اقتصاد

پمپ بیت کوین باعث بررسی «اضطراری» استفاده از انرژی ماینرهای کریپتو در ایالات متحده می شود

پمپ بیت کوین باعث بررسی «اضطراری» استفاده از انرژی ماینرهای کریپتو در ایالات متحده می شود

وزارت انرژی ایالات متحده (DOE) از ماینرهای کریپتو می خواهد مصرف انرژی خود را برای شش ماه آینده پس از نگرانی از افزایش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) منجر به هجوم استخراج کریپتو می شود.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در 31 ژانویه، اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) – آژانس آمار DOE – گفت در حال آغاز یک نظرسنجی موقت برای سنجش میزان مصرف برق شرکت‌های استخراج کریپتو محلی از هفته آینده است، و ماینرها باید با جزئیات مربوط به انرژی خود پاسخ دهند. استفاده کنید.”

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

دفتر مدیریت و بودجه نظرسنجی را در 26 ژانویه پس از یک وضعیت اضطراری روشن کرد درخواست از EIA چند روز قبل ادعا می کرد که قیمت بیت کوین “تقریباً 50٪ در سه ماه گذشته افزایش یافته است” باعث “تشویق بیشتر فعالیت رمزنگاری می شود، که در چرخش مصرف برق را افزایش می دهد.»

Cointelegraph Markets Pro shows بیت کوین در این سه مورد کمی بیش از 18.5 درصد افزایش یافت. ماه‌ها تا 24 ژانویه.

نظرات عمومی در مورد استفاده از انرژی استخراج‌کننده رمزارز نیز جمع‌آوری خواهد شد.

جو دکارولیس، مدیر EIA گفت: «به طور خاص بر روی چگونگی تحول تقاضای انرژی برای استخراج ارزهای دیجیتال تمرکز می‌کند، مناطق جغرافیایی با رشد بالا را شناسایی می‌کند و منابع برق مورد استفاده برای پاسخگویی به تقاضای استخراج ارزهای دیجیتال را تعیین می‌کند.

انتقال عملیات هستند. در سال 2021.

قانونگذاران صنعت معدن را در یک جلسه استماع کنگره در سال 2022 در مورد نگرانی در مورد مصرف انرژی و انتشار سوخت های فسیلی مورد بررسی قرار داد. در اوایل سال 2023، کنگره خواست آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) برای بررسی تأثیر استخراج ارز دیجیتال.

U.S. رئیس جمهور جو بایدن سال گذشته نیز پیشنهادی مبنی بر اعمال مالیات افزایشی 30 درصدی بر هزینه برق ماینرهای کریپتو به منظور «کاهش فعالیت ماینینگ» در کشور ارائه کرد.

مرتبط: مصرف آب بیت کوین: یک تهدید زیست محیطی جدید؟

سال گذشته، استخراج کنندگان بیت کوین در سراسر جهان حدود 121.13 تراوات ساعت برق مصرف کردند. بالاترین آمار از داده‌های مربوط به سال 2010، بر اساس میزان مصرف برق بیت کوین دانشگاه کمبریج شاخص.

در مقایسه، 2022 داده‌ها از آژانس بین‌المللی انرژی (IEA) نشان می‌دهد که کشور اروپایی بلژیک 93.8 تراوات ساعت مصرف کرده است.

این مصرف انتظار می‌رود افزایش یابد، با آژانس بین المللی انرژی در گزارشی در 25 ژانویه پیش بینی کرد که استخراج کریپتو تا سال 2026 از 160 تراوات ساعت استفاده خواهد کرد.

مجله: بیت کوین در مسیر برخورد با وعده های “Net Zero” قرار دارد

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا