اقتصاد

ادعای بایننس نشت کد در GitHub “منسوخ شده” است و خطر جزئی دارد

ادعای بایننس نشت کد در GitHub “منسوخ شده” است و خطر جزئی دارد

Crypto Exchange Binance گزارشی مبنی بر اینکه یک کش “بسیار حساس” از رمزهای عبور داخلی و کد برای ماه‌ها در GitHub افشا شده بود را رد کرده است – با این استدلال که کد منسوخ شده است و “خطر ناچیزی” دارد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

براساس یک گزارش از 404 Media، یک حافظه پنهان از “کد، نمودارهای زیرساخت، رمزهای عبور داخلی، و سایر اطلاعات فنی” وجود داشت، از جمله اطلاعاتی درباره نحوه انجام گذرواژه‌ها توسط صرافی و احراز هویت چند عاملی.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این گزارش اشاره می‌کند که بایننس با موفقیت از GitHub درخواست کرد تا فایل‌ها را از طریق حذف حق نسخه‌برداری در ۲۴ ژانویه پاک کند درخواست، جایی که صرافی گفت که اطلاعات “خطر قابل توجهی دارد” و پست شد “بدون مجوز.”

یک اسکرین شات ویرایش شده از اطلاعاتی که قبلاً در GitHub موجود بود. منبع: 404 Media

با این حال، یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که این فرد “اطلاعات بسیار قدیمی را در GitHub به اشتراک گذاشته است” و تیم امنیتی آنها تایید کرده است که حافظه پنهان “شبیه چیزی نیست”. در حال حاضر در حال تولید هستیم.» بایننس افزود:

اطلاعات «خطر ناچیزی برای امنیت کاربران، دارایی‌های آنها یا پلتفرم ما ایجاد می‌کند». ادعا کرد که این اطلاعات بسیار قدیمی است “برای هیچ شخص ثالث یا عامل مخرب غیرقابل استفاده است.”

موارد مرتبط: قربانیان حماس از بایننس به دلیل ادعای “کمک” به تروریست ها شکایت کردند /strong>

Binance گفت که از گذشته یا حال خود محافظت خواهد کرد مالکیت معنوی و با هدف کاهش آسیب ناشی از “آشفتگی غیرضروری یا ترس های بی دلیل در مورد انتشار داده های خصوصی”، به همین دلیل درخواست حذف با GitHub صادر کرد و در حال پیگیری قانونی علیه کاربر است.

با این حال، درخواست بایننس از GitHub چندین بار ادعا می کند که این اطلاعات «کد داخلی مشتری ما است که خطر قابل توجهی برای Binance دارد. و باعث آسیب مالی شدید به بایننس و سردرگمی/آسیب کاربر می شود.

Binance به سوالات بیشتر در این مورد پاسخ نداد.

مجله: میلیارد دلاری DeFi راز: افراد داخلی مسئول هک

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا