کسب و کار

چگونه نرم افزار ضبط تماس می تواند تیم فروش شما را سازنده تر و موفق تر کند

چگونه نرم افزار ضبط تماس می تواند تیم فروش شما را سازنده تر و موفق تر کند

نرم‌افزار ضبط فروش، افکار پس از فروش شما را از «من می‌توانستم مکالمه را مؤثرتر هدایت کنم» به «من آن را ثابت کردم» می‌برد. به جای حدس زدن اینکه چه چیزی جواب می‌دهد، ضبط تماس‌های شما تمام اطلاعاتی را که برای بستن قرارداد نیاز دارید به شما ارائه می‌دهد.

person using call recording software to track a call

به‌علاوه، می‌توانید سفر خریدار و تجربه مشتری را با تنظیم ارتباطات و تعاملات با سرنخ‌های خاص بر اساس زمینه و داده‌های مرتبط بهبود بخشید. و، نمونه‌های واقعی برای آموزش تیم خود خواهید داشت.

چیزهای زیادی برای به دست آوردن وجود دارد. دقیقاً بدانید که نرم افزار ضبط فروش چیست، توصیه های ما و آنچه در مورد آن دوست داریم.

Get Started with HubSpot's Call Recording Software for Free

در این مقاله:

نرم افزار ضبط فروش چیست؟

نرم افزار ضبط فروش می تواند تماس های تلفنی را در قالب دیجیتال از طریق پروتکل صوتی از طریق اینترنت (VoIP) – که به شما امکان برقراری تماس از طریق اینترنت – یا تلفن سنتی را می دهد، ضبط کند. علاوه بر ضبط مکالمات تلفنی، نرم افزار ضبط تماس ممکن است قابلیت های دیگری مانند ثبت تماس، ردیابی، ذخیره، اشتراک گذاری، تجزیه و تحلیل و پخش داشته باشد.

چگونه تیم فروش شما می تواند از نرم افزار ضبط تماس بهره مند شود

نمایندگان، مدیران و رهبران فروش شما می‌توانند به روش‌های مختلفی از نرم‌افزار ثبت فروش استفاده کرده و از آن بهره ببرند. بیایید چند مورد را بررسی کنیم!

تحلیل تماس متنی

نرم‌افزار به‌طور خودکار تمام تماس‌ها و مکالمات بین نمایندگان و مشتریان احتمالی را ثبت و ذخیره می‌کند. در نتیجه، نمایندگان فروش با زمینه های مرتبط در مورد مخاطبین خود برای تعاملات آینده مسلح می شوند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در طول تعاملات بعدی به طور مؤثرتری آن مشتریان بالقوه را هدف قرار دهند تا شانس تبدیل را افزایش دهند.

این ضبط‌ها همچنین نقاط مرجع عالی برای رهبران فروش هستند. آنها بینشی در مورد نحوه عملکرد نمایندگان فروش آنها، نحوه برخورد آنها با تعاملات، اینکه آیا آنها به فیلمنامه خود پایبند هستند یا خیر، و موارد دیگر ارائه می دهند.

آموزش و توسعه

ضبط‌ها برای مربیگری فروش ایده‌آل هستند زیرا به رهبران فروش اجازه می‌دهند بخش‌های خاصی از تماس را مشخص کرده و به آن‌ها ارجاع دهند و آن‌ها را به عنوان اقداماتی برای تکرار یا بهبود برجسته کنند. این برای مربیگری فروش انفرادی مفید است و همچنین می‌تواند در آموزش فروش و نصب داخلی استفاده شود.

نمایندگان و رهبران فروش می‌توانند به موفق‌ترین یا ناموفق‌ترین ضبط‌ها و رونوشت‌های تماس فروش اشاره کنند. این می تواند به به روز رسانی فرآیند فروش کمک کند تا موثرتر باشد.

صرفه جویی در هزینه

نرم افزار ضبط تماس با سایر ابزارهای فروش و کسب و کار شما، مانند CRM. این باعث کاهش منابع و نیاز به چندین نرم افزار می شود.

در نتیجه، هزینه ها کمتر می شود و کل تیم فروش شما از طریق یک پلتفرم به موارد ضبط شده دسترسی خواهند داشت. نمایندگان فروش و رهبران شما برای یادگیری سیستم های مختلف به آموزش کمتری نیاز دارند. به‌علاوه، داده‌های تماس شما می‌تواند با داده‌های معامله شما یکپارچه شود.

16 بهترین نرم افزار ضبط صدا

در اینجا 16 نمونه از نرم افزار ثبت فروش وجود دارد که می توانید برای افزایش بهره وری و بهبود فرآیند فروش خود در تیم خود پیاده سازی کنید.

1. ضبط تماس HubSpot

امروز رایگان امتحان کنید.

ابزار HubSpot Conversation Intelligence از هوش مصنوعی برای ضبط خودکار، رونویسی، و تجزیه و تحلیل تماس های فروش شما استفاده می کند. کلمات کلیدی و موضوعات کلیدی را در طول تماس‌های شما شناسایی می‌کند تا بتوانید به راحتی به آن نقاط برای تجزیه و تحلیل عمیق‌تر بروید.

علاوه بر این، از آنجایی که این ابزار با HubSpot CRM یکپارچه شده است ، تمام داده های تماس شما به طور خودکار به سوابق تماس مرتبط برای شما اضافه می شود. این بدان معنی است که تمام داده های شما به صورت مرکزی ذخیره می شود و به راحتی برای تیم فروش شما قابل دسترسی خواهد بود.

همچنین به این معنی است که می‌توانید داده‌های مربوط به کلمه کلیدی مربوط به تماس را گزارش دهید یا جریان‌های کاری را بر اساس داده‌های کلمه کلیدی تماس آغاز کنید.

ویژگی های اصلی

 • اولویت‌بندی روزانه تماس‌های ضروری یا ارزشمند
 • برقراری و ضبط تماس ها در مرورگر شما
 • ادغام با HubSpot CRM
 • امتیاز برتری

بهترین برای: تیم های فروش، به طور کلی و به ویژه آنهایی که در حال حاضر با HubSpot کار می کنند

قیمت: ویژگی ردیابی تماس HubSpot به عنوان بخشی از مرکز فروش در دسترس است. جزئیات قیمت را اینجا ببینید.

2. HubSpot Free نرم افزار ردیابی تماس

رایگان امتحان کنید قویامروز.

ردیاب تماس HubSpot قادر است فراتر از ضبط تماس‌ها باشد. تماس های فروش شما را بر اساس افرادی که بالقوه با ارزش ترین هستند، اولویت بندی می کند. همچنین تماس‌های تلفنی را از مرورگرتان برای شما ثبت و ضبط می‌کند، بنابراین هرگز مجبور نیستید گوشی را بردارید. انتخاب کنید که آیا می‌خواهید همه تماس‌های فروش یا فقط تماس‌های خاص را ضبط کنید.

سپس، تمام تماس‌های تلفنی شما به‌طور خودکار در CRM برای نگهداری آسان سوابق، اشتراک گذاری و دسترسی.

حتی می توانید تجزیه و تحلیل ضبط تماس خود را با استفاده از هوش مکالمه که هوش مصنوعی را ادغام می کند. به جای تجزیه و تحلیل دستی تماس ها، هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند. این نرم افزار مخصوصاً برای تیم هایی که تعداد تماس های آنها در حال افزایش است مفید است.

بهترین برای: تیم های فروش، به طور کلی و به ویژه آنهایی که در حال حاضر با HubSpot کار می کنند

قیمت: ویژگی ردیابی تماس HubSpot به عنوان بخشی از مرکز فروش در دسترس است. جزئیات قیمت را اینجا ببینید.

3. Fireflies.ai

منبع تصویر

متن جایگزین: تصویری از قهرمان Fireflies در صفحه اصلی، یکی از بهترین نرم افزارهای ضبط تماس برای کسب و کار. Hero شامل عنوان خود می‌شود: یادداشت‌های جلسه و تصاویر تماس‌های کاری در عمل را خودکار کنید.

Fireflies.ai یک دستیار جلسه مبتنی بر هوش مصنوعی است که قادر به ضبط، رونویسی و جستجو است. مکالمات صوتی و تماس های تلفنی این ابزار به طور خودکار به تقویم یک نماینده متصل می شود. سپس می‌تواند هر جلسه کنفرانس اینترنتی یا صدای دیجیتال را ضبط کند.

سپس مکالمه را ضبط و رونویسی می کند و آن اطلاعات را در داشبورد کاربر ذخیره می کند. پس از ورود به داشبورد، یک نماینده می‌تواند هر زمان که بخواهد آن رونویسی یا ضبط را جستجو کرده و به آن دسترسی داشته باشد.

ویژگی های اصلی

 • افزونه‌های هوش مصنوعی
 • هوش مکالمه
 • یک برنامه افزودنی مفید Chrome
 • یک API

بهترین برای: نمایندگان فروش، تجزیه و تحلیل رونویسی

قیمت: نرم افزار را به صورت رایگان آزمایش کنید. هزینه طرح های حرفه ای 10 دلار ماهانه و طرح های تجاری 19 دلار ماهانه است.

4. Ring.io

Make More Phone Calls

منبع تصویر

Ring.io یک پلت فرم تعامل فروش برای تیم های فروش دقیق Ring.io که برای سهولت زندگی حرفه‌ای‌های فروش طراحی شده است، بسیار قابل تنظیم است و مانند یک دستکش برای کسب و کار شما مناسب است.

ویژگی های اصلی

 • ضبط تماس
 • شماره‌گیر برقی با خودکار (قطع پست صوتی، ایمیل، پیامک)
 • برنامه تلفن همراه
 • گزارش و تجزیه و تحلیل
 • ادغام HubSpot (از جمله گردش کار)

بهترین برای: تیم‌های در حال رشدی که در مقیاس وسیع فعالیت می‌کنند

قیمت:  استفاده آزمایشی 14 روزه رایگان. سپس، 89 دلار برای هر کاربر در ماه خواهد بود (با HubSpot). کدهای منطقه محلی و پیامک های تجاری به عنوان افزونه ارائه می شوند و می توانید طرح خود را سفارشی کنید.

5. گونگ

منبع تصویر

گونگ یک اطلاعات فروش از راه دور و پلتفرم ضبط از راه دور و اطلاعات درآمدی ضبط گونگ با هر پلتفرم کنفرانس وب، VoIP یا CRM که تیم شما استفاده می کند کار می کند. به سادگی ابزار را یکپارچه کنید و شروع به ضبط تماس های خود کنید.

با ویژگی رونویسی خودکار تماس، می‌توانید ضبط‌های خاص و همچنین بخش‌های خاصی از آن ضبط‌ها را جستجو کنید. هوش مصنوعی پشت ویژگی‌های گونگ به نمایندگان فروش و تیم‌ها کمک می‌کند تا بینش خود را به دست آورند. از این اطلاعات می توان برای بهبود تماس های آینده، آموزش فروش، فرآیند فروش و موارد دیگر استفاده کرد.

ویژگی های اصلی

 • هوش مکالمه
 • مربیگری فروش
 • مدیریت معامله و کارایی
 • ادغام در سیستم های CRM

بهترین برای: تیم های راه دور، گزارش دهی و تجزیه و تحلیل

قیمت: قیمت‌ها بر اساس تعداد کاربران متفاوت است.

6. جیمینی

منبع تصویر

متن جایگزین: تصویری از قهرمان صفحه اصلی وب سایت Jimminy.

Jiminny یک پلتفرم اطلاعاتی درآمدی است که برای تیم‌های فروش از راه دور طراحی شده است – شامل هوش مصنوعی ضبط خودکار تماس و جلسه، رونویسی و تجزیه و تحلیل. یکپارچه‌سازی CRM به شما امکان می‌دهد تا ضبط‌های تماس و داده‌ها را در CRM خود ذخیره کرده و به آن‌ها دسترسی داشته باشید، بدون اینکه جیمینی را ترک کنید.

جیمینی همچنین یادداشت‌های جلسه را با ضبط‌های تماس شما ذخیره و جفت می‌کند تا همه داده‌های تماس را در یک مکان سازماندهی کند.

ویژگی های اصلی

 • ادغام با نرم افزارهای مختلف، از جمله HubSpot
 • ضبط و رونویسی تماس
 • هوش مکالمه
 • مربیگری فروش
 • مدیریت معامله
 • همکاری تیمی

بهترین برای: تیم های فروش از راه دور

قیمت: بسته‌های سالانه 85 دلار ماهانه در برنامه سالانه یا 100 دلار ماهانه هزینه دارند. همچنین می توانید Jiminny را به صورت رایگان امتحان کنید.

7. CallRail

منبع تصویر

متن جایگزین: قهرمان صفحه اصلی نرم افزار ضبط CallRail

CallRail یک ابزار تجزیه و تحلیل ردیابی تماس و بازاریابی با هوش مکالمه، مرکز هدایت و ردیابی فرم است. ویژگی ضبط تماس به شما امکان می‌دهد به تماس‌های ورودی و خروجی دسترسی داشته باشید و به آن‌ها گوش دهید، و اعلان صوتی قبل از تماس تضمین می‌کند که قوانین ضبط تماس محلی، ایالتی و فدرال را رعایت کنید.

به لطف ویژگی‌های هوشمند مکالمه CallRail، تماس‌ها از نظر میزان واجد شرایط بودن مخاطبان مورد تجزیه و تحلیل و امتیاز قرار می‌گیرند، بنابراین نمایندگان فروش شما می‌توانند پیگیری‌های خود را در اولویت قرار دهند.

ویژگی های اصلی

 • هوش مکالمه
 • ردیابی فرم
 • مرکز اصلی

بهترین برای: ردیابی فرم

قیمت: هزینه ها از 40 دلار شروع می شود و بسته به نیاز به 130 دلار افزایش می یابد.

8. Wingman

منبع تصویر

متن جایگزین: پلتفرم اطلاعات مکالمه Wingman با ضبط فروش و موارد دیگر. اسکرین شات قهرمان صفحه اصلی «حرف کمتر، هوش مکالمه قابل عمل بیشتر» را می خواند.

Wingman یک پلت فرم هوشمند مکالمه برای تیم های فروش است — شامل مربیگری فروش، خط لوله فروش دید، و target=”_blankener https://www.hubspot.com/sales-enablement?_ga=2.120612680.1721765624.1607696716-1388011852.1607696716″ rel=”noopener” target=”_blank”>قابلیت فروش

این پلتفرم همچنین با تعدادی CRM، شماره‌گیرهای فروش، و نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس ادغام می‌شود تا همه مکالمات و اطلاعات تماس شما را در یک مکان مرکزی نگه دارد.

ویژگی های اصلی

 • تماس با کتابخانه
 • خلاصه تماس
 • کارت امتیازات تماس
 • اقدامات در Slack

بهترین برای: ارتباطات در Slack

قیمت: قیمت‌ها از 60 دلار ماهانه برای هر کاربر شروع می‌شود و برای شرکت تا 110 دلار افزایش می‌یابد.

9. CallTrackingMetrics

منبع تصویر

CallTrackingMetrics یک پلت‌فرم مرکز تماس و ردیابی تماس همه‌جانبه با تماس است ضبط و رونویسی این ابزار گوش دادن و مراجعه به مکالمات بالقوه قبلی را آسان می کند. این باعث می‌شود که برای هر تیم فروش که به دنبال تجزیه و تحلیل و اشتراک‌گذاری تماس‌ها هستند، گزینه‌ای عالی باشد.

ویژگی های اصلی

 • ادغام با نرم افزارهای مختلف، از جمله HubSpot
 • ضبط و رونویسی تماس
 • هوش مکالمه
 • مدیریت معامله
 • گزارش و تجزیه و تحلیل
 • همکاری تیمی
 • ادغام ها

بهترین برای: تیم های فروش، تجزیه و تحلیل تماس

قیمت: کاربران جدید می‌توانند قبل از اشتراک در بسته‌های ماهانه، با یک دوره آزمایشی شروع کنند. بسته های عملکرد ماهانه 36 دلار هزینه دارند. برنامه های رشد ماهانه 99 دلار هزینه دارند. و برنامه های اتصال ماهیانه 274 دلار هزینه دارد. کاربران سازمانی می‌توانند بر اساس نیازهای تجاری، قیمت‌های سفارشی درخواست کنند.

10. RingCentral

منبع تصویر

متن جایگزین: تصویری از RingCentral، نرم افزار ضبط تماس و سیستم تلفن ابری کسب و کار.

RingCentral یک پلت فرم پیام رسانی، ضبط ویدیو و تماس تلفنی مبتنی بر ابر است. ضبط خودکار تماس یکی از بسیاری از ویژگی‌هایی است که RingCentral ارائه می‌دهد — که در آن مدیران می‌توانند ضبط خودکار را برای همه تماس‌های ورودی و خروجی خود فعال کنند.

ضبط، دانلود، و پخش ضبط شده در هر زمان از طریق هر دستگاه. برای اطمینان از قانونی بودن ضبط تماس‌ها، قبل از اینکه نماینده صحبت کند، اعلامیه‌ای پخش می‌شود که احتمال دریافت رضایت را دارد.

ویژگی های اصلی

 • تماس صوتی و تصویری
 • اشتراک گذاری فایل
 • مرکز تماس
 • ادغام نرم افزارها و ابزارهای مختلف، از جمله سیستم های CRM

بهترین برای: ضبط خودکار

قیمت: از بین بسته‌های مختلف که از 20 دلار در ماه شروع می‌شود، انتخاب کنید تا به 35 دلار افزایش یابد.

11. Twilio

منبع تصویر

متن جایگزین: تصویر صفحه اصلی Twilio. Hero «پلتفرم تعامل با مشتری Twilio» را می خواند.

Twilio یک پلت فرم API ارتباطی برای فروش، خدمات، عملیات و بازاریابی است که بر پیامک، صدا و ویدیو متمرکز شده است. ویژگی صوتی قابل برنامه ریزی به شما این امکان را می دهد که تماس ها را از هر جایی برقرار، دریافت، نظارت، جستجو و ضبط کنید. ضبط‌های تماس شما به‌طور ایمن با رمزگذاری کلید عمومی ذخیره می‌شوند تا مکالمات را ایمن نگه دارند.

ویژگی های اصلی

 • Twilio تعامل
 • بخش Twilio
 • Twilio flex
 • پیامک
 • مکالمات
 • تأیید کنید

بهترین برای: تیم‌های فروش

قیمت: قیمت Twilio بر اساس نیاز شما بسیار متفاوت است.

12. Avoma

منبع تصویر

متن جایگزین: تصویری از صفحه اصلی Avoma. اسکرین شات نشان می‌دهد که چگونه این ابزار قبل، در حین و بعد از جلسات به تجارت کمک می‌کند. در طول جلسه شامل نرم افزار ضبط تماس و رونویسی است.

Avoma یک دستیار جلسه هوش مصنوعی و ابزار هوشمند مکالمه است. این ابزار دارای سه ویژگی اصلی با عملکردهای منحصر به فرد است. دستیار مکالمه قابلیت ضبط، رونویسی، و یادداشت‌های تماس‌های شما را برای شما فراهم می‌کند.

ویژگی هوشمندی مکالمه موضوعات، روندها و خطرات معامله را برجسته می‌کند. و ویژگی هوشمند مکالمه به شما امکان می دهد کلمات کلیدی و لحظات تماس را جستجو کنید. شما به راحتی می توانید مهم ترین بخش های یک مکالمه را مشخص کرده و به آنها ارجاع دهید.

ویژگی های اصلی

 • ضبط تماس
 • امتیاز مشتری
 • تحلیل تماس
 • گفتار به متن
 • یادگیری ماشین
 • هوش مصنوعی

بهترین برای: کلمات کلیدی قابل جستجو

قیمت: برنامه های قیمت گذاری از 17 تا 85 دلار متغیر است. آزمایشی رایگان نیز در دسترس است.

13. Avoxi

<منبع تصویر

AVOXI یک سیستم صوتی و مرکز تماس مبتنی بر ابر است. این نرم‌افزار به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا شماره‌های مجازی را تنظیم کنند و رویه‌های پشتیبانی مشتری را خودکار می‌کند.

مدیران کسب و کار از AVOXI برای سفارشی کردن رابط کاربری خود و هدایت خودکار تماس‌های دریافتی به نمایندگان خاص استفاده می‌کنند. به علاوه، می‌توانید تبریک‌ها را برای تجربه نهایی مشتری سفارشی کنید. تیم‌های شما همچنین می‌توانند رونویسی ایمیل تماس‌های صوتی را زمانی که مشغول هستند یا برای پاسخ دادن به تماس نیاز دارند، دریافت کنند.

ویژگی های اصلی

 • توزیع خودکار تماس
 • نظارت بر تماس
 • صف تماس
 • مدیریت تماس
 • ادغام چندین ابزار

بهترین برای: پشتیبانی مشتری

قیمت: استفاده از بسته راه اندازی رایگان است. سپس، 19.99 دلار برای هر کاربر برای بسته تماس یا 39.99 دلار برای طرح سازمانی درگیر است.

`14.

منبع تصویر

target=”_blankener” Live Agent یک ابزار خدمات مشتری و پشتیبانی است که ضبط تماس و موارد دیگر را ارائه می دهد. این ابزار مبتنی بر وب به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق پلتفرم‌های مختلف مانند ایمیل، چت و رسانه‌های اجتماعی به‌طور هم‌زمان با مشتریان تعامل داشته باشید.

ویژگی های اصلی

 • پشتیبانی از چند کانال
 • چت زنده
 • پایگاه دانش
 • یکپارچه سازی پلتفرم های رسانه های اجتماعی، مانند فیس بوک و توییتر
 • گزارش تجزیه و تحلیل
 • اتوماسیون
 • ادغام ابزارهای شخص ثالث

بهترین برای: کسب و کار کوچک

قیمت: کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند با طرح‌های پرداخت از ۹ دلار در ماه یک نماینده شروع کنند. بسته ها تا 49 دلار افزایش می یابد. می توانید به صورت رایگان شروع کنید.

15. Ringover

منبع تصویر< /em>

Ringover یک نرم افزار ضبط تماس برای مشاغل است. این نرم افزار تماس ها را ضبط می کند تا بتوانید آنها را برای تجزیه و تحلیل و بازتاب پخش کنید. با Ringover، می توانید کیفیت خدمات و پشتیبانی مشتریان خود را بهبود بخشید. ضبط و تجزیه و تحلیل تماس های فروش نیز می تواند به تقویت عملکرد فروش کمک کند.

ویژگی های اصلی

 • شماره تلفن مجازی
 • تلفن گویا و مسیریابی تماس
 • ادغام با برنامه های شخص ثالث

بهترین برای: پشتیبانی مشتری و فروش

قیمت: برنامه های ماهانه از 19 یورو و 39 یورو شروع می شود. برای کسانی که به یک نیاز سفارشی تری نیاز دارند، می توانید طرح خود را سفارشی کنید.

16. تماس هوایی

منبع تصویر

Aircall یک سیستم تلفن و تماس مبتنی بر ابر است مرکز کسب و کار Aircall که برای پشتیبانی از مشاغل در هر اندازه طراحی شده است، می تواند با شما رشد کند.

از این نرم‌افزار برای مدیریت و ساده‌سازی فعالیت‌های مربوط به پشتیبانی مشتری و عملیات تعامل با فروش استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی

 • ضبط تماس
 • تجزیه و تحلیل و گزارش
 • ادغام ها
 • برنامه موبایل

بهترین برای: کسب و کارهای در حال رشد

قیمت: آزمایشی رایگان در دسترس است. برنامه های اشتراک ماهانه بین 30 تا 50 دلار برای هر کاربر ماهانه متفاوت است. Aircall از شما می خواهد که حداقل با سه کاربر شروع کنید. برای کسانی که بیشتر از آنچه بسته ها می توانند ارائه دهند نیاز دارند، می توانید برای یک سرویس سفارشی تماس بگیرید.

استفاده از نرم افزار ضبط تماس

نرم افزار ضبط تماس قدرتمند است. این اطلاعات لازم را به شما می دهد تا مشتریان بالقوه را به طور موثر و هدفمند دنبال کنید. همچنین به شما کمک می کند تا تکنیک فروش، فرآیند فروش، آموزش و موارد دیگر را بهبود بخشید. ابزارهای مختلف بالا را در نظر بگیرید، گزینه مناسب را برای تیم خود انتخاب کنید و شروع به ضبط کنید.

یادداشت ویرایشگر: این پست در ابتدا در دسامبر 2020 منتشر شد و برای جامعیت به‌روزرسانی شده است.

call recording

منبع:hubspot

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا