فناوری

پس از امضای اوپو، نوکیا و ویوو یک قرارداد بین مجوزهای ثبت اختراع، که به عرضه گسترده‌تر دستگاه‌های Vivo در آینده اشاره می‌کند.

پس از امضای اوپو، نوکیا و ویوو یک قرارداد بین مجوزهای ثبت اختراع، که به عرضه گسترده‌تر دستگاه‌های Vivo در آینده اشاره می‌کند.

نوکیا اعلام کرده است که در حال امضای قرارداد چند ساله مجوز متقابل با غول چینی گوشی‌های هوشمند Vivo است. شرکت چینی همچنین موافقت کرده است که تمام حق امتیازهای موعد مقرر و همچنین پرداخت های جبرانی برای تصدی اختلاف را بپردازد. این خبر خوب پس از اوایل سال جاری منتشر شد، Oppo توافقنامه مشابهی را امضا کرده است، و این گام دیگری به سوی دسترسی بین المللی برای این دستگاه ها است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

با ورود به یک قرارداد چند ساله با نوکیا، بازارهای بین‌المللی بالاخره می‌توانند به تلفن‌های Vivo دسترسی پیدا کنند.

قرارداد بین Vivo و Nokia شامل تمام دعاوی حقوقی در حال انتظار بین هر دو شرکت است و در زمان نگارش این مقاله، شرایط بین هر دو شرکت همچنان محرمانه است. بنابراین، ما واقعاً نمی‌توانیم جزئیات را با شما در میان بگذاریم، اما با توجه به اینکه چگونه هر دو شرکت به توافقی رسیده‌اند که فکر می‌کردیم هرگز اتفاق نمی‌افتد، مطمئناً چیز خوبی است.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

بنابراین، این چه معنایی برای مصرف کنندگان دارد؟ خوب، این قرارداد امضا شده بین نوکیا و ویوو یکی از آخرین مراحل در چرخه تمدید مجوز گوشی های هوشمند این شرکت است. این بدان معناست که شرکت چینی می تواند مانند اوپو گوشی های خود را در بازار اروپا عرضه کند. این گوشی ها از زمان شکایت به بازار اروپا راه پیدا نکرده اند و ما از داشتن برخی از بهترین گوشی هایی که این شرکت ها عرضه کرده اند محروم شده ایم.

این قابل توجه است زیرا این ششمین قرارداد مجوز ثبت اختراع گوشی های هوشمند است که نوکیا در سیزده ماه گذشته امضا کرده است. این معامله برای اطمینان از ثبات بلندمدت کسب و کار صدور مجوز شرکت وجود دارد، و این توافق جدید تضمین می‌کند که همه طرف‌های درگیر در سال‌های آینده از این امر سود خواهند برد. در همان زمان، Vivo در مورد اینکه چگونه هر دو شرکت به رسمیت شناختن و احترام متقابل برای یکدیگر اظهار نظر کردند. نه فقط این، شرکت چینی همچنین در مورد اینکه چگونه این معامله به هر دو شرکت کمک می کند تا روابط و توسعه قوی تری در صنعت ایجاد کنند، صحبت کرده است.

هنوز زود است که بگوییم چه زمانی تلفن‌های Vivo در واقع به بازارهای بین‌المللی می‌آیند، اما با توجه به اینکه این شرکت مسئول ساخت برخی از تلفن‌هایی است که می‌توان به آنها فکر کرد، من من واقعاً مشتاق تحقق مناسب این توافق هستم تا بتوانیم دوباره شروع به تولید تلفن های عالی در بازار کنیم.

منبع خبر: Nokia

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا