کسب و کار

31 وبلاگ املاک و مستغلات که هر ملکی باید در سال 2023 بخواند

31 وبلاگ املاک و مستغلات که هر ملکی باید در سال 2023 بخواند

اگر به دنبال بهترین وبلاگ های املاک و مستغلات برای ارتقاء دانش خود در این صنعت هستید، خوش شانس هستید. ما فهرستی از 31 وبلاگ برتر املاک و مستغلات را برای دنبال کردن در سال 2023 ایجاد کرده ایم.

real-estate-blogs

برخی از موارد دلخواه خود را انتخاب کنید و متعهد شوید که هر هفته آنها را دنبال کنید. خواندن محتوای آنها شما را با صنعت مرتبط نگه می‌دارد، با انگیزه و مهارت‌هایی را برای ارائه ارزش بیشتر به مشتریان خود مجهز می‌کند.

اگر به دنبال تبدیل شدن به یک مشاور املاک یا سرمایه گذار بهتر هستید، این وبلاگ ها منابع ارزشمندی را ارائه می دهند. بیایید شیرجه بزنیم.

Free Resource: Real Estate Strategy Template

وبلاگ های املاک و مستغلات که هر ملکی باید در سال 2023 بخواند

1. گزارش‌های بازار زیلو

Real estate blog, Zillow

منبع تصویر< /p>

اگر به‌دنبال گزارش‌های معتبر بازار هستید که می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید، Zillow با این شرایط مطابقت دارد. این بخش از وبلاگ Zillow به نمایندگان نبض خوبی در مورد آنچه در بازارهای مسکن و اجاره وجود دارد، می دهد.

وبلاگ زیلو به روند قیمت‌گذاری خانه، دلیل وجود این روندها، انتظارات از یک روند و بسیاری از عوامل دیگر که بر صنعت املاک و مستغلات تأثیر می‌گذارند، می‌پردازد.

بهترین برای: کارگزاران املاک و مستغلات که گزارش‌های بازار رایگان و مفید می‌خواهند

پست که باید بخوانید: بازار مسکن در ژانویه نشانه هایی از حیات را نشان داد، زیرا خریداران شروع به رقابت بر سر فهرست های هنوز کمیاب کردند (گزارش بازار ژانویه 2023)

2. وبلاگ آنلاین CRE

Real estate blog, CRE Online

منبع تصویر

وبلاگ CRE Online به شما کمک می کند بدانید که سرمایه گذاران املاک و مستغلات در بازار فعلی چگونه عمل می کنند. همچنین نکاتی در مورد اجتناب از اشتباهات رایج املاک، تسلط بر املاک اجاره و انتخاب استراتژی سرمایه گذاری مناسب برای شما پیدا خواهید کرد.

بهترین برای: سرمایه گذاران املاک و مستغلات

پست که باید بخوانید: سرمایه گذاری املاک و مستغلات در عصر بیت کوین (و سایر ارزهای دیجیتال)

3. مک کیسوک

Real estate blog, McKissock

منبع تصویر

این وبلاگ که توسط دو پدر و پسر، ریچارد مک کیسوک و مت مک کیسوک تأسیس شده است، به مشاوران املاک می آموزد که چگونه مهارت های ارزیابی و حرفه املاک و مستغلات خود را افزایش دهند.

مک کیسوک مکانی عالی برای آشنایی با قوانین مالیات بر املاک، ارزیابی انواع خانه های خاص مانند مسکن سالمندان، و حتی نحوه ایجاد تعادل بین والدین و شغل املاک است.

بهترین برای: نمایندگان املاک، ارزیاب‌های املاک و مستغلات

پست که باید بخوانید: ارزش دهندگان اهداف برتر حرفه ای خود را برای سال 2023 به اشتراک می گذارند

4. وبلاگ رایان سرهانت

Real estate blog, Ryan Serhant

منبع تصویر

آیا یادگیری از افرادی که بیش از 4 میلیارد دلار فروش داشته اند جذاب به نظر می رسد؟ این کاری است که رایان و تیمش انجام داده اند. وبلاگ رایان مملو از محتوا در مورد راه اندازی یک تجارت املاک و مستغلات، دریافت مجوز املاک و مستغلات، گرفتن سرنخ، برندسازی شخصی و موارد دیگر است.

اگر می خواهید مهارت های رشد و بازاریابی کسب و کار املاک و مستغلات خود را بیاموزید، باید واقعاً محتوای رایان را بخوانید.

بهترین برای: نمایندگان املاک

پست که باید بخوانید: آموزش پیش از صدور مجوز املاک چیست؟

5.

Real estate blog, Fundrise

منبع تصویر

Fundrise یک پلت فرم پیشرو در سرمایه گذاری املاک و مستغلات با بیش از یک دهه تجربه است. بنابراین، چه در حال انجام اولین یا پانزدهمین سرمایه‌گذاری خود در املاک و مستغلات هستید، Fundrise مقاله‌های مفیدی در مورد نحوه انجام کار دارد که به شما کمک می‌کند بلافاصله یا در آینده انتخاب‌های درست را انجام دهید.

بهترین برای: سرمایه گذاران املاک و مستغلات

پست حتماً بخوانید: پیش‌بینی‌های سال 2023 : سناریوها، سیستم ها و تشخیص الگو

6. HousingWire

Real estate blog, HousingWire

منبع تصویر

HousingWire به‌عنوان فروشگاه یک‌جا برای اخبار صنعت، آخرین روندها در نرخ‌های بهره، امور مالی و مقررات را به شما ارائه می‌دهد. چه یک سرمایه گذار باتجربه یا یک مشاور املاک خبره باشید، اطلاعات ارزشمندی را خواهید یافت که برای تصمیم گیری آگاهانه درباره بازار مفید است.

بهترین برای: نمایندگان املاک، سرمایه گذاران املاک و مستغلات

پست که باید بخوانید: بازار مسکن 2023: نگاهی به آینده

7. وبلاگ BiggerPockets

Real estate blog, Biggerpockets

منبع تصویر

در اعماق این وبلاگ مقالات معتبری در مورد سرمایه گذاری املاک و مستغلات، امور مالی شخصی، بازاریابی املاک و غیره وجود دارد. صاحبخانه‌ها، خریدارانی که برای اولین بار خانه می‌خرند، و نمایندگان همگی منابع مفیدی را در وبلاگ BiggerPockets پیدا می‌کنند.

بهترین برای: مالکان خانه، صاحبخانه، کارگزاران املاک و مستغلات

پست که باید بخوانید: بمب ساعتی در املاک و مستغلات قیمت نیست – این است

8. انجمن ملی مشاوران املاک

Real estate blog, NAR

منبع تصویر

به‌عنوان وبلاگ رسمی انجمن ملی مشاوران املاک، می‌توانید انتظار همه چیزهای املاک و مستغلات را داشته باشید، از جمله اطلاعات بینش در مورد خط‌مشی املاک، تخلفات، و وام‌های سهام مسکن. رویکرد بی حاشیه وبلاگ در فضای پرجمعیت اینترنت امروزی تازه و قابل اعتماد است.

بهترین برای: نمایندگان املاک

پست که باید بخوانید: 6 کتابی که دیدگاه شما را در مورد املاک و مستغلات تغییر می دهد

9. اینمن

Real estate blog, Inman

منبع تصویر

مشاوران املاک وسواس فناوری، وبلاگ Inman را جالب می یابند. این وبلاگ همیشه چیزهای جدید در فناوری املاک و مستغلات، کارهایی که بزرگترین آژانس‌های ایالات متحده انجام می‌دهند، و پیش‌بینی‌های املاک و مستغلات را که می‌توانید انجام دهید، بررسی می‌کند.

این منبعی برای مشاور املاک مدرن است، بنابراین اگر می‌خواهید آخرین روند خرید خانه را بیاموزید، احساس می‌کنید که در خانه هستید.

بهترین برای: دلالان املاک، نمایندگان، سرمایه گذاران و بنیانگذاران استارتاپ

پست که باید بخوانید: پیش‌بینی‌های The Real Word برای بازار 2023

10. وبلاگ Redfin

Real estate blog, Redfin

منبع تصویر

Redfin پایگاه داده وسیعی از اطلاعات خریداران خانه دارد که آنها به طور منظم در وبلاگ امضای خود به اشتراک می گذارند. از اخبار محلی گرفته تا تجزیه و تحلیل ملی املاک و مستغلات، مشاوران املاک و خریداران خانه چیزهای جالبی در اینجا پیدا خواهند کرد.

بهترین برای: نمایندگان املاک، خریداران خانه

پست که باید بخوانید: سال بررسی بازار مسکن 2022: نگاهی به یک سال تاریخی

11. تام فری

منبع تصویر

تام فری یکی از بهترین مربیان املاک و مستغلات است که تا به حال پیدا کرده اید. نمایندگان از بینش های تازه ای که تام در وبلاگ خود به اشتراک می گذارد، بهره مند خواهند شد. اگر برای جستجوی ده‌ها وب‌سایت برای یافتن آخرین اطلاعاتی که شما را عامل بهتری می‌کند وقت ندارید، وبلاگ تام را بخوانید.

بهترین برای: نمایندگان املاک

پست که باید بخوانید: چک لیست رشد اولیه 2023 برای نمایندگان املاک

12. املاک و مستغلات — نیویورک تایمز قوی>

Real estate blog, The New York Times

منبع تصویر

مطمئناً، نیویورک محور است، اما شما همچنین بینش های جالبی از بازار جهانی دریافت خواهید کرد، در مورد اینکه صنعت به کجا می رود فکر کنید، و مقالات مفیدی در مورد روندهایی که کارشناسان تایمز مشاهده می کنند.

اگر در منطقه نیویورک هستید یا فقط به دنبال دیدگاهی با محوریت اخبار هستید، مقالات گردآوری شده در اینجا را بررسی کنید.

بهترین برای: نمایندگان املاک، خریداران خانه

پست که باید بخوانید:rel=”no href=”noktype=sectionfront”> “https://www.nytimes.com/slideshow/2018/07/13/realestate/shopping-for-a-home-with-facetime.html?rref=collection%2Fsectioncollection%2Frealestate&action=click&contentCollection=realestatemoduleversion=realestate&realestate&region= =latest&contentPlacement=9&pgtype=sectionfront” rel=”noopener”>خرید خانه با FaceTime

13. ButterflyMX

Screenshot 2023-08-23 at 2.03.15 PMمنبع تصویر

با تمرکز بر مدیریت املاک و مالکیت چند خانواده، این وبلاگ یک منبع عالی برای متخصصان املاک و مستغلات است که به دنبال یادگیری هر آنچه در مورد بازاریابی املاک و مستغلات، فناوری املاک و کنترل دسترسی چند خانواده نیاز دارند، هستند.

بهترین برای: مدیران و مالکان دارایی

پست که باید بخوانید: 15 املاک و مستغلات منحصر به فرد ایده های بازاریابی برای جذب مشتری های بیشتر

14. نماینده پوشش آزمایشگاهی

Real estate blog, Lab Coat Agents

منبع تصویر

Lab Coat Agents (LCA) یک انجمن آنلاین عظیم املاک و مستغلات است که در سال 2015 شروع به کار کرد. می توانید مقالات را بر اساس بخش جستجو کنید تا بتوانید مقاله مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید.

کارگزاران املاک و مستغلات می توانند با خواندن مقالاتی در بخش طنز وبلاگ، مقداری شوخ طبعی به دست آورند. مشاوره مربیگری می خواهید؟ یک بخش برای آن وجود دارد. همین امر در مورد بینش های شغلی برای تقویت رشد شما در صنعت املاک و مستغلات صدق می کند.

نکته حرفه ای: آنقدر مشغول هستید که نمی توانید به طور منظم وبلاگ را بخوانید؟ پادکست LCA را بررسی کنید تا بتوانید اطلاعاتی در مورد برو.

بهترین برای: نمایندگان املاک

پست که باید بخوانید: یک عمارت، یک نکرومنسر و یک مسکن

15. املاک فوربس

 Forbes real estate blog

منبع تصویر< /p>

اگر قبلاً فوربس را مشتاق خوانده‌اید، می‌توانید بخش املاک و مستغلات انتشارات را به چرخش خود اضافه کنید. بلاگ فوربس با ارائه نگاهی بی نظیر به بازار جهانی، مشاوره مالی برای خریداران خانه، و غواصی عمیق در بازارهای محلی، چیزی را برای نمایندگان و خریداران ارائه می دهد.

بهترین برای: خریداران خانه، مالکان، سرمایه گذاران املاک و مستغلات

پست که باید بخوانید: در اینجا نحوه خرید خانه در صورت داشتن بدهی وام دانشجویی آمده است

16. Invest Four More

Four More real estate blog

منبع تصویر

این وبلاگ املاک و مستغلات مملو از توصیه های زندگی واقعی و درس های سخت آموخته شده در مورد ورق زدن خانه و سرمایه گذاری است. چه در حال ورود به دنیای اجاره باشید و چه در نظر دارید اولین تلنگر خود را در نظر بگیرید، این وبلاگ اطلاعات بدون لاک مورد نیاز شما را دارد.

بهترین برای: سرمایه گذاران املاک و مستغلات

پست که باید بخوانید: چیست قانون 70 درصد هنگام ورق زدن خانه؟

17. < /a>The Business Journals املاک مسکونی اخبار

The Business Journals real estate blog

منبع تصویر

این مرکز شما برای داستان‌های جالب املاک، دیدگاه‌های جهانی و مشاوره مالی است. در اینجا به هیچ موضوعی عمیق نخواهید رسید، اما قطعات جالبی در مورد پروژه های ملی املاک، مشکلاتی که خریداران خانه در حال حاضر با آن مواجه هستند و اخبار مربوط به معاملات عظیم املاک و مستغلات را خواهید یافت.

بهترین برای: نمایندگان املاک، خریداران خانه

پست حتماً بخوانید: خانه معاصر Pewaukee با شارژر EV با قیمت 1.45 میلیون دلار به بازار می آید: Open House

18. بسته

The Close real estate blog

منبع تصویر

Close Blog بینش های عملی و استراتژیک را از متخصصان صنعت مورد اعتماد ارائه می دهد. می توانید مقالاتی در مورد بازاریابی املاک و مستغلات، تولید سرنخ، آخرین فناوری موجود، و استراتژی های تیم سازی کاوش کنید.

اگر در این صنعت تازه کار هستید، واژه نامه ها و راهنماهای مفید The Close قطعا مفید خواهند بود.

بهترین برای: نمایندگان املاک

پست که باید بخوانید: 27 ایده خانه باز که در واقع برای شما سرنخ می کنند< /a>

19. وبلاگ املاک و مستغلات Century 21®

Century21 real estate blog

منبع تصویر< /p>

Century21 فقط نحوه خرید یا فروش خانه را پوشش نمی دهد. این وبلاگ به شما کمک می کند تا پروژه هایی را انجام دهید تا فضای شما شبیه خانه باشد.

اگر مشتری املاک شما نگران بازگشت سرمایه برای یک پروژه خانه است، این وبلاگ دارای الهاماتی است که به آنها کمک می کند فضای خود را تغییر دهند یا سرمایه گذاری خود را سودآورتر کنند. با استعداد خانه و باغ بهتر بهترین املاک را دریافت کنید.

بهترین برای: خریداران خانه، فروشندگان

پست که باید بخوانید: یک ارائه عالی: 6 نکته آسان برای راه اندازی خانه خود

20. REtipster

Retipster real estate blog

منبع تصویر

همه در بازی املاک و مستغلات تمام وقت در صنعت کار نمی کنند. ممکن است شما یک Airbnb داشته باشید یا علاوه بر کار روزانه خود، خانه بفروشید/اجاره دهید. این وبلاگ برای سرمایه گذاران پاره وقت در املاک و مستغلات طراحی شده است.

می‌آموزید که چگونه کسب‌وکار خود را توسعه دهید، در حالی که هنوز زمان و فضای زیادی دارید تا زندگی خود را آنطور که می‌خواهید زندگی کنید.

بهترین برای: سرمایه گذاران املاک و مستغلات

پست که باید بخوانید: 6 گام برای تبدیل Airbnb Side Hustle خود به یک تجارت تمام وقت پر رونق

21. جیسون فاکس

Jason Fox real estate blog

منبع تصویر

وبلاگ فاکس با نام خود نکات بازاریابی نوآورانه، توصیه های عملی در مورد نحوه مدیریت انتظارات خریداران خانه، و نکاتی در مورد نحوه دسترسی به خریداران خانه جوان ارائه می دهد. عمق مشاوره و نکات کاربردی بازاریابی که در اینجا خواهید یافت هم ارزشمند و هم معتبر هستند.

بهترین برای: نمایندگان املاک

پست که باید بخوانید: ارسال ویدئو به حوزه نفوذ خود با استفاده از تبلیغات فیس بوک

22. RE/MAX

RE/MAX real estate blog

منبع تصویر

این وبلاگ یک منبع عالی برای نمایندگانی است که به دنبال توسعه تجارت املاک و مستغلات خود هستند. همچنین می‌توانید خریداران و فروشندگان خود را برای راهنمایی‌های عملی در مورد آماده شدن برای یک خانه باز، بودجه‌بندی برای خانه اول، یا مزایا و چالش‌های زندگی در یک خانه کوچک به اینجا بفرستید.

بهترین برای: نمایندگان املاک، دلالان، خریداران خانه، فروشندگان و مالکان

پست که باید بخوانید: به عنوان یک نماینده املاک با موجودی کم مواجه هستید؟ طرفداران برنامه ای را برای کمک شناسایی کنید

23. وبلاگ وام خانه Cornerstone

 Cornerstone real estate blog

منبع تصویر

این سایت براق به مشاورین املاک توصیه هایی در مورد نحوه نزدیک شدن به مکالمات ناراحت کننده، اخبار مربوط به نرخ وام مسکن، و مقاله های عملی در مورد نحوه استفاده بهینه از زمان خود به عنوان یک مشاور املاک شلوغ ارائه می دهد.

اگر به یک مطالعه سریع و با احساس خوب نیاز دارید که به شما یک گام فوری و عملی می دهد، این مکان عالی برای شروع است.

بهترین برای: نمایندگان املاک

پست که باید بخوانید: 11 سوال بی‌معنی وام مسکن که خیلی خجالت می‌کشید بپرسید

24. ملک بین المللی Sotheby’s< /strong>

Sotheby’s realty real estate blog

منبع تصویر< /p>

اگر روی املاک و مستغلات رده بالا تمرکز دارید ، این وبلاگ همه چیز مورد نیاز شما را دارد. وبلاگ لوکس زندگی سوتبی به اندازه مشتری خود مشتاق است. سر اینجا را برای عناوین لوکس املاک و مستغلات ، جمع آوری مقصد مقصد و چراغهای توسعه در فروش جهانی سطح بالا.

بهترین برای: نمایندگان املاک و مستغلات لوکس ، خریداران پنجره

باید پست بخواند: -incredible-uest-houses/”rel =” noopener “> 7 خواص با خانه های مهمان باورنکردنی

25. Strong> وبلاگ ترولیا

Trulia real estate blog

منبع تصویر

وبلاگ Trulia گنجینه ای برای صاحبان خانه و فروشندگان است. این وبلاگ دارای بخش هایی است که نکاتی را برای کمک به خریداران برای کسب نمرات خوب اعتبار و صرفه جویی در خانه اول خود پوشش می دهد.

بخش های دیگر مربوط به تجزیه و تحلیل بازار مسکن ، اقتصاد و خرید مقرون به صرفه در خانه است. Trulia قطعات جالبی و بینش های تخصصی دارد که شما در هیچ کجای دیگر پیدا نخواهید کرد.

بهترین برای: خانه داران ، فروشندگان

باید پست بخواند: دانستن-ruin-your-credit/”rel =” noopener “> چیزهای دزدکی که می تواند نمره اعتباری شما را خراب کند

26. Strong> نگه داشتن موارد فعلی

Keeping current matters real estate blog

منبع تصویر

این یکی دیگر از منابع همه جانبه برای صاحبان خانه و صاحبان شما است. شما می توانید اطلاعاتی در مورد وام های VA ، مشاوره در مورد آنچه باید در جنگ مناقصه انجام دهید ، و اطلاعاتی که در مورد ایالت ها دارای مقرون به صرفه ترین خانه ها هستند پیدا کنید.

بهترین برای: خانه داران

باید پست بخواند: -چه چیزی-شما-باید-از قبل از آنکه-شما-انجام دهید/”rel =” noopener “> درخواست وام مسکن؟ این چیزی است که شما باید پس از انجام آن از آن جلوگیری کنید.

27. لیست آپارتمان

Apartment List real estate blog

منبع تصویر

لیست آپارتمان ها چشم انداز مهمی در مورد مسکن مسکونی ، بحران مقرون به صرفه و ساخت و سازهای چند خانواده ای ارائه می دهد. اگر قصد دارید به یک ملک اجاره ای بروید یا یکی از آنها را در بازار قرار دهید ، این وبلاگ جایی است که باید شروع کنید.

بهترین برای: صاحبان خانه ، سرمایه گذاران املاک و مستغلات ، اجاره دهنده ها

باید پست بخواند:

28. وبلاگ املاک Geek

Geek real estate blog

منبع تصویر

اگر علاقه مند به یادگیری برخی از بزرگترین نام های صنعت املاک و مستغلات هستید ، املاک Geek جایی است که باید بروید. شان هارپر ، مارک روتزن و استیون ویناندز فقط تعدادی از غول های موجود در این سایت هستند.

بهترین برای: سرمایه گذاران املاک و مستغلات ، نمایندگان املاک و مستغلات

باید پست بخواند: راه های مرسوم ، مد روز صاحبخانه ها می توانند مستاجران را جذب و حفظ کنند

29. Strong> سرمایه گذاری املاک و مستغلات نورادا

Norada real estate blog

منبع تصویر

یاد بگیرید که چگونه در سرمایه گذاری املاک و مستغلات با نکاتی از نورادا موفق باشید. این که آیا شما به سرمایه گذاری آپارتمان ، املاک اجاره ای یا فرصت های سرمایه گذاری ملی علاقه دارید ، در این وبلاگ چیزی برای شما وجود دارد.

بهترین برای: سرمایه گذاران املاک و مستغلات

باید پست بخوانید: چگونه در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات موفق باشیم

30. dirt

DIRT real estate blog

منبع تصویر

نمایندگانی که از داستانهای مشهور املاک و مستغلات لذت می برند ، وبلاگ خاکی را دوست دارند. خاک داستانهایی را در مورد ثروتمندترین افراد در سراسر جهان پوشش می دهد. به Celebs جهانی مانند:

فکر کنید

  • پله ، پادشاه فوتبال.
  • لئوناردو دی کاپریو ، بازیگر کهنه کار.
  • نیکی میناج ، خواننده محبوب.

بهترین برای: عوامل لوکس که از داستانهای مشهور املاک و مستغلات لذت می برند

باید پست بخواند: ثروتمندترین مرد مصر 24 میلیون دلار املاک Trousdale Stunner را خریداری می کند

31. Rob بدنام

Notorious ROB real estate blog

منبع تصویر

وبلاگ بدنام راب یک پایگاه دانش نمادین است که حاوی بینش های عمیقی در مورد صنعت املاک و مستغلات است. این وبلاگ با داشتن بیش از 1000 مقاله در زیر کمربند خود ، خواندن اجباری برای کارگزاران ، سرمایه گذاران و نمایندگانی است که می خواهند به روزرسانی های مداوم در مورد صنعت املاک و مستغلات داشته باشند.

بهترین برای: سرمایه گذاران و کارگزاران املاک و مستغلات

باید پست بخواند: /”rel =” noopener “> بیشتر کارگزاری ها دارای صفر ضد چرخه هستند

امروز خواندن را شروع کنید

وبلاگ هایی از این دست می توانند به Realtors کمک کنند تا با همسالان ، صنعت و مصرف کنندگان خود ارتباط برقرار کنند. موارد دلخواه خود را برای پیگیری و به اشتراک گذاری برخی با چشم انداز یا مشتری خود برای تعیین ارزش و اقتدار پیدا کنید.

امروز خواندن را شروع کنید تا دانش و تجارت خود را بسازید.

New call-to-action

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا