ورزش

عموته: کره‌جنوبی؟ ما برای فینال آماده می‌شویم

عموته: کره‌جنوبی؟ ما برای فینال آماده می‌شویم

سرمربی تیم ملی فوتبال اردن در نشست خبری قبل از بازی برابر کره‌جنوبی گفت: کره‌ای‌ها پتانسیل تکنیکی بالایی برای کنترل بازی دارند و این برای ما یک مشکل است. ما سعی می‌کنیم توانایی‌هایمان را بهبود ببخشیم تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

به گزارش ایسنا، در نخستین بازی نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های ملی فوتبال اردن و کره‌جنوبی به مصاف هم ‌می‌روند. حسین عموته،‌ سرمربی تیم ملی فوتبال اردن در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: قدرت کره جنوبی زیادی است و نیاز به آمادگی تکنیکی و ذهنی زیادی داریم. آنها پتانسیل تکنیکی بالایی برای کنترل بازی دارند و این برای ما یک مشکل است. ما سعی می‌کنیم توانایی‌هایمان را بهبود ببخشیم تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم خصوصا در دقایق پایانی بازی که کره بهتر عمل می‌کند و حریفانش در بازی‌های قبلی در آن لحظات اشتباه کردند. تلاش می‌کنیم که برای بازی فینال آماده شویم.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

او در ادامه درباره وضعیت التماری، ستاره تیمش گفت: برای مراقبت از بازیکنان خیلی مهم است که به وضعیتشان رسیدگی شود. اگر خدا بخواهد فردا آماده خواهد بود چرا که بازیکن کلیدی ماست و تیم ما به او وابسته است. البته ما فقط به او نیاز نداریم بلکه همه بازیکنانمان را می‌خواهیم.

عموته در پاسخ به این سوال که آیا تیمش توانایی بازی در طول ۱۲۰ دقیقه را دارد؟ گفت: بازیکنان حرفه‌ای ظرف دو روز به خوبی ریکاوری می‌شوند و به نظرم فردا مشکلی برای دو تیم در بازی وجود نخواهد داشت.

سرمربی مراکشی تیم ملی فوتبال اردن همچنین درباره حضور هواداران در بازی فردا اظهار کرد: بدون شک ما به حضور هوادارانمان نیاز داریم و آنها روی عملکرد ما تاثیر می‌گذارند. ما به جزئیات کوچک برای تغییر نتیجه بازی نیاز داریم که یکی از آنها حضور هواداران است‌.

عموته ادامه داد: یک تصمیم فنی دلایل واضحی دارد. ما باید به هرکسی چیزی را که شایسته است بدهیم. همه چیز خوب است. هر مربی‌ای باید تیمش را برای تمام شرایط بازی آماده کند. من قبلا راجع به این موضوع صحبت کرده‌ام. ما یک گروه از بازیکنان داریم که در لیگ داخلی بازی می‌کنند و مصدومیت‌هایی دارند. ما سعی کردیم آنها را از نظر فیزیکی و ذهنی آماده کنیم ولی نتوانستیم آنها را به صورت ۹۰ درصد آماده کنیم.

در ادامه از عموته پرسیده شد که «قبل از حضور در جام ملت‌ها انتقادات زیادی به شما برای عملکردتان می‌شد،» او در پاسخ گفت: من قبلا گفتم که به صحبت‌های رسانه‌ها با تمام احترام توجه نمی‌کنم. من کاری که می‌توانم را می‌کنم و به آن ایمان دارم. من به هرکسی که شایسته است بازی می‌دهم و به این توجه نمی‌کنم که رسانه‌ها چه می‌نویسند. تنها مربیان واقعیت تیم‌هایشان را می‌دانند. هیچ‌کس دیگری جزئیات یک تیم را نمی‌داند پس من می‌دانم که چه تصمیمی درست است. من تصمیمم را بر اساس تلاش‌ها و تجربه‌ام می‌گیرم.

او در پایان در پاسخ به این سوال که «آیا بازیکنانتان از نظر فنی در شرایط بدی قرار دارند؟» گفت: این یک بحثی است که با بازیکنانم داشتم. این درست نیست.: امروز هرکسی که در تیم حضور دارد از نظر ذهنی و انگیزه‌ای آماده است. به خاطر همین است که ما متمرکز هستیم. ما سعی می‌کنیم از نظر فیزیکی و ذهنی آماده شویم. از نظر فنی باید بهبود پیدا کنیم تا بتوانیم در بازی مقابل تیمی مثل کره‌جنوبی تفاوت‌ها را رقم بزنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا