ورزش

داورزنی نایب‌رییس آسیای مرکزی شد

داورزنی نایب‌رییس آسیای مرکزی شد

رئیس سابق فدراسیون والیبال ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی بار دیگر به عنوان نایب‌رئیس منطقه آسیای مرکزی (کاوا) انتخاب شد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

به گزارش ایسنا، اجلاس سالیانه و انتخاباتی زون آسیای مرکزی به منظور بررسی عملکرد ۲۰۲۳ و تنظیم و تصویب برنامه‌های ۲۰۲۴ با حضور تمامی اعضا روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن برگزار شد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

مرادی، سرپرست فدراسیون والیبال ایران، و محمدرضا داورزنی، عضو هیات‌رئیسه فدراسیون جهانی، نیز در این نشست که در بانکوک برگزار شد، شرکت کردند.

یکی از موضوعات این نشست، انتخاب رئیس و نایب‌رئیس منطقه آسیای مرکزی بود که بر این اساس محمدرضا داورزنی با ۱۲ رای مجددا به عنوان نایب‌رئیس کاوا انتخاب شد و محمد لطیف نیز همچنان به عنوان رئیس منطقه آسیای مرکزی فعالیت خواهد کرد.

رقیب داورزنی در این پست یرمک از قزاقستان بود که تنها یک رای آورد و اعضای کمیته‌های مختلف در روزهای آینده معرفی خواهند شد.

جلسات اختصاصی مرادی با فابیو و ریتا

علاوه بر این مرادی در حاشیه این سفر، جلسات اختصاصی با موضوع والیبال ایران با فابیو و ریتا داشت و در خصوص برطرف‌کردن مشکلات اخذ میزبانی‌های جهانی و آسیایی ایران در رده بزرگسالان با توجه به محدودیت‌های قراردادهای تجاری با والیبال‌ورلد و حمایت بیشتر FIVB و AVC از والیبال ایران به عنوان یک قدرت والیبال دنیا با آنها بحث و گفتگو کرد.

سرپرست فدراسیون والیبال شب گذشته در پایان جلسات، راهی تهران شد و صبح امروز به ایران بازگشت.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا