ورزش

پیروزی پرسپولیس بر تراکتور در نیمه اول/ بازگشت مهاجم جوان به گل

پیروزی پرسپولیس بر تراکتور در نیمه اول/ بازگشت مهاجم جوان به گل

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

پیروزی پرسپولیس بر تراکتور در نیمه اول/ بازگشت مهاجم جوان به گل

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز یکشنبه تیم فوتبال تراکتور در ورزشگاه بنیان دیزل میزبان پرسپولیس بود که نیمه اول این بازی با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان تهرانی به پایان رسید. محمد عمری(۱۹) و مهدی ترابی (۳۱) برای پرسپولیس گل زدند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

سرخپوشان تهرانی در شرایطی به میدان رفتند که دقایقی قبل از شروع بازی گئورگی گولسیانی و میلاد سرلک را به دلیل بیماری و مصدومیت از ترکیب خارج کردند و با علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، مرتضی پورعلی گنجی، سینا اسدبیگی، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، وحید امیری، وحدت هنانوف، محمد عمری و لئاندرو پریرا به میدان رفتند.

دقایق ابتدایی این بازی با اشتباه انفرادی بازیکنان همراه بود و توپ های زیادی به اشتباه بین دو تیم رد و بدل شد اما در دقیقه ۱۹ محمد عمری در یک ضد حمله با شوتی محکم از سمت راست محوطه جریمه دروازه تراکتور را باز کرد تا پس از چند هفته قفل پایش به گلزنی باز شود.

پس از این گل تیم میزبان سعی در اختیار داشتن بازی داشت و حملاتی را هم روی دروازه مهمان تهرانی پی ریزی کرد اما این پرسپولیس بود که برخلاف جریان بازی دومین گل را در دقیقه ۳۱ به ثمر رساند. در این دقیقه توپگیری از میانه زمین فرصت را به محمد عمری داد تا وارد محوطه جریمه حریف شود و در شرایطی که خودش می توانست دروازه را باز کند پس از جا گذاشت چند بازیکن توپ را به مهدی ترابی رساند تا این بازیکن با ضربه ای آرام دروازه را باز کند.

در دقایق باقی مانده تراکتور سعی در نزدیک شدن به دروازه پرسپولیس داشت اما موقعیت های آنها به قدری خطرناک نبود که دروازه تیم تهرانی را تهدید کند تا نیمه اول با برتری ۲ بر صفر پرسپولیس به پایان برسد.

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا