کسب و کار

19 مورد از انگیزاننده ترین ویدیوها برای الهام بخشیدن به تیم فروش شما در سال 2023

19 مورد از انگیزاننده ترین ویدیوها برای الهام بخشیدن به تیم فروش شما در سال 2023

چه در حال آماده شدن برای مصاحبه، تماس، صحبت مشتری یا فقط یک صبح دوشنبه، همه ما گاهی اوقات به یک ضربه کوچک نیاز داریم.

motivational videos for sales

ما 20 ویدیوی انگیزشی را برای فروش گردآوری کرده‌ایم که دوز سالمی از علوم اجتماعی، کلمات حکمت‌آمیز و حکمتی است که می‌توانیم از شوخی‌های دوایت شروت به‌دست آوریم.

Download Now: Free Sales Training Plan Template

سلب مسئولیت: برخی از این ویدیوها حاوی زبانی هستند که ممکن است با انتشار آن در کل دفتر احساس راحتی نکنید. هدفون خود را بگذارید و با احتیاط ادامه دهید (مخصوصاً وقتی به شماره 7 رسیدید).

1. اپرا وینفری: به شما یادآوری می کنم که نیت یک نیروی محرک است

اپرا وینفری در سال 1954 در روستایی می سی سی پی به دنیا آمد و در سن 19 سالگی به جوان ترین مجری اخبار و اولین گوینده زن سیاه پوست برای تلویزیون WLAC-TV نشویل تبدیل شد که به اتفاقات آینده اشاره می کند. امروزه او بیشتر به خاطر نمایش اپرا وینفری که به مدت 25 سال اجرا شد، شناخته شده است. او در سخنرانی زیر از اهمیت نیت در مسیر موفقیت می گوید.

خط الهام بخش:

“آنچه من منتشر می‌کنم چیزی است که برمی‌گردد…بنابراین اجازه دهید در مورد آنچه که منتشر می‌کنم کاملاً روشن شوم.”

2. ایمی کادی: یادآوری نشانه های غیرکلامی برای موفقیت شما بسیار مهم است

به ملکه سخنان کلیدی تعظیم کنید. امی کادی هفت میلیون بازدیدکننده را برای این سخنرانی تد به ارمغان آورد و آن را در میان 20 سخنرانی برتر TED در تمام دوران قرار داد – و دلیل خوبی هم دارد.

این ویدیو مملو از نکات جالب در مورد نشانه های غیرکلامی است که هر دقیقه و هر روز می دهید. توصیه او در مورد “ژست قدرت” در جلسات فروش بسیار ارزشمند است. به یاد داشته باشید: مشتریان بالقوه شما نه تنها به ارزیابی وضعیت شما می پردازند، بلکه اعتماد به نفس شما و نحوه عملکرد خود را ارزیابی می کنند.

خط الهام بخش:

“اگر احساس می‌کنید نباید جایی باشید: آن را جعل کنید. این کار را تا زمانی که به آن نرسیده‌اید انجام ندهید، بلکه تا زمانی که تبدیل به آن شوید.”

3. “شکل های پنهان”: برای برجسته کردن اهمیت اولین بودن

«شخصیت‌های پنهان» داستان واقعی کاترین جانسون (تاراجی پی هنسون)، دوروتی وان (اکتاویا اسپنسر) و مری جکسون (جانل مونا) سه زن آفریقایی-آمریکایی است که به عنوان بخشی از فضانورد جان در ناسا خدمت می‌کنند. پرتاب تاریخی گلن به مدار.

این کلیپ مبارزه جکسون برای اجازه حضور در کلاس‌هایی را نشان می‌دهد که به کار او به عنوان یک مهندس ناسا کمک می‌کند. هرگز ارزش یک سخنرانی خوب و متفکرانه را برای جلب نظر کسی دست کم نگیرید.

خط الهام بخش:

“از بین همه پرونده‌هایی که امروز می‌شنوید، کدام یک صد سال بعد مهم است؟ کدام یک شما را اولین نفر خواهد کرد؟”

4. استیو جابز: برای تشویق شما به دوست داشتن کاری که انجام می دهید

استیو جابز. مسلماً بهترین فروشنده نسل ما توضیح می‌دهد که واقعاً چه چیزی باعث می‌شود که ما فروشنده باشیم: عشق به کاری که انجام می‌دهیم. این را به خود یادآوری کنید، و هر بار موفق خواهید شد.

خط الهام بخش:

“اگر به آنهایی نگاه کنید که در نهایت از دید جامعه موفق شدند، اغلب این کسانی هستند که عاشق کاری که انجام می‌دهند، بنابراین می‌توانند در زمانی که واقعاً سخت می‌شود استقامت کنند.”

5. “چراغ های شب جمعه”: برای ایجاد انگیزه برای کار تیمی

گفته شده است که فروش بهترین ورزش ارتباطی است. فوتبال یا فروش، شما بیرون می روید و هر روز به سمت اوج می روید. چه در رختکن باشید و چه پشت میزتان نشسته باشید، این یکی از رگه‌های قلبتان را می‌کشد.

خط الهام بخش:

“کامل بودن به معنای آن تابلو نیست. مهم برنده شدن نیست. این به شما و رابطه شما با خود، خانواده و دوستانتان است. کامل بودن به این معناست که بتوانید به چشمان دوستانتان نگاه کنید و بدانید که شما آنها را ناامید نکردید.”

6. مونتاژ انگیزشی: برای اینکه سریعاً همه بزرگان انگیزشی را به شما معرفی کنیم

یک جستجوی سریع برای “گفتار انگیزشی” 2,150,000 نتیجه YouTube را برای شما به ارمغان می آورد، اما وقتی نوبت به کیفیت می رسد، Mateusz M پادشاه کاتالیزور است. ماتئوس برای خودش هنری خلق کرده است. “رویا” مورد علاقه شخصی است. مونتاژ ساخته شده از بهترین های «Into The Wild»، «Rocky 4»، «Seven Pounds»، «Pursuit of Happyness» و «A Beautiful Mind»، این قطعه طلا را تکمیل می کند.

خط الهام بخش:

“عظمت این ویژگی شگفت انگیز، باطنی، دست نیافتنی و خداگونه نیست که فقط افراد خاص در میان ما می چشند. این چیزی است که واقعاً وجود دارد – در همه ما.”

7. “گرگ وال استریت”: برای اینکه شما را آزرده کنم

تمام این فیلم مملو از مونولوگ‌های ظالمانه است، اما اگر ساعت‌ها وقت ندارید، در اینجا یک تازه‌سازی سه دقیقه‌ای وجود دارد. خلاصه ای سریع از این فیلم پرفروش: جردن بلفورت («گرگ وال استریت» در زندگی واقعی) از زندان خارج می شود، خاطرات پرفروش نیویورک تایمز را می نویسد و حقوق فیلم را به Red Granite Productions می فروشد. این فیلم زندگینامه 392 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و لئوناردو دی کاپریو جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد. همه خوشحال هستند!

خط الهام بخش (فقط SFW):

“پس به من گوش می‌دهی و خوب گوش می‌دهی. آیا از قبض کارت اعتباری خود عقب مانده‌ای؟ خوب — تلفن را بردارید و شروع به شماره‌گیری کنید!”

8. گورو جوان: برای اینکه کمی گریه کنی

جوانترین انگیزه برای تحسین برانگیز این لیست، سخنان خردمندانه این سوپراستار شش ساله آنقدر تکان دهنده است که ده ها ریمیکس خودکار ساخته شده است. T-Pain در حال ساخت.

خط الهام بخش:

“با تشکر از همه — برای راک اند رول!”

9. شوندا رایمز: به شما یادآوری می کند که از منطقه راحتی خود عبور کنید

به مدت یک سال، شوندا رایمز به همه چیزهایی که او را می ترساند و او را از منطقه امن خود خارج می کند، “بله” می گوید. او ذهن قدرتمند پشت نمایش های موفق Grey’s Anatomy، Scandal و How to Get Away With Murder است.

رایمز به کار خود علاقه دارد و وقتی در منطقه است و عمیقاً در کارش است، آن را “هوم” می نامد. در گفتگوی تد خود، او داستان خود را از اینکه چگونه “هوم” خود را از دست داده و برای بازگرداندن آن چه کرده است، می گوید.

خط الهام بخش:

“و یک چیز دیوانه کننده اتفاق افتاد: انجام کاری که من را ترساند ترس را از بین برد، باعث شد ترسناک نباشد. ترس من از سخنرانی در جمع، اضطراب اجتماعی من، پوف، از بین رفت. شگفت انگیز است، قدرت یک نفر کلمه “بله” زندگی من را تغییر داد.”

10. “Erin Brockovich”: برای برجسته کردن اینکه چرا باید بازی طولانی را انجام دهید

ارین بروکوویچ کارمند حقوقی و فعال محیط زیست است که علیرغم فقدان تحصیلات رسمی در ایجاد یک پرونده علیه شرکت گاز و برق اقیانوس آرام کالیفرنیا در سال 1993 نقش مهمی داشت.

جولیا رابرتز به طرز معروفی در فیلمی به نام بروکوویچ را زنده کرد و نشان می‌دهد که برنامه‌ریزی، سخت‌کوشی و سخت‌کوشی چه کاری می‌تواند انجام دهد تا یک جلسه یا معامله را به سمت شما تغییر دهد.

خط الهام بخش:

“به هر حال، ما آن آب را برای شما عزیزان آورده بودیم.”

11. «گلنگری گلن راس»: برای اینکه احساس نزدیکی کنید

من فقط می خواهم بگویم: این نمادین ترین مونولوگ فروش تمام دوران است. الک بالدوین این صحنه از «گلنگاری گلن راس» در سال 1992 را کاملاً تخریب می کند. از نظر توصیه های عملی، ممکن است با امی کادی بهتر باشید، اما الک کمی سخاوت از مد افتاده را القا می کند. چه کسی نزدیک تر است؟ شما نزدیکتر هستید!

خط الهام بخش:

“A-B-C. A: همیشه، B: باشد، C: در حال بسته شدن. همیشه در حال بسته شدن باشید!”

12. امی پردی: برای به چالش کشیدن شما برای نگاه کردن به موانع به عنوان فرصت

چگونه به چالش ها پاسخ می دهید؟ امی پردی که اکنون یک اسنوبرد حرفه ای است، در 19 سالگی هر دو پای خود را زیر زانو از دست داد. او داستان الهام‌بخش خود را از بهبودی و نحوه الهام گرفتنش علیرغم مواجهه با یک مانع بزرگ می‌گوید.

خط الهام بخش:

“بنابراین فکری که می‌خواهم امروز شما را به چالش بکشم این است که شاید به جای اینکه به چالش‌ها و محدودیت‌هایمان به‌عنوان چیزی منفی یا بد نگاه کنیم، بتوانیم به آنها به‌عنوان موهبت، هدایای باشکوهی که می‌توان از آنها استفاده کرد نگاه کنیم. برای شعله ور کردن تصورات ما و کمک به ما بیشتر از آنچه می دانستیم می توانیم برویم، بلکه در مورد شکستن مرزها و دیدن مکان های شگفت انگیز است

13. «Braveheart»: برای برانگیختن شجاعت شما

بسیار خوب، پس مل واقعاً در مورد فروش در اینجا صحبت نمی کند، اما خیلی حماسی است که نمی توان در لیست قرار گرفت. هنگامی که از طریق آن تماس‌های سرد کار می‌کنید، ویلیام والاس درونی خود را هدایت کنید.

خط الهام بخش:

“آنها ممکن است جان ما را بگیرند اما هرگز آزادی ما را نخواهند گرفت!”

14. «لَوْجَ» : بر لبان خنده

“Joy” داستان واقعی کارآفرین و ستاره QVC جوی مانگانو است. نیل واکر (با بازی بردلی کوپر) در طول یک تور در صحنه صدای QVC، توضیح می‌دهد که چه چیزی باعث می‌شود ستاره‌های جوآن ریورز و مجری همکارش سیندی در فروش فوق‌العاده باشند.

او زمان بندی آنها و گرمایی که به بخش های فروش خود می آورند را برجسته می کند. بیشتر از اینکه آنها چه کسانی هستند و چه چیزی را مطرح می کنند، این است که آنها در شناخت مخاطبان خود و بستن قراردادها استاد هستند.

خط الهام بخش:

“ستاره ها، آنها همیشه اشتباه می کنند — آنها فکر می کنند که این اشتباه در مورد صورت است اما اینطور نیست. این در واقع به دست ها و چشم ها مربوط می شود.”

15. اریک توماس: برای یادآوری، باید آن را بخواهید

چقدر آن را بد می خواهید؟ شاید یکی از دست کم گرفته‌شده‌ترین سخنرانی‌های این فهرست از سوی اریک توماس، سخنران انگیزشی و فعال جوانان باشد. در حالی که در آن هستید، این را به عنوان MP3 دانلود کنید و در لیست پخش باشگاه خود قرار دهید. بیضوی خود را روشن کنید.

خط الهام بخش:

“به من گوش کن — تا زمانی که مجبور نباشم برای انجام کاری که انجام می دهی یک سکه به تو بدهم هرگز موفق نخواهی شد.”

خط الهام بخش پاداش (بسیار عالی برای حذف کردن):

“وقتی می خواهید به همان اندازه که می خواهید نفس بکشید موفق شوید، آنگاه موفق خواهید شد.”

16. آنجلا لی داکورث: برای کمک به شما در ساختن قدرت

برای موفقیت در فروش نیاز به تلاش است. آنجلا لی داکورث در سخنرانی خود در TED در مورد قدرت اشتیاق و پشتکار صحبت می کند. او همچنین بر نیاز به یک ذهنیت رشد برای ایجاد قدرت تاکید دارد. ذهنیت رشد این ایده است که “توانایی یادگیری ثابت نیست، که می تواند با تلاش شما تغییر کند” و توسط روانشناس دکتر کارول دوک معرفی شده است.

مواد جایزه: در اینجا گفتگوی تد Dweck است که جزئیات بیشتری در مورد طرز فکر رشد ارائه می دهد.

خط الهام بخش:

“سخاوت، اشتیاق و پشتکار برای اهداف بسیار بلندمدت است. سخاوت یعنی داشتن استقامت. سخاوت یعنی چسبیدن به آینده شما، روز به روز، نه فقط برای هفته، نه فقط برای ماه، بلکه برای سالها، و واقعا سخت کار کردن برای تبدیل شدن به این آینده به واقعیت است

17. “Any Given Sunday”: برای استرس هیچ سودی خیلی کم است

در این کلیپ کلاسیک از “یکشنبه هر روز”، مربی آل پاچینو، تونی داماتو، بازیکنانش را قبل از یک بازی بزرگ با توضیح اینکه زندگی یک بازی چند اینچی است، به آتش می‌کشد. ما برای آنچه می خواهیم، ​​سانت به اینچ می جنگیم تا به اهدافمان برسیم. اینطوری موفق می شویم. اینگونه برنده می شویم.

خط الهام بخش:

“زندگی این بازی اینچ است. در زندگی یا فوتبال، حاشیه خطا بسیار اندک است… اینچ هایی که نیاز داریم همه جا در اطراف ما هستند… در این تیم، ما برای آن اینچ می جنگیم… این چیزی است که زندگی کردن است — آن شش اینچ جلوی صورت شما.”

18. “تعقیب خوشبختی”: برای یادآوری اینکه هیچ کس نمی تواند به شما بگوید چه کاری می توانید انجام دهید یا نمی توانید انجام دهید

در جستجوی خوشبختی، شخصیت ویل اسمیت پدری است که در آستانه بی خانمانی قرار دارد و تلاش می کند زندگی بهتری برای پسرش بسازد. در این صحنه، او پسرش را تشویق می‌کند تا برای رویاهایش بجنگد – حتی در مواجهه با اینکه به او می‌گویند “نمی‌تواند” کاری انجام دهد.

خط الهام بخش:

“هرگز اجازه نده کسی بگوید نمی‌توانی کاری را انجام دهی. حتی من، خوب؟ تو رویایی داری؟ باید از آن محافظت کنی.”

19. “The Office”: برای نشان دادن قدرت اشتیاق در ایجاد یک پیام قانع کننده

اگر از طرفداران دفتر هستید، احتمالاً با این کلیپ الهام بخش آشنا هستید. جیم، همکار مستعد شوخی دوایت، یک دوایت عصبی را قبل از سخنرانی بزرگی که باید برای فروشندگان کاغذ دیگر در یک کنفرانس شمال غربی ایراد کند، مربی می کند. چیزی که دوایت نمی داند این است که جیم او را با یادداشت های سخنرانی دیکتاتورهای بدنام آموزش داده است. دوایت سخنرانی را ارائه می دهد و قلب زیادی برای آن می گذارد، اتاق الهام گرفته شده است — یادآوری این که وقتی به چیزی علاقه دارید، مسری است (حتی اگر کمی مسخره باشد).

خط الهام بخش:

“بعضی از مردم به شما خواهند گفت که فروشنده کلمه بدی است. آنها تصاویری از فروشندگان خودروهای دست دوم و شارلاتان های خونه به خونه را به تصویر می کشند. این وظیفه ماست که درک آنها را تغییر دهیم. من می گویم فروشندگان و زنان ما هرگز نباید قبول کنیم، زیرا با هم پیروز خواهیم شد.”

پاداش: سخنرانی در اتاق رختکن من

اگر از من خواسته شود که یک سخنرانی انگیزشی برای میلیون ها فروشنده داشته باشم (که هنوز نرفته ام)، آماده هستم. در اینجا، برای اولین بار، سخنرانی “اتاق رختکن” من:

آهم. فروش یک مسیر شغلی آسان نیست. اگر به دنبال راه آسانی هستید، فروش شغلی نیست که انتخاب می کنید. بعد از اینکه برای دهمین تماس متوالی قطع شد، بعد از اینکه مشتری مشتری گفت که خرید خواهد کرد اما نظر خود را تغییر داد، بعد از اینکه همه شب را ترک کردند اما شما هنوز در حال شماره گیری هستید — ممکن است بپرسید چرا حتی اصلا در فروش اما هرگز فراموش نکنید، شما به دلیلی وارد فروش شدید. [وقفه 10 ثانیه ای برای تعلیق] چرا که شما یک هوسباز به دنیا آمده اید. حالا این 13 ویدیو را روی حلقه تنظیم کنید و آنها را نزدیک نگه دارید! به آنها در باشگاه، حمام، اتوبوس، در استراحت قهوه گوش دهید. 10 بار قطع کردم؟ ۱۱ بار گوشی را بردارید. شما از قبل آن را در خود دارید. حالا برو یک معامله ببند.

من واقعاً امیدوارم که این لیست را الهام بخش یافته باشید. در فروش، ما با طردهای زیادی روبرو هستیم (حتی بیشتر از من در رقص اول دبستانم) اما انعطاف پذیری هر بار بر رد شدن غلبه می کند.

هنوز به انگیزه بیشتری نیاز دارید؟ این نقل‌قول‌های انگیزشی را برای برانگیختن انگیزه فروش خود بررسی کنید.

30-60-90-sales-training-plan-template-bottom-cta

منبع:hubspot

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا