فناوری

اپل در حال کار بر روی چندین نمونه اولیه آیفون تاشو است، اما به دلیل مشکلات دوام و کنترل قیمت متوقف شده است

اپل در حال کار بر روی چندین نمونه اولیه آیفون تاشو است، اما به دلیل مشکلات دوام و کنترل قیمت متوقف شده است

بخشی از تمرکز اپل بر روی آیفون‌های تاشو سرمایه‌گذاری شده است و آخرین گزارش ادعا می‌کند که این شرکت در حال آزمایش نمونه‌های اولیه مختلف است به این امید که یکی از آنها مرحله کنترل کیفیت را پشت سر بگذارد تا بتواند به تولید انبوه برسد. متأسفانه، مشکلات طراحی متعددی در گوشی‌های هوشمند تاشو امروزی وجود دارد، که یکی از دلایلی است که اپل برای پرش از همان گروه اندرویدی آنقدر مردد بوده است، اما تلاش‌هایش برای توسعه بهترین نسخه‌ای که می‌تواند ادامه دارد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

راه اندازی آیفون تاشو می تواند در سال 2026 اتفاق بیفتد، با فرض اینکه اپل بتواند مشکلات طراحی را برطرف کند و قیمت را به محدوده قابل قبول برساند

طبق اطلاعات The Information، دو مشکل بزرگی که اپل را از راه اندازی آیفون تاشو باز می دارد، یافتن راهی برای عبور از طراحی لولای بادوام و چروک شدن صفحه نمایش است که هنگام باز شدن کامل دستگاه ایجاد می شود. در این مرحله، دو یا چند نمونه اولیه در حال توسعه هستند، اما جزئیات فرم فاکتور آنها هنوز فاش نشده است، با یک منبع ناشناس ادعا می شود که انتظار نمی رود این پرتاب در سال 2024 یا 2025 انجام شود.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

حتی با وجود نمونه سازی در مراحل اولیه، ظاهراً اپل در حال مذاکره با حداقل یک سازنده قطعات برای عضویت در زنجیره تامین بوده است. در آخرین اطلاعات به نام این شرکت اشاره ای نشده است، اما گزارش های قبلی حاکی از ارسال نمونه های نمایشگر تاشوی اپل توسط سامسونگ و ال جی بوده است. با این حال، اگر غول مستقر در کالیفرنیا از دوام آیفون منحصربه‌فرد ناراضی باشد یا مشکلات دیگر ادامه داشته باشد، ممکن است توسعه را به طور کامل لغو کند.

این موضوع به قیمت نیز مربوط می‌شود، زیرا ممکن است شرکت احساس کند که مصرف‌کنندگان ممکن است در صورت داشتن برچسب سنگین، جذب یک آیفون تاشو نشوند، زیرا آنها می‌توانند به سادگی نسخه «آب نبات» را خریداری کنند و از این تجربه راضی باشند. . اپل امکان ساخت آیپدهای تاشو را بررسی کرده است، اما تنها پس از عرضه مدل های OLED iPad Pro در اواخر امسال عرضه می شود. با این حال، همان مسائل ذکر شده در بالا برای تبلت‌های این شرکت اعمال می‌شود، بنابراین نگرانی اصلی این است که این مشکل را مقیاس‌بندی کنیم و سپس به سمت تولید انبوه برویم.

اخرین درآمدهای سه ماهه اول سال 2024 دلیلی بر این است که تایتان مستقر در کالیفرنیا دلیل کمی برای پرش به فضای گوشی‌های هوشمند تاشو ندارد، اما در نهایت باید این کار را انجام دهد. از آنجایی که رقبای آن به آرامی اما مطمئناً نسخه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری را ارائه می‌کنند که سهم بازار را از رقیبش می‌گیرد، پیش ببرد.

منبع خبر: اطلاعات

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا