اقتصاد

بیت کوین در محدوده معاملاتی قیمت بیت کوین 5 هزار دلاری به 150 روز نزدیک می شود

بیت کوین در محدوده معاملاتی قیمت بیت کوین 5 هزار دلاری به 150 روز نزدیک می شود

بیت کوین (BTC) نزدیک به 150 روز را صرف کرده است در یک راهروی قیمت 5000 دلاری BTC در حالی که محدوده سرسخت آن باقی می ماند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

تحلیل جدید جیمز ون استراتن، پژوهشگر و تحلیلگر داده در شرکت بینش ارزهای دیجیتال CryptoSlate، رفتار «ویژگی» قیمت BTC را نشان می دهد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

«سطل‌های» قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که این محدوده پادشاه است

بیت‌کوین دارای بالاترین رکوردهای دو ساله در سال 2024، اما همراه با پایین 38500 دلار، اینها نتوانسته اند تحمل کنند یا روند قیمتی گسترده تری را ایجاد کنند.

در عوض، BTC/USD در داخل ثابت شده است. محدوده معاملاتی فقط 5000 دلار است.

با در نظر گرفتن سطوح بسته روزانه، بزرگترین ارز رمزنگاری شده تقریباً 150 روز از 2 فوریه به این محدوده پایبند بوده است.

«در حال حفاری عمیق تر ون استراتن می نویسد، تجزیه و تحلیل قیمت در افزایش 5000 دلاری، الگویی را نشان می دهد.

“بیت کوین به مدت 146 روز در محدوده قیمتی 40000 تا 44999 دلار معامله می شود. این مدت اخیراً از دوره قبلی خود در محدوده 35000 تا 39999 دلار که تقریباً 138 روز طول کشید پیشی گرفته است. ون استراتن خاطرنشان می‌کند.

تجزیه و تحلیل زمانی که بیت‌کوین در «سطل‌های» قیمت ۱۰،۰۰۰ دلاری مختلف سپری کرده است، نشان می‌دهد که چنین دوره‌هایی می‌توانند به طور قابل‌توجهی طول بکشد.

«هنگام ارزیابی افزایش قیمت از ۱۰،۰۰۰ دلار و بالاتر. تا 49999 دلار، مشخص می‌شود که بیت‌کوین معمولاً در این محدوده‌ها برای دوره‌ای بین 100 تا 250 روز معامله می‌شود.»

“بنابراین، قیمت جانبی فعلی با الگوهای معاملاتی تاریخی بیت کوین مطابقت دارد و می توان آن را رفتاری مشخص دانست، نه یک ناهنجاری.”

قیمت بیت کوین “سطل” (نمایش). منبع: CryptoSlate

تمرکز معامله گران بر روی اقدام قیمت بیت کوین پس از نصف شدن مجدد

ناامیدی از عدم افزایش پایدار پس از راه اندازی صرافی بیت کوین- صندوق های معامله شده (ETF) مفسران بازار را وادار کرده است که انتظارات خود را از قیمت BTC کاهش دهند.

موارد مرتبط: بیت کوین تنها 0.6 درصد در ژانویه در میان هدف جدید قیمت زیر 40 هزار دلار بیت کوین افزایش یافت

با توجه به اینکه رویداد نصف شدن یارانه بلوک کمی بیش از دو ماه باقی مانده است، اکنون افکار عمومی نشان می دهد که بیت کوین تنها چند ماه بعد دوباره شتاب صعودی خواهد داشت.

تا آن زمان، سطوح آشنا باید به ایجاد چشم انداز ادامه دهند.

میشائل ون دی پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت MN Trading، “تئوری من در مورد بیت کوین ثابت باقی می ماند.” https://twitter.com/CryptoMichNL/status/1752625266999128189″ target=”_blank” rel=”noopener nofollow”>نوشت در یکی از آخرین پست خود در X (توئیتر سابق).

«هنوز انتظار یک روند محدود بین 38 تا 48 هزار دلار را دارم همانطور که برای 2 ماه ذکر کرده ام. احتمالاً اصلاحی در کوتاه‌مدت که پس از آن یک افزایش جزئی قبل از نصف شدن تا 48 هزار دلار محتمل به نظر می‌رسد. /b0b7e047-2758-4341-bd33-8241116b7c44.png”/>

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michaël van de Poppe/X

در حالی که به لطف تأثیر آن بر پویایی عرضه BTC مشتاقانه انتظار می رود نصف شود، در پس زمینه، ETF ها شروع به حذف سکه ها از بازاری که ده برابر سریع‌تر از عرضه جدید در روز محاسبه می‌شود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا