برای انجام تحقیقات در طالع بینی ودایی انتخاب شد. او به عنوان دستیار سردبیر سالنامه (ویشوا پانچانگام) که به صورت دوره ای توسط B.H.U منتشر می شد و همچنین به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در همان دانشگاه تدریس می کرد. دکتر پاندی توصیه های نجومی در مورد شغل، امور مالی، سلامت، عاشقانه، ازدواج، تولد فرزند، تجارت و موارد دیگر ارائه می دهد. مشاهده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا