اقتصاد

قیمت بیت کوین 60 هزار دلار “پتانسیل” را نشان می دهد زیرا متریک MVRV چرخه های صعودی بیت کوین را کپی می کند

قیمت بیت کوین 60 هزار دلار “پتانسیل” را نشان می دهد زیرا متریک MVRV چرخه های صعودی بیت کوین را کپی می کند

بیت کوین (BTC) برای یک ” جدیدترین تحقیقات نشان می‌دهد که سیگنال‌های کلاسیک بازار گاوی از گذشته را هدایت می‌کند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در پست در X (توئیتر سابق) در 30 ژانویه، مفسر محبوب رسانه های اجتماعی علی به تکرار تاریخ در یک شاخص قیمت کلاسیک BTC نگاه کرد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

اشاره‌های MVRV به “انحراف شدید” احتمالی در آینده

بیت‌کوین ممکن است تحمل در بازه‌های زمانی پایین‌تر در پی انتشار صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF)، اما با کوچک‌نمایی، تصویر خوش‌بینانه باقی می‌ماند.

برای علی، یکی از نشانه‌های دلگرم‌کننده مختلف ناشی از آن است. متریک ارزش بازار به ارزش تحقق یافته (MVRV) – ابزاری کلاسیک برای اندازه‌گیری آنچه شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode بیت کوین را “ارزش منصفانه” می خواند.

زمانی که MVRV به طور قابل توجهی از میانگین منحرف می شود، تمایل دارد با بازارهای صعودی و پایین ترین سطح بازار نزولی منطبق شود.

>

در حال حاضر، BTC/USD MVRV روی سطح میانگین تمرکز می‌کند و از بالا و پایین به سبکی که مشخصه هر دو سال 2016 و 2020 است – درست قبل از شروع رکورد به بالاترین سطح تاریخ، از آن عبور می‌کند.

“ما اکنون شاهد یک الگوی مشابه هستیم. با جهش اخیر از میانگین MVRV در 40,500 دلار، پتانسیل برای BTC دلار وجود دارد که به خط انحراف استاندارد 1.0 در 60,000 دلار برسد! uploads/2024-02/a01cbcc8-844a-40c4-be33-cbc3dca46ac7.png”/>

نمودار ارزش بازار بیت کوین به ارزش تحقق یافته (MVRV). منبع: Ali/X

اوایل این هفته، Cointelegraph گزارش داد که یک گیج دیگر کاهش عرضه استیبل کوین در مقابل عرضه بیت کوین را اندازه گیری می کند. نسبت عرضه استیبل کوین یا SSR اکنون 80 درصد پایین‌تر از بالاترین رکورد خود است که همین سه ماه پیش مشاهده شد – که احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین را در این فرآیند افزایش می‌دهد.

مقاومت بیت‌کوین ایچیموکو افزایش می‌یابد.

در جاهای دیگر، تجزیه و تحلیل ابر ایچیموکو به همین ترتیب، روند صعودی کلی بیت کوین را حفظ می کند. روایت بازار کاملاً زنده است.

موارد مرتبط: معامله گران بیت کوین در بحبوحه افت نقدینگی جدید، بالاترین قیمت 2 هفته اخیر بیت کوین را رد می کنند

پس از عقب نشینی از بالاترین سطح دو ساله 49000 دلاری در ژانویه، تنظیم نمودار هفتگی ایچیموکو که قبلاً به شدت صعودی بود نیز با برخی مجازات مواجه شد.

قیمت به زیر خط تبدیل Tenkan-sen سقوط کرد و از آن زمان به عنوان مقاومت عمل کرد و قیمت قادر به صعود بالاتر نبود، داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تایید می کند.

نمودار ۱ هفته‌ای BTC/USD با داده‌های Ichimoku Cloud. منبع: TradingView

با تجزیه و تحلیل پتانسیل یک تاپ میان‌ترم بر اساس ایچیموکو، معامله‌گر محبوب CryptoCon هشدار داد که اوج ژانویه ممکن است ادامه یابد.

“ او در بخشی از پستی در 13 ژانویه به مشترکان X گفت که مردم گفته اند که دیگر اصلاحاتی با ETF ها در اینجا وجود نخواهد داشت، اما بدیهی است که این درست نیست.

CryptoCon نتیجه گرفت که «این بار است. فرقی نمی کند تا زمانی که قیمت به وضوح ثابت کند که چنین است، و اینطور نیست.”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا