فناوری

A.I انویدیا تقاضا ثابت است گلدمن ساکس به دلیل افزایش قیمت سهام وعده می دهد

A.I انویدیا تقاضا ثابت است گلدمن ساکس به دلیل افزایش قیمت سهام وعده می دهد

این توصیه سرمایه گذاری نیست. نویسنده در هیچ یک از سهام ذکر شده هیچ سمتی ندارد. Wccftech.com یک خط مشی اخلاقی و افشای اطلاعات دارد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در اوایل امروز، شرکت سازنده تراشه NVIDIA، پیش از گزارش درآمد مهم خود که در اواخر این ماه منتشر می‌شود، پوشش تحلیلگران صعودی را از گلدمن ساکس دریافت کرد، زیرا بانک هدف قیمت سهام خود را برای این شرکت افزایش داد. NVIDIA وارد سال 2024 شده است به عنوان یک شرکت اساساً متحول شده هم در بازار سهام و هم در ترازنامه، زیرا پردازنده‌های گرافیکی این شرکت برای اجرای مدل‌های هوش مصنوعی در مقیاس بزرگ ضروری هستند. تقاضای بالقوه برای این محصولات و هیجان گسترده‌تر در صنعت مرتبط با آتی A.I. نیز خوش‌بینی تازه‌ای را به سهام NVIDIA با گلدمن تزریق کرده است. آخرین یادداشت تحلیلگر ساکس بازتاب احساسات مثبتی است که شرکت خود را در آن غرق کرده است.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

هدف قیمت سهام انویدیا افزایش یافت زیرا گلدمن ساکس برای A.I خوشبین است. تقاضا

با رفتن به سال 2024، سوال بزرگی که در ذهن همه وجود داشت این بود که فناوری های بزرگ چقدر می توانند از تقاضا برای A.I سرمایه گذاری کنند. محصولات و خدمات. این موضوع اولین فصل درآمد سال بود و سهام آلفابت، متا، مایکروسافت و AMD به واکنش‌های سرمایه‌گذاران به گزارش‌های درآمد و تماس‌های کنفرانس پاسخ دادند. در حالی که مایکروسافت پس از فراخوان درآمد خود افزایش یافت، سرمایه‌گذاران آلفابت کمتر تحت تأثیر قرار گرفتند زیرا هزینه‌های A.I. بالاتر خواهد بود.

اکنون، تحقیقات گلدمن ساکس نشان می‌دهد که نه تنها تقاضا برای سرورهای هوش مصنوعی سالم است، بلکه محدودیت‌های زنجیره تامین که پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA با آن مواجه هستند نیز کاهش می‌یابد. در یادداشت جدیدی از تحلیلگران، بانک هدف قیمت سهام NVIDIA را از ۶۲۵ دلار قبلی به ۸۰۰ دلار افزایش داد تا ۲۸ درصد افزایش یابد. در مورد تقاضای بلند مدت برای A.I. محصولات.

رقیب کوچکتر NVIDIA AMD نیز لحن صعودی را در مورد A.I به نمایش گذاشت. در آخرین تماس درآمدی خود، همانطور که مدیرعامل دکتر لیزا سو تاکید کرد که A.I. این پتانسیل را دارد که در آینده میلیاردها دلار ارزش داشته باشد.

طبق گفته گلدمن ساکس:

ما تخمین‌های EPS غیر GAAP FY2025/26 خود را به طور متوسط ​​22% افزایش می‌دهیم زیرا نقاط داده اخیر صنعت را نشان می‌دهیم که نشان‌دهنده تقاضای قوی سرور هوش مصنوعی و بهبود عرضه GPU است.

ما دیگر افت درآمد مرکز داده را در 2HCY24 فرض نمی‌کنیم و در عوض رشد ثابتی را از طریق 1HCY25 مدل‌سازی می‌کنیم که ناشی از ادامه هزینه‌ها در زیرساخت هوش مصنوعی ژنرال توسط ارائه‌دهندگان خدمات ابری بزرگ، نمایه مشتری گسترده، و چرخه‌های چند محصول جدید است.< /p>

ما رتبه خرید خود را (همچنین در لیست محکومیت) در NVDA با هدف قیمت به روز شده 800 دلاری 12 ماهه خود تکرار می کنیم که به 21٪ بالقوه صعودی نسبت به سطوح فعلی اشاره می کند و تجزیه و تحلیل گاو/خرس ما نشان دهنده یک نمایه ریسک / پاداش جذاب است. .

سال مالی انویدیا با شروع یک سال تقویمی به پایان می رسد و گزارش درآمدهای آتی آن قرار است جزئیاتی را در مورد عملکرد شرکت در طول سال مالی 2024 ارائه دهد. بخش مرکز داده این شرکت پس از گرفتن تاج از این مقام اکنون بزرگترین بخش تجاری آن است. محصولات بازی با افزایش مخارج شرکت ها و تغییر شرکت های بیشتر به محاسبات ابری و فناوری های مرتبط.

داده های گردآوری شده توسط Yahoo Finance نشان می دهد که به طور متوسط ​​46 هدف قیمتی تحلیلگر، هدف قیمتی 646.89 دلار را برای NVIDIA تعیین می کند.

تامین GPU و A.I. تقاضا دو عامل کلیدی تعیین کننده قیمت سهام NVIDIA هستند. بلافاصله پس از افزایش علاقه به A.I. در سال 2023، تحلیلگران نگران بودند که پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA برای A.I. ممکن است به دلیل محدودیت های ظرفیت برای فرآیندی به نام بسته بندی در تولید تراشه، کمبود داشته باشد. بسته بندی یکی از مراحل نهایی در تولید انبوه است که به تراشه اجازه می دهد با سایر اجزای کامپیوتر ارتباط برقرار کند.

شریک اصلی تولید NVIDIA TSMC است، و تحلیلگر صنعت معتقد است که با رفع محدودیت‌های بسته‌بندی و افزایش ظرفیت، شرکت‌های تولید تراشه می‌توانند تولید خود را نیز افزایش دهند.

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا