اقتصاد

شرکت استخراج بیت کوین Core Scientific در سال 2023 به ارزش 812 میلیون دلار بیت کوین استخراج کرد

شرکت استخراج بیت کوین Core Scientific در سال 2023 به ارزش 812 میلیون دلار بیت کوین استخراج کرد

Core Scientific در سال 2023 پس از استخراج 19274 بیت کوین به ارزش 812 میلیون دلار، بزرگترین شرکت استخراج ارز دیجیتال آمریکای شمالی شد. .

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در یک پست X در 31 ژانویه، غول استخراج بیت کوین (BTC) فاش کرد که استخراج کرده است. 13762 بیت کوین در مراکز داده خود در ایالات متحده آمریکا جورجیا، کنتاکی، کارولینای شمالی، داکوتای شمالی و تگزاس، در حالی که مشتریان و مشتریان آن در سال 2023 در مجموع 5512 بیت کوین استخراج کردند و آن را به بزرگترین استخراج کننده بیت کوین در آمریکای شمالی تبدیل کرد. این شرکت تقریباً 209000 ماینر بیت کوین متعلق به و هم محل را با نرخ هش کل انرژی 23.2 اگزاهش در ثانیه در مراکز داده خود در سال 2023 اداره می کند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این شرکت همچنین استخراج سالانه خود را به اشتراک گذاشته است گزارش را اعلام می کند که کاهش مصرف انرژی در مراکز داده خود را نشان می دهد. . 480 مگاوات ساعت به شرکای شبکه محلی در دسامبر 2023 و بیش از 131000 مگاوات ساعت به شرکای شبکه محلی در طول سال 2023 تحویل داد.

استخراج بیت کوین فرآیند حل مسائل پیچیده محاسباتی یا ریاضی به عنوان بخشی از اجرای اثبات است. -of-work، که بلوک های جدیدی را به بلاک چین بیت کوین تأیید و اضافه می کند. فرآیند استخراج از سخت‌افزار و نرم‌افزار برای تولید هش رمزنگاری مطابق با معیارهای هش تراکنش استفاده می‌کند. استخراج‌کنندگانی که تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند، BTC را به‌عنوان پاداش برای هر بلوک استخراج شده دریافت می‌کنند. در حال حاضر، پاداش بیت کوین به ازای هر بلوک، 6.25 بیت کوین است.

Core Scientific به عنوان یک شرکت استخراج بیت کوین، یک ترن هوایی داشته است. این شرکت در دسامبر 2022 در بحبوحه زمستان طولانی رمزنگاری که شاهد کاهش قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح سالانه بود، درخواست ورشکستگی فصل 11 داد. در ژوئن 2023، شرکت برنامه ورشکستگی فصل 11 خود را ارائه کرد ، قول داد که یک بازگشت قوی داشته باشد. ورشکستگی فصل 11 به شرکت اجازه می‌دهد تا زمانی که ذینفعان بر سر یک طرح تجدید ساختار توافق کنند، به فعالیت خود ادامه دهد.

موارد مرتبط: ماراتن برای نصف کردن بیت کوین آماده می شود، دو سایت ماینینگ را به قیمت 179 میلیون دلار می خرد /a>

یک سال بعد، در دسامبر 2023، این شرکت برنامه خروج از ورشکستگی و ثبت مجدد سهم خود برای تجارت عمومی را دارد. در 27 ژانویه، این شرکت در نهایت در بورس نزدک ثبت نام کرد.

با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در طول سال ها، استخراج بیت کوین به یک مدل تجاری تجاری تبدیل شده است. بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی در حال استخراج بیت کوین با استفاده از صدها دستگاه ماینینگ در چندین مرکز داده هستند.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم — کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا