ورزش

آرنولد: می‌خواهیم لذت ببریم و برنده شویم

آرنولد: می‌خواهیم لذت ببریم و برنده شویم

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا درباره بازیفردای تیمس با کره جنوبی گفت: عملکردمان را بهبود بخشیده‌ایم و می‌خواهیم مردم استرالیا را فردا خوشحال کنیم تا افتخار کنند. باید آرام باشیم و فوتبال بازی کنیم و تمرکز داشته باشیم.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

به گزارش ایسنا، گراهام آرنولد سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا در نشست خبری پیش از بازی با کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: مهم‌ترین موضوع این است که بازیکنان سرحال باشند. ما بازیکنانمان را یک روز مرخص کردیم که انرژی‌شان برگردد. ما برای بازی فردا آماده هستیم. ما انتخاب‌های زیادی داریم. آنها تمرین خوبی داشتند و انرژی زیادی دارند و این چیزی است که من می‌خواهم. ما به خودمان ایمان داریم و می‌خواهیم لذت ببریم و برنده شویم.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

او در واکنش به گلزنی کره جنوبی در دقایق پایانی گفت: ما باید تمرکز زیادی داشته باشیم. آنها اسکواد قوی‌ای دارند. ما باید بدانیم چه کار کنیم. ما روی نقاط قوت کره کار کرده‌ایم و از نظر دفاعی آماده هستیم. عملکرد خوبی در بازی قبلی‌مان داشتیم اما باید ببینیم فردا فوتبال برای ما چه می‌خواهد. ما جلو می‌رویم و می‌بینیم که در این جام چه اتفاقی می‌افتد.

سرمربی استرالیا گفت: ما و کره از نظر رنکینگ نزدیک به هم هستیم. ما عملکردمان را بهبود بخشیده‌ایم و می‌خواهیم مردم استرالیا را فردا خوشحال کنیم تا آنها افتخار کنند. ما باید آرام باشیم و فوتبال بازی کنیم و تمرکز داشته باشیم.

آرنولد درباره راهکارش برای مقابله با سرعت کره در خط حمله بیان کرد: ما باید روی آنها زمانی که توپ را در اختیار دارند فشار بگذاریم. کره بازیکنان تکنیکی هم دارد و ما باید از این نظر هم در کل ۹۰ دقیقه فشار بگذاریم. ما فردا به عنوان یک گروه به مصاف کره می‌رویم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا