فناوری

اپل ویژن پرو حتی در صورت خرابی کامل سیستم، به نمایش عبور کامل دوربین ادامه خواهد داد.

اپل ویژن پرو حتی در صورت خرابی کامل سیستم، به نمایش عبور کامل دوربین ادامه خواهد داد.

Apple Vision Pro اکنون به طور رسمی در دسترس است ، که فقط به این معنی است که تقریباً از همه زوایای آزمایش گسترده روی هدست AR انجام می شود تا هرگونه نقص امنیتی، حریم خصوصی یا سخت افزاری را پیدا کند. یک محقق امنیتی کشف کرد که وقتی visionOS به طور کامل خراب می‌شود، گذرگاه دوربین همچنان پیامی را به کاربر نشان می‌دهد که نشان‌دهنده تلاش‌های اپل برای آوردن سطوح پیچیده مهندسی به محصولاتی است که تصور نمی‌کنید.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

اگر خرابی سیستم شدید باشد، Apple Vision Pro به دارنده آن هشدار می دهد که نمایشگر را پس از 30 ثانیه خاموش می کند

جوزف راویچندران، دانشجوی دکترا، با داشتن یک اپل ویژن پرو که در زمینه امنیت ریزمعماری تحصیل می‌کند، آنچه را که او ادعا می‌کند اولین بهره‌برداری هسته روی ابزار پوشیدنی روی سر بود انجام داد و به هر دلیلی سعی کرد آن را خراب کند. هنگامی که visionOS خراب شد، با پیامی مواجه شد که می‌توانست از طریق گذرگاه دوربین مشاهده شود و به کاربر اطلاع می‌دهد که دستگاه را خارج کند. با فرض اینکه خرابی شدید باشد، Apple Vision Pro پیامی ارسال می کند که در 30 ثانیه راه اندازی مجدد می شود.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این به شدت متوجه اپل و همه کسانی است که در ساخت هدست نقش داشته اند، زیرا با فرض اینکه visionOS از کار افتاده و باید راه اندازی مجدد شود، کاربران متوجه نمی شوند که Apple Vision Pro یک چرخه بازنشانی را انجام می دهد، و برخی ممکن است باور کنند که آنها یک هدست باگ با نرم افزار غیر پولیش خریده است. داشتن آینده نگری برای ارائه یک گذر کامل، کار قابل توجهی است و نشان می دهد که مهندسان اپل چقدر در ساخت دستگاه 3499 دلاری تلاش کردند.

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا