اقتصاد

9 ETF بیت کوین در ژانویه 142 هزار بیت کوین اضافه کرد، GBTC 132 هزار بیت کوین کاهش یافت

9 ETF بیت کوین در ژانویه 142 هزار بیت کوین اضافه کرد، GBTC 132 هزار بیت کوین کاهش یافت

صندوق مبادله ای بیت کوین تراست (GBTC) Grayscale Bitcoin Trust (ETF) به طور تهاجمی بیت کوین می فروخت (BTC) در ژانویه، اما سایر ETF ها به میزان قابل توجهی بیت کوین بیشتری خریدند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

طبق داده های دارایی های عمومی که توسط کوین تلگراف ردیابی شده است، GBTC در ژانویه مجموعاً 132195 بیت کوین را کاهش داده است. ذخیره بیت کوین آن با 21 درصد از 619220 بیت کوین در 11 ژانویه به 487025 بیت کوین در 31 ژانویه.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

با این حال، نه صندوق دیگر به طور فعال جذب شدند و در مجموع 142294 بیت کوین از زمان اولین روز معاملاتی. ETF های غیر GBTC دارایی های خود را تا 674 درصد افزایش داده اند، از 18390 بیت کوین در شروع معاملات به 160684 بیت کوین تا 31 ژانویه.

از 31 ژانویه، هر ده بیت کوین نقطه ای طبق CoinGecko.

داده های ردیابی شده بر اساس اطلاعات ETF BTC در دسترس عموم گزارش شده توسط صادرکنندگان، جدا از iShares Bitcoin Trust (IBIT) BlackRock است. ، که در زمان نگارش مطالب روزانه را به روز نکرد. می‌توان دارایی‌های IBIT را با استفاده از داده‌های پلتفرم بلاکچین Arkham Intelligence ردیابی کرد که در 23 ژانویه شناسایی آدرس‌های زنجیره‌ای از شش ETF بیت کوین، از جمله IBIT.

طبق داده‌های Arkham، iShares Bitcoin ETF BlackRock در زمان نگارش این مقاله 57488 بیت کوین را نگه می دارد که نشان می دهد IBIT 6000 بیت کوین را در آخرین روز ژانویه تخلیه کرده است.

با توجه به با فروش 6000 بیت کوین، صندوق ETF iShares BlackRock از جایگاه دومین صندوق بزرگ بیت کوین از نظر دارایی ها کنار رفت و جای خود را به صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity (FBTC) داد. از 31 ژانویه، صندوق بیت کوین با منشأ خردمند Fidelity دارای 58,400 BTC.

مرتبط: صرافی Cboe برنامه را برای فهرست ETF بیت کوین نقطه ای ایکس جهانی لغو می کند

بیت کوین (BTC). منبع: CoinGecko

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بسیاری از تحلیلگران و مدیران راه اندازی ETF بیت کوین را در ایالات متحده به عنوان لحظه “فروش اخبار”، با برخی از تحلیلگران پیشنهاد می شود که فشار بیشتری وارد شود از بازار آتی در اواخر سال 2023، کتی وود، مدیر عامل ARK Invest پیش‌بینی کرد که برخی از سرمایه‌گذاران در کوتاه‌مدت تاییدیه بیت‌کوین ETF را «بر اساس اخبار» می‌فروشند. با این حال، با توجه به اجرایی.

مجله: سوالات بزرگ: چگونه پرداخت‌های بیت‌کوین می‌توانند بازگشتی را رقم بزنند؟

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا