کسب و کار

12 شرکت مشاوره راه اندازی برتر برای بهبود کسب و کار شما

12 شرکت مشاوره راه اندازی برتر برای بهبود کسب و کار شما

کسب و کارهای جدید اغلب در منابع محدود هستند. هنگامی که چالش‌ها به وجود می‌آیند، کارآفرینان ممکن است با نحوه پاسخگویی به مشکل برخورد کنند.

magnifying glass looking at laptop

شرکت‌های مشاوره استارت‌آپ می‌توانند در حین یادگیری و رشد به شرکت‌های جوان کمک کنند، خواه در مورد برندینگ یا راهنمایی در مورد استراتژی‌های بازاریابی خود به کمک نیاز داشته باشند. این شرکت‌ها می‌توانند بینش، ارتباطات و منابعی را در اختیار استارت‌آپ‌هایی قرار دهند که بودجه لازم برای رسیدگی به امور داخلی را ندارند.

تیم های استارت آپ ممکن است تعجب کنند که از کجا می توانند این پشتیبانی را پیدا کنند. با مراجعه به هر یک از شرکت‌های مشاوره زیر – که شامل شرکت‌های مشاوره استارت‌آپ و شرکت‌های عمومی‌تر است که می‌توانند به استارت‌آپ‌ها کمک کنند – شرکت‌ها می‌توانند اعتماد کنند که کمک مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند.

مشاوره استارتاپ چیست؟

شاید با مربیان شغلی یا کسب و کار آشنا باشید، که می توانند به افراد یا تیم ها کمک کنند تا مشکلات را حل کنند، اشتیاق خود را برافروخته کنند، مهارت ها را ایجاد کنند و به اهداف خود برسند.

به طور مشابه، مشاوره استارت‌آپ فرآیندی است که در آن مشاوران شخص ثالثی که تجربه و ارتباطات در یک صنعت دارند با استارت‌آپ‌ها کار می‌کنند، جنبه‌های خاصی از کسب‌وکار را بررسی می‌کنند و به استارت‌آپ در حل چالش‌های خاص کمک می‌کنند.

شرکت‌های مشاوره استارت‌آپ چه می‌کنند؟

شرکت‌های مشاوره استارت‌آپ می‌توانند رویه‌های کسب‌وکار، ساختارهای مدیریتی، سیاست‌ها، امور مالی، استراتژی‌های بازاریابی و موارد دیگر را بررسی کنند.

از آنجایی که این شرکت‌ها خدمات متنوعی ارائه می‌دهند، تیم‌های راه‌اندازی باید به دنبال شرکت‌هایی با خدماتی باشند که به بهترین وجه با نیازهای آن‌ها مطابقت داشته باشد.

شرکت مشاوره اطلاعات مربوط به حوزه‌های تجاری خاص را تجزیه و تحلیل می‌کند و بازخورد و توصیه‌هایی را برای بهبود ارائه می‌کند. شرکت‌ها همچنین ممکن است به شناسایی رقابت در بازار، ارائه آموزش، یا ایجاد استراتژی‌هایی برای تولید سرنخ و جذب مشتری کمک کنند.

12 بهترین شرکت مشاوره راه اندازی

بهترین شرکت‌های مشاوره استارت‌آپ باید در کمک به استارت‌آپ‌ها در رفع مشکلات و دستیابی به اهداف خود موفق باشند. یافتن شرکت مشاوره راه اندازی مناسب به صنعت هر استارت آپ و خدمات مورد نیاز آن بستگی دارد، اما تحقیق در مورد لیست زیر از شرکت های مشاوره استارت آپی و مشاوره عمومی، محل خوبی برای شروع است.

1. GrowthRocks

GrowthRocks یک آژانس بازاریابی است که هدف آن کمک به رشد سریع استارت‌آپ‌ها است. بر رشد در چهار حوزه اصلی تمرکز دارد: اکتساب، فعال سازی، حفظ و درآمد.

استارت‌آپ‌ها می‌توانند به صورت ساعتی یا هر پروژه با GrowthRocks کار کنند و از تقویت برند گرفته تا SEO و بازاریابی کمک بگیرند. مدیر عامل، تئو مولوس، همچنین جلسات مشاوره رایگان 30 دقیقه ای را برای مشتریان بالقوه ارائه می دهد.

صنعت: استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه، B2B، B2C، SaaS، تجارت الکترونیک، املاک و مستغلات، فناوری

مکان: لندن، انگلستان

خدمات: هک رشد، UX، SEO، بازاریابی، رسانه‌های اجتماعی، مطابقت با GDPR (مقررات عمومی حفاظت از داده)، نام تجاری

2. گاراژ IBM

گاراژ IBM یک سرویس مشاوره توسط غول فناوری اطلاعات IBM است. گاراژ به شرکت‌ها کمک می‌کند تا فناوری‌های جدید را برای بهبود تجربه مشتری و انعطاف‌پذیری بیشتر کسب‌وکارها، به‌ویژه در برابر اثرات تغییرات آب و هوا، اتخاذ کنند.

استارت‌آپ‌ها با کارشناسان چند رشته‌ای کار می‌کنند تا چالش‌های کسب‌وکار خود را شناسایی و حل کنند. اگرچه به طور خاص برای استارت آپ ها نیست، مشاوره IBM Garage می تواند به کسب و کارهای جوان کمک کند تا ایده های جدید توسعه دهند یا فناوری را برای بهبود عملکرد خود بپذیرند.

مشتریان می‌توانند به خدماتی برای کمک به ادغام هوش مصنوعی (AI)، خودکارسازی گردش‌های کاری و بهبود زیرساخت دیجیتال برای امنیت و حریم خصوصی دسترسی داشته باشند. این برنامه دارای 102٪ بازگشت سرمایه (ROI) است.

صنعت: فناوری، فناوری اطلاعات، پایداری، خودرو، خرده فروشی، بیمه، بانکداری، دولت، مراقبت های بهداشتی

مکان: آرمونک، نیویورک

خدمات: اتوماسیون، هوش مصنوعی، مدیریت استعداد، امنیت، تجزیه و تحلیل، انعطاف پذیری زنجیره تامین، مدیریت دارایی

6. راه حل

Solutionery بر شرکت‌های فناوری تمرکز دارد. این شرکت به استارتاپ ها دسترسی به توسعه دهندگان برتر و نرم افزارهای پیشرفته را برای تقویت کسب و کارشان ارائه می دهد.

این شرکت می‌تواند به استارت‌آپ‌ها کمک کند تا نمونه‌های اولیه پیشرفته را در محصولات آماده بازار توسعه دهند و حتی در مدیریت پروژه و قراردادهای فرعی کمک کند. Solutionery همچنین راهنمایی هایی در مورد اینترنت اشیا (اینترنت اشیا)، هوش مصنوعی، بازاریابی دیجیتال و بررسی فناوری ارائه می دهد.

صنعت: فناوری

مکان: Kuopio، فنلاند

خدمات: بازاریابی دیجیتال، بررسی فناوری، مدیریت پروژه، نمونه اولیه و توسعه محصول، و پذیرش هوش مصنوعی

7. آژانس مشاوره بازرگانی

به عنوان یک شرکت مشاوره با خدمات کامل، این سازمان می تواند در هر مرحله به استارتاپ ها کمک کند. مشتریان با مشاوران کار می کنند و می توانند در مورد استراتژی، انتخاب و راه اندازی ساختارهای تجاری قانونی مناسب و یافتن فروشندگان مناسب راهنمایی دریافت کنند.

آنچه این شرکت مشاوره استارت‌آپ را منحصربه‌فرد می‌کند این است که طرح‌های پیش‌پرداخت را ارائه می‌دهد، بنابراین استارت‌آپ‌ها می‌توانند به جای امضای قراردادهای بلندمدت، بر اساس نیاز با مشاوران کار کنند.

صنعت: استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه

مکان: پورتلند، اورگان

خدمات: نام تجاری، بازاریابی، حقوقی، استراتژی فروش، کمک به ایجاد کسب و کار

8. میدان های الیزی

Elysian Fields یک مشاوره متمرکز بر استارت‌آپ است که به بنیان‌گذاران کمک می‌کند نام تجاری خود را تعریف کنند، زمینه‌ها را بهبود بخشند، جمع آوری تحقیقات و بینش برای بازاریابی و موارد دیگر. این شرکت در بهبود بازاریابی و فروش تخصص دارد و همچنین در زمینه جذب سرمایه تخصص دارد.

شما می‌توانید مطالب خاصی مانند طرح بازاریابی یا طرح بازاریابی خود را برای دریافت تحلیل ارسال کنید، یا می‌توانید در برنامه‌های مشاوره چهار تا هشت هفته‌ای با تمرکز بر موضوعات مختلف، مانند پیام‌رسانی برند، ارزش پیشنهادی، و بازاریابی شرکت کنید. .

صنعت: امنیت سایبری، پایداری، SaaS، هوش مصنوعی، فناوری عمیق

مکان: لندن، انگلستان

خدمات: بازاریابی، عرضه، جذب سرمایه

9. ScienceSoft

ScienceSoft، یک شرکت توسعه نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، دارای چندین دهه تجربه در زمینه IT و اکنون خدمات مشاوره ای را برای استارت آپ ها ارائه می دهد.

تیم مشاوره آن بر امنیت سایبری، زیرساخت، مشاوره فناوری اطلاعات و خدمات طراحی تمرکز دارد. مشتریان قبلی شامل IBM، Deloitte، eBay، NASA، و Walmart هستند.

صنعت: نرم افزار، فناوری اطلاعات

مکان: مک‌کینی، تگزاس

خدمات: توسعه نرم افزار، مشاوره فناوری اطلاعات، طراحی UX، امنیت سایبری، تست، خدمات میز کمک

10. Bain & Company

Bain & Company یکی از معتبرترین شرکت‌های مشاوره مدیریت در جهان است که می‌تواند برای استارت آپ هایی که به دنبال یافتن جایگاه خود در جهان هستند مفید است.

تبادل نوآوری آن، استارت‌آپ‌ها را به استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران دیگر متصل می‌کند، بنابراین بنیان‌گذاران می‌توانند ببینند که کجا فرصت‌ها وجود دارد و کدام ایده‌ها در حال حرکت هستند.

مشاوران به بنیانگذاران استارت آپ کمک می کنند تا یک استراتژی و مدل کسب و کار ایجاد کنند. این شرکت همچنین به کشف روندها در صنعت شما کمک می کند و فرصت هایی را برای مشارکت باز می کند.

صنعت: فناوری، خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی، سهام خصوصی، هوافضا، انرژی، خودرو، آموزش، خدمات مالی

مکان: بوستون، ماساچوست

خدمات: DEI (تنوع، برابری، و گنجاندن)، تجربه مشتری، عملیات، مدیریت استعداد، سهام خصوصی، فروش، بازاریابی، استراتژی، پایداری

11. L.E.K. مشاوره

L.E.K. Consulting یک شرکت مشاوره استراتژی و مدیریت جهانی است که به صنایع مختلف خدمات ارائه می دهد. این شرکت مشاوره استارتاپی به شدت به داده‌ها، از تحقیق گرفته تا مدل‌سازی تا تحلیل، برای کمک به راهنمایی کسب‌وکارها برای یافتن فرصت‌های جدید و ایجاد استراتژی‌های پایدار و مقیاس‌پذیر متکی است.

خدمات شرکت به صنعت بستگی دارد. برای مثال، شرکت‌های فناوری می‌توانند با قیمت‌گذاری بهینه SaaS کمک بگیرند، در حالی که استارت‌آپ‌های خرده‌فروشی می‌توانند راهنمایی در مورد قیمت‌گذاری و تبلیغات دریافت کنند.

صنعت: خرده فروشی، آموزش، امور مالی، فناوری، مراقبت های بهداشتی، سهام خصوصی، حمل و نقل، B2B

مکان: بوستون، ماساچوست

خدمات: بازاریابی، مشاوره محصول، مدیریت امکانات، عملیات قانونی، مدیریت استعداد، قیمت گذاری

12. SocialSEO

امروزه کسب‌وکارها اگر می‌خواهند به صورت آنلاین به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنند، باید آخرین بهترین شیوه‌های سئو را بدانند. SocialSEO به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا یک استراتژی SEO موثر ایجاد و پیاده‌سازی کنند تا در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی کسب کنند.

این شرکت مشاوره استارت آپی همچنین می تواند در زمینه استراتژی محتوا و بازاریابی کمک کند. چه بخواهید نکات بازاریابی اینفلوئنسر را بیاموزید و چه برای تولید ویدیو به کمک نیاز دارید، SocialSEO می تواند به تقویت برند و محصولات آن به صورت آنلاین کمک کند.

صنعت: تجارت الکترونیک یا هر شرکتی با حضور آنلاین

مکان: کلرادو اسپرینگز، کلرادو

خدمات: SEO، رسانه های اجتماعی، بازاریابی، جستجوی پولی، استراتژی محتوا

HubSpot for Startups

منبع:hubspot

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا