فناوری

به‌روزرسانی سهام بلیزارد در نقشه راه World of Warcraft 2024. Cataclysm Classic Beta Delayed & No Patch 10.2.6 PTR

به‌روزرسانی سهام بلیزارد در نقشه راه World of Warcraft 2024. Cataclysm Classic Beta Delayed & No Patch 10.2.6 PTR

هالی لانگدیل، تهیه‌کننده اجرایی World of Warcraft به‌روزرسانی نقشه راه World of Warcraft 2024 را به اشتراک گذاشته است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

چند ماه پیش، Blizzard نقشه راه 2024 خود را برای World of Warcraft و World of Warcraft Classic به اشتراک گذاشت. در این نقشه راه، Longdale فاش کرد که طرفداران از این فرنچایز در سال آینده چه انتظاراتی دارند، از جمله ورود پچ 10.2.5 Seed of Renewal، Hardcore Realms: Solo Self-found Mode و ورود Cataclysm Beta. در این نقشه راه، تیم فاش کرد که بتای Cataclysm در فاصله زمانی بین راه‌اندازی WoW Classic Season of Discovery و راه‌اندازی حالت Self-Found منتشر می‌شود. با نگاهی به نقشه راه به روز شده، حالت Self-Found WoW Classic Hardcore در اواخر این ماه و به دنبال آن Cataclysm Beta خواهد آمد. به این ترتیب، ما به تاخیر کوتاهی در بتا نگاه می کنیم. Longdale می‌نویسد: «حالت خود یافت WoW Classic Hardcore در اواخر فوریه ارائه می‌شود، و مدت کوتاهی پس از آن نسخه بتا برای Cataclysm Classic ارائه می‌شود.» “خبرهای بیشتری در مورد آن به زودی ارائه خواهد شد.”

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

همانطور که توسط سازنده اجرایی توضیح داده شده است، به نظر می رسد که PTR برای پچ 10.2.6 آینده برای Dragonflight وجود نخواهد داشت. کاملاً مشخص نیست، اما در اینجا توضیحی است که لانگدیل برای پچ ارائه کرده است. لانگدیل نوشت: “برای وصله 10.2.6 برای Dragonflight، ما چیزی را ایجاد کردیم که فکر می کنیم یک رویداد منحصر به فرد است که از تفکرات گذشته جامعه الهام گرفته شده است.” “می‌توانیم بگوییم که برای هر کسی که اشتراک WoW می‌خواهد در آن شرکت کند (بازیکنان کلاسیک یا Dragonflight ) آزاد است. این همه چیزی است که می‌خواهیم بگوییم. متاسفم، متاسف نیستیم؟  هدف ما این است که به مخفی نگه داشتن آن ادامه دهید — و آن را ایمن نگه دارید. حدس و گمان عالی است! ما واکنش به شگفتی ها را در Season of Discovery تماشا کردیم و فکر کردیم که رویکرد مشابه، اما متفاوتی را برای Dragonflight امتحان کنیم. “

او افزود، “این بدان معناست که برای بخشی از به‌روزرسانی محتوای بعدی، همانطور که به طور سنتی انجام می‌دادیم، PTR (زمینه آزمایش عمومی) وجود نخواهد داشت. آنچه می‌توانیم بگوییم این است که در ماه مارس ارائه می‌شود. اما این به‌روزرسانی همچنین شامل همه چیزهایی است که برای فصل 4 Dragonflight  نیاز است، اما پنهان می‌شود. در حوالی (پس از) راه‌اندازی به‌روزرسانی، ما فصل 4 را برای آزمایش در PTR 10.2.6 قبل از آن در دسترس قرار خواهیم داد. پخش می شود.”

به زودی شما را به‌روزرسانی خواهیم کرد به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد محتوای جدیدی که به World of Warcraft و World of Warcraft Classic وارد می‌شود.

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا