فال

طالع بینی هفتگی دلو، 7 تا 14 آوریل 2024 بازده سرمایه گذاری را پیش بینی می کند

طالع بینی هفتگی دلو، 7 تا 14 آوریل 2024 بازده سرمایه گذاری را پیش بینی می کند

دلو – (20 ژانویه تا 18 فوریه)

پیش بینی طالع بینی هفتگی می گوید، مسائل مربوط به عشق را در یک یادداشت مثبت.

مسائل مربوط به عشق را با یک نکته مثبت حل کنید. هیچ مشکل اساسی در دفتر وجود نخواهد داشت. از نظر مالی خوب هستید و سلامتی شما را به دردسر نمی اندازد. عشق در این هفته در زندگی شما شکوفا می شود. ایده‌های نوآورانه شما در محل کار جواب می‌دهند هیچ مشکل جدی هم بر امور مالی و هم بر سلامتی تأثیر نمی‌گذارد.

Aquarius Weekly Horoscope Today, April 7-14, 2024: Settle the love-related issues on a positive note.
فال هفتگی دلو امروز، 7 تا 14 آوریل، 2024: مسائل مربوط به عشق را با یک نکته مثبت حل کنید.

طالع بینی عشق دلو در این هفته

کسانی که اخیراً از هم جدا شده اند خوشحال خواهند شد دوباره عاشق شدن. خانم‌ها می‌توانند از کسی که مدت‌هاست او را می‌شناختید، انتظار خواستگاری داشته باشند. هر احساسی را با عاشق در میان بگذارید و زمان بیشتری را با هم بگذرانید. هنگام مشاجره، عصبانیت خود را از دست ندهید و در برخورد با معشوق بی حوصله، دیپلماتیک رفتار کنید. برخی از بومیان دلو برای احیای مجدد رابطه قدیمی با معشوق سابق ملاقات می کنند که عواقب جدی نیز در پی خواهد داشت.

قفل دسترسی انحصاری به داستان هند را باز کنید. انتخابات عمومی، فقط در برنامه HT. اکنون دانلود کنید!

فال شغلی دلو در این هفته

ممکن است مشکلات جزئی در بهره وری در این هفته وجود داشته باشد. قسمت اول هفته اما همه چیز به آرامی با پیشرفت هفته پیش خواهد رفت. همیشه با همکاران خود صمیمانه رفتار کنید و تمایل خود را برای بر عهده گرفتن مسئولیت های اضافی نشان دهید زیرا ممکن است زودتر پاداش دریافت کنید. مهارت های ارتباطی شما در حین رسیدگی به مشتری از خارج از کشور کار خواهد کرد. ممکن است به دفتر مشتری سفر کنید و همچنین قربانی سیاست های اداری خواهید شد.

طالع بینی پول دلو در این هفته

ثروت در این هفته جاری می شود و این نیز بر سبک زندگی تأثیر می گذارد. می‌توانید طلا، وسایل نقلیه یا وسایل الکترونیکی بخرید و به امور خیریه کمک کنید. سرمایه گذاری قبلی نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. برخی از بومیان دلو مشتاق هستند شانس خود را در سهام و تجارت سوداگرانه امتحان کنند که ایده خوبی است. ممکن است برخی اختلافات خانوادگی وجود داشته باشد اما به ثروت آسیبی نمی رساند.

طالع بینی سلامت دلو در این هفته

برخی از بومیان دلو ممکن است از آلرژی و عفونت شکایت کنند، اما سلامت عمومی خوب خواهد بود. . در حین رانندگی مراقب باشید و از کلاه ایمنی در حین رانندگی دو چرخه اطمینان حاصل کنید. این هفته برای ترک الکل و تنباکو خوب است. زمان بیشتری را با خانواده بگذرانید و این به رهایی از استرس اداری نیز کمک می کند. همچنین می‌توانید صبح یا عصر پیاده‌روی کنید، زیرا گردش خون شما را بهبود می‌بخشد و تناسب اندام شما را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد.

ویژگی‌های علامت دلو

 • قوی: بردبار، ایده‌آل، دوستانه، خیریه، مستقل، منطقی
 • ضعف: نافرمان، لیبرال، شورشی
 • نماد: حامل آب
 • عنصر: هوا
 • قسمت بدن: مچ پا و ساق پا
 • قاعده علامت: اورانوس
 • روز شانس: شنبه
 • رنگ شانس: آبی دریایی
 • شماره خوش شانس: 22
 • سنگ خوش شانس: یاقوت کبود آبی

نمودار سازگاری با علامت دلو

 • قرابت طبیعی: برج حمل، جوزا، ترازو، قوس
 • سازگاری مناسب: سرطان، باکره، برج جدی، حوت
 • سازگاری کمتر: برج ثور، عقرب

Vedic Astrology & Vastu Expert

ایمیل: djnpandey@gmail.com

تلفن: 9811107060 (فقط واتساپ)

آیا شما اهل کریکت هستید؟ روزانه در مسابقه کریکت HT شرکت کنید و شانس برنده شدن ساعت هوشمند آیفون 15 و قایق را داشته باشید. برای شرکت در هم اکنون اینجا را کلیک کنیدv> class=”astroSliderGroup” readability=”2.5819672131148″>

برای خواندن فال، علامت خورشید را انتخاب کنید

 • درباره نویسنده
  author-default-90x90

  دکتر. J. N. Pandey یک متخصص طالع بینی ودایی و Vastu، با بیش از 25 سال تجربه و مشتریان در سراسر جهان. او دارای مدرک دکترا و کارشناسی ارشد در طالع بینی ودایی از B.H. U. Varanasi است و در سال 1992 توسط U. G. C. هند به عنوان محقق ملی برای انجام تحقیقات در طالع بینی ودایی انتخاب شد. او به عنوان دستیار سردبیر سالنامه (ویشوا پانچانگام) که به صورت دوره ای توسط B.H.U منتشر می شد و همچنین به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در همان دانشگاه تدریس می کرد. دکتر پاندی توصیه های نجومی در مورد شغل، امور مالی، سلامت، عاشقانه، ازدواج، تولد فرزند، تجارت و موارد دیگر ارائه می دهد. مشاهده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا