ورزش

پیام تبریک چند بازیکن تیم ملی ایران به امیر قلعه‌نویی

پیام تبریک چند بازیکن تیم ملی ایران به امیر قلعه‌نویی

پیام تبریک چند بازیکن تیم ملی ایران به امیر قلعه‌نویی

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ایران پس از بررسی گزینه‌های اندک خارجی خود از انتخاب آنها صرف‌نظر کرد تا سراغ مربیان داخلی آمده و از بین آنها یک نفر را برای پذیرش هدایت فنی این تیم انتخاب کند.

شاید خوشتان بیاید  سیدبندی جام ملت‌های آسیا مشخص شد/ ایران در کنار قدرت‌های اول

آنها در حالی بین اسامی مختلف نظیر جواد نکونام، فرهاد مجیدی، ساکت الهامی و… به امیر قلعه نویی رسیدند که سرمربی گل گهر سیرجان ابتدا از نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران امتناع کرده بود اما با کنار رفتن قطعی گزینه‌های خارجی تبدیل به تنها شخص مورد اعتماد مهدی تاج و هیأت رئیسه شد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کوتاه آمدن از موضع خود آن را بپذیرد و سرمربی ملی‌پوشان فوتبال ایران در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا شود.

پس از اعلام رسمی انتخاب امیر قلعه نویی صحبت‌های زیادی درباره نحوه کنترل او روی رختکن تیم ملی ایران مطرح شده بود تا احتمال شکاف دوباره در بین ملی‌پوشان مطرح شود.

شاید خوشتان بیاید  هنوز از اتفاقی که در بازی با ایران افتاد ناراحتم/فعلا صحبت نمیکنم

پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد تعدادی از ملی‌پوشان چند سال اخیر با روی کار آمدن قلعه نویی با ارسال پیام تبریک به او برای سرمربی جدید ایران و جانشین کارلوس کی روش آرزوی موفقیت کردند.

باید دید آیا قلعه نویی همچون دراگان اسکوچیچ و کارلوس کی روش روی دعوت این بازیکنان نیز تفاهم دارد یا اینکه شاهد پوست اندازی نسل جدید فوتبالی ایران خواهیم بود.

منبع:مهر

شاید خوشتان بیاید  تیم ملی جای پیرمردها شده است/ والیبال بازیکن ملی‌پوش نشانه است

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا