کسب و کار

15 خبرنامه راه اندازی برای کارآفرینان

15 خبرنامه راه اندازی برای کارآفرینان

چه بخواهید دنیای SaaS را مختل کنید یا یک نام تجاری تجارت الکترونیک را زنده کنید، همه بنیانگذاران استارت‌آپ با ایجاد یک شرکت از پایه، برخی از پیروزی‌ها و چالش‌های مشترک را به اشتراک می‌گذارند.

به همین دلیل است که یک یا دو خبرنامه استارت‌آپ در صندوق ورودی‌تان می‌تواند به شما کمک کند تا کسب‌وکارتان را با ایجاد رونق خلاقانه، راهنمایی شما در فرآیند تأمین مالی، یا الهام بخشیدن به داستان‌های دیگر بنیان‌گذاران، به پیشرفت کسب‌وکارتان کمک کند.

اما صندوق ورودی شما احتمالاً همانطور که هست پر شده است. بنابراین وقتی در نظر می گیرید که آدرس ایمیل خود را به چه کسی بدهید،  می خواهید مطمئن شوید که ارزشمندترین محتوا را دریافت می کنید، نه نامه های ناخواسته بیشتر.

یکی از این 15 بهترین خبرنامه راه اندازی را برای افزودن به صندوق ورودی خود در نظر بگیرید.

خبرنامه راه اندازی چیست؟

خبرنامه استارتاپ، خبرنامه ای است که برای بنیانگذاران استارتاپ ارسال می شود. این خبرنامه ها ممکن است شما را در مورد اخبار صنعت مطلع کنند، به شما در مورد بودجه آموزش دهند، منابع و ابزارهای مفید تجاری را شامل شوند، یا داستان های موفقیت را به اشتراک بگذارند.

بهترین خبرنامه های راه اندازی

1. Hustle

Hustle newsletter screenshot

صبح خود را با خلاصه ای سریع و پنج دقیقه ای از همه چیزهایی که باید در مورد دنیای استارتاپ بدانید آغاز کنید. از آخرین روندهای فناوری و استارت‌آپ‌ها، تا اخبار بزرگ در کسب و کار و فناوری، The Hustle< /em> طیف وسیعی از محتوا را برای کاوش در اختیار بنیانگذاران استارت آپ قرار می دهد. یکشنبه‌ها، از نسخه ویژه‌ای به نام داستان یکشنبه لذت ببرید، که نگاهی عمیق‌تر به داستان‌های تجاری و مطالعات موردی ارائه می‌دهد.

2. Foundr

Foundr newsletter screenshot

موسسان استارت‌آپ باید در مورد همه جنبه‌های کسب‌وکار، از افزایش دنبال‌کنندگان رسانه‌های اجتماعی گرفته تا تهیه پیش‌نویس بودجه و استخدام پیمانکاران، بیاموزند.

هدف

Foundr اطلاع رسانی به خوانندگان در مورد مجموعه ای از مسائل است. بر بنیانگذاران استارت آپ تاثیر بگذارد. خبرنامه هفتگی آن دارای برخی از مقالات برتر وبلاگ آن است که شامل ایجاد تجارت، بازاریابی و حتی موضوعات رسانه های اجتماعی و رهبری می شود.

 • موضوع: رسانه های اجتماعی، بازاریابی، کسب و کار، رهبری

3. CB Insights

 CB Insights newsletter screenshot

ماندن در صدر روندها برای کارآفرینان مهم است. خبرنامه CB Insights روندها، نوآوری‌ها و تحقیق در قالبی آسان برای درک داده های پیچیده به گزارش های هوشمندانه، اینفوگرافیک ها و ویدیوها تقسیم می شوند. CB Insights همچنین خبرنامه‌های خاصی را برای بنیان‌گذاران استارت‌آپ علاقه‌مند به خرده‌فروشی، فین‌تک و مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌کند.

 • موضوع: VC، فناوری، خرده فروشی، فین تک، مراقبت های بهداشتی
 • تکرار: 3 تا 5 روز در هفته
 • خالق: Anand Sanwal و CB Insights

4. هکرهای مستقل

Indie hackers newsletter screenshot >

هکرهای مستقل جامعه‌ای محبوب برای بنیان‌گذاران استارت‌آپ است که در آن می‌توانند ایده‌ها و موفقیت‌های خود را به اشتراک بگذارند یا از مشاوره بخواهند و برای پیمایش چالش‌ها کمک بگیرند.

خبرنامه هکرهای مستقل کوتاه است، پنج دقیقه با توصیه هایی در مورد توسعه یک ایده تجاری، معرفی نام تجاری خود در اخبار و موارد دیگر.

بخوانید

 • موضوع: کسب و کار، فناوری، رسانه های اجتماعی، بازاریابی

5. Y Combinator

YC combinator newsletter screenshot

Y Combinator یک شتابدهنده راه اندازی که به بسیاری از استارتاپ ها کمک کرده تا به موفقیت برسند، از جمله Airbnb، Instacart، Stripe، DoorDash و Reddit.

چه بخواهید از این شرکت‌ها بیاموزید و چه در حال کار بر روی برنامه‌ای برای Y Combinator هستید، این خبرنامه یک منبع مفید است. این شامل اخبار و به‌روزرسانی‌های Y Combinator، و همچنین داستان‌های مؤسس، راه‌اندازی‌ها و رویدادهایی برای بنیان‌گذاران است.

 • موضوع: بیوتکنولوژی، فناوری، تجارت

6. روانشناسی محصول

Product and psychology newsletter screenshot

طراحی یک محصول تنها بخشی از نبرد برای استارت‌آپ‌ها است – همچنین این چالش وجود دارد که مطمئن شوید محصولات برای مصرف‌کنندگان جذاب هستند و نیازهای برآورده نشده خریداران را برآورده می‌کنند.

روانشناسی محصول را وارد کنید خبرنامه ای که بینش و بهترین شیوه ها را برای استفاده از رفتار مصرف کننده برای توسعه و بازاریابی محصولات ارائه می دهد. این خبرنامه همچنین شامل ابزارها و منابعی است که می تواند به کسب و کارها کمک کند تا از روانشناسی مصرف کننده استفاده کنند.

7. خط

The Line newsletter screenshot< /p>

Techstars، یک شرکت شتاب دهنده و VC، خبرنامه ای به نام <خط. استارت‌آپ‌های سراسر جهان را پوشش می‌دهد و در مورد بازاریابی، جذب سرمایه، درخواست برای شتابدهنده‌ها، انتخاب هم‌بنیان‌گذاران و موارد دیگر مشاوره ارائه می‌دهد.

این خبرنامه همچنین دارای مصاحبه و پرسش و پاسخ سریع با کارآفرینان موفق است، یا می‌توانید نمایه‌های راه‌اندازی را بررسی کنید تا از دیگران در صنعت خود الهام بگیرید.

 • موضوع: کسب و کار، فناوری، هوش مصنوعی

8. اول 1000

First 1000 newsletter screenshot

مطالعه در مورد چگونگی راه اندازی بزرگترین شرکت های امروزی می تواند به شما اطلاعاتی در مورد پیمایش مراحل اولیه شروع یک کسب و کار بدهد. هر هفته، 1000 اول خبرنامه یک مطالعه موردی را پوشش می دهد که چگونه یک شرکت بزرگ اولین 10 مشتری خود را به دست آورد.

مشکلات قبلی شرکت‌هایی مانند Snapchat، Spotify، Stitch Fix، Uber و موارد دیگر را پوشش داده است.

 • موضوع: استارت آپ های در مراحل اولیه، مطالعات موردی

9. GoingVC

Going VC newsletter screenshot

اگر تا به حال درباره تفاوت‌های هر دور سرمایه‌گذاری یا نحوه جذب سرمایه‌گذاران فرشته فکر کرده‌اید، GoingVC یک منبع مفید است. GoingVC علاوه بر ارائه به‌روزرسانی‌های صنعت در دنیای سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز، به دنبال آسان‌تر کردن فرآیند جمع‌آوری سرمایه است.

خبرنامه و وب‌سایت نکات، توصیه‌ها و توضیح‌های قابل هضم را در مورد شرایط و فرآیندهای مرتبط با تأمین مالی برای استارت‌آپ‌ها ارائه می‌دهند.

10. دیلی پیچ

Daily Pitch newsletter screenshot

The Daily Pitch از PitchBook شما را از جنبه های مالی آگاه می کند از اداره یک کسب و کار از تحقیق در مورد موفق ترین برنامه های شتاب دهنده تا خواندن آخرین اخبار برای شرکت های برتر VC، این خبرنامه در مورد سرمایه گذاری مخاطره آمیز، ادغام و ادغام، و سهام خصوصی اطلاعات می دهد.

 • موضوع: امور مالی، جمع آوری سرمایه، ادغام، و تملک،
 • تکرار: روزانه
 • خالق: PitchBook

11. Mattermark

Mattermark newsletter screenshot

هم بنیانگذاران استارت آپ و هم سرمایه گذاران می توانند از اشتراک Mattermark بهره مند شوند. برای استارت‌آپ‌ها، خبرنامه راهنمایی و مشاوره در مورد جنبه‌های مالی اداره یک کسب‌وکار، از جمله تأمین مالی، جذب و استخدام استعدادها، به علاوه موضوعات دیگری مانند فروش و بازاریابی را ارائه می‌دهد. در سمت سرمایه گذار، Mattermark نکاتی را برای مدیریت، گسترش به صنایع جدید و کمک به اهداف خیریه ارائه می دهد.

 • موضوع: سرمایه خطرپذیر، مدیریت کسب و کار
 • خالق: Mattermark, Inc.

12. رشد.طراحی

Growth.Design newsletter screenshot

برای یادگیرندگان بصری، Growth.Design یک خبرنامه هفتگی است که مطالعات موردی محصول را در قالبی منحصر به فرد ارائه می دهد: طراحی های سبک کتاب های مصور. از طریق این محتوای سرگرم کننده و در دسترس، درباره رفتارهای مصرف کننده، طراحی UX، تبلیغات، اخلاقیات و موارد دیگر بیاموزید.

مطالعات موردی موفقیت‌ها و چالش‌های شرکت‌های برتر را پوشش می‌دهد و توصیه‌هایی را ارائه می‌کند که بنیانگذاران می‌توانند در شرکت‌های خود پیاده‌سازی کنند.

 • موضوع: رشد، مقیاس‌بندی، محصولات
 • خالق: دن بنونی و لوئی-خاویر لاوالی 

13. Femstreet

Femstreet newsletter screenshot

در سطح جهانی، فقط ~20٪ از استارت‌آپ‌ها بنیانگذاران زن دارند. خبرنامه Femstreet استارت‌آپ‌های تحت رهبری زنان و سرمایه‌گذاران زن را برجسته می‌کند، و اخبار استارت آپ را به صورت هفتگی به اشتراک می گذارد. بنیانگذاران می‌توانند درباره راه‌اندازی، بهبود فرآیندهای داخلی، کاوش در رشد تحت رهبری جامعه، بازاریابی رشد، و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 • موضوع: استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران مؤسس زن

14. کارآفرین

مجله Entrepreneur یک خبرنامه روزانه را ارائه می دهد که تجارت و اخبار صنعت، مشاوره برای کارآفرینان، و گزارش در مورد شرکت ها و بنیانگذاران. این یک راه سریع برای بنیانگذاران است تا از روندهای فعلی، تحقیقات، راه حل ها و اخبار جدید در مورد استارتاپ ها و کسب و کارهای جهانی جلوتر بمانند.

15. Failory

Failory newsletter screenshot

اگر به دنبال کمی از همه چیز هستید – اخبار، منابع مفید، نکات برجسته شرکت – Failory هر یک از این موارد را در یک خبرنامه هفتگی قابل اسکن ارائه می دهد. این خبرنامه به صورت خلاصه ای از 10 خبر و منبع است و شامل تجزیه و تحلیل هایی در مورد یک استارت آپ موفق و یک استارتاپ شکست خورده است، بنابراین می توانید از درس های بنیانگذاران دیگر بیاموزید.

 • موضوع: کسب و کار، تامین مالی، نام تجاری، فناوری
 • فرکانس: هفتگی
 • خالق: نیکلاس سردیرا

HubSpot for Startups

منبع:hubspot

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا