اقتصاد

900 میلیون دلار توکن اختصاصی قرار است در ماه فوریه منتشر شود

900 میلیون دلار توکن اختصاصی قرار است در ماه فوریه منتشر شود

بازار دارایی های دیجیتال برای عرضه نزدیک به 900 میلیون دلار توکن های اختصاصی در ماه فوریه آماده می شود. پروژه‌هایی مانند Avalanche، Aptos و The Sandbox پیشرو هستند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

تخصیص رمزنگاری فرآیند قفل کردن است. دارایی های دیجیتال را برای مدتی از پیش تعیین شده قبل از اینکه دارندگان بتوانند به طور کامل به آنها دسترسی داشته باشند یا از کیف پول خود منتقل کنند، پایین بیاورند. این روش برای جلوگیری از سرمایه‌گذاران اولیه از دور انداختن سریع توکن‌های خود برای کسب سود و ترک کسب‌وکار طراحی شده است، در حالی که تلاش می‌کنند انگیزه تعهد طولانی‌مدت به پروژه را داشته باشند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

بر اساس ارائه دهنده داده Token Unlocks، حدود 900 میلیون دلار توکن در ماه فوریه عرضه خواهد شد. برخی از توکن‌هایی که قرار است منتشر شوند عبارتند از Avalanche (AVAX)، Aptos (APT)، The Sandbox (SAND)، خوش بینی (OP) و Sui (SUI).

از بین پروژه‌هایی که توکن‌ها را منتشر می‌کنند، Avalanche بیشترین مقدار را باز می‌کند. در 22 فوریه، proof-of-stake (PoS) 9.5 میلیون توکن منتشر کند. در زمان نگارش، ارزش این توکن ها حدود 320 میلیون دلار است. Token Unlocks تاکید کرد که توکن ها به بنیاد Avalanche، شرکای استراتژیک پروژه، اعضای تیم و یک airdrop اختصاص داده شده است.

تخصیص و زمانبندی توزیع توکن بهمن. منبع: Token Unlocks

لایه 1 بلاک چین Aptos 24.8 میلیون توکن رمزنگاری را در 11 فوریه منتشر خواهد کرد که تقریباً ارزش دارند. 233 میلیون دلار به قیمت فعلی بازار. حدود 180 میلیون دلار توکن به مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران اصلی آن اختصاص داده شده است، در حالی که 39 میلیون دلار دیگر به صورت توکن برای انجمن و بنیاد آن اختصاص دارد.

مرتبط: معیار واجد شرایط بودن صندوق memecoin 100 میلیون دلاری Avalanche: باید یک ماهه باشد

پروژه Metaverse The Sandbox در حال بازگشایی 209 است. میلیون توکن به ارزش حدود 90 میلیون دلار. بیش از 40 میلیون دلار توکن به ذخایر شرکت تخصیص داده شده است، در حالی که بقیه در 14 فوریه برای تیم و مشاوران آن باز می شود.

و در 29 فوریه، Optimism 24 میلیون توکن OP را به ارزش حدوداً منتشر خواهد کرد. 70 میلیون دلار به مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران اصلی آن. در همین حال، Sui 53 میلیون دلار توکن را برای برنامه دسترسی جامعه خود باز خواهد کرد.

Tokenomics نشان می‌دهد که افزایش ناگهانی عرضه در گردش یک توکن می‌تواند بر قیمت‌های بازار ارزهای دیجیتال تأثیر منفی بگذارد.

مجله: معمولاً Mystery of Polygon’s missing MATIC: همه در حال انجام آن هستند ChainArgos می گوید

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا