درهم برهم

پرواز طولانی مدت چیست؟

پرواز طولانی مدت چیست؟

پرواز طولانی مدت چیست؟

پرواز طولانی مدت پروازی است که بیش از هفت ساعت طول می‌کشد. پروازهای طولانی مدت اغلب شامل سفرهای بین قاره ای می شود. برای مثال، پروازهای آسیا به قاره آمریکا، به دلیل مسافتی که باید توسط aircraft. در برخی موارد، هواپیما برای سوخت‌گیری در طول پرواز طولانی‌مدت، به خصوص در مورد هواپیماهای کوچک‌تر، ممکن است نیاز به توقف داشته باشد.

برای مسافران، یک پرواز طولانی مدت می تواند طاقت فرسا باشد. بیشتر مردم از گیر افتادن در هواپیما برای مدت طولانی لذت نمی برند و ممکن است احساس بی حوصلگی یا بی قراری کنند. پروازهای طولانی مدت همچنین می‌توانند مشکلات سلامتی مانند ترومبوز ورید عمقی ایجاد کنند که می‌تواند ناشی از نشستن بیش از حد طولانی مدت باشد، یا می‌تواند مشکلات سلامتی موجود را بزرگ‌نمایی کند زیرا مسافران در هوای بازیافتی تنفس می‌کنند و برای هیدراته ماندن تلاش می‌کنند.

Wearing a sleep mask can make a long-haul flight more comfortable.

استفاده از ماسک خواب می تواند پروازهای طولانی مدت را راحت تر کند.

بیشتر شرکت‌های هواپیمایی تشخیص می‌دهند که پروازهای طولانی مدت می‌تواند بسیار طاقت‌فرسا باشد. سرگرمی‌های حین پرواز مانند موسیقی و فیلم اغلب ارائه می‌شوند، بسیاری از خطوط هوایی ایستگاه‌های سرگرمی خصوصی در هر صندلی دارند که به مسافران اجازه می‌دهد از مجموعه‌ای از فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، بازی‌ها و موسیقی انتخاب کنند. غذا نیز معمولاً در پروازهای طولانی مدت همراه با نوشیدنی ارائه می شود.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Long-haul flights typically involve traveling across several time zones.

پروازهای طولانی مدت معمولاً شامل سفر در چندین منطقه زمانی است.

چند چیز می تواند پروازهای طولانی مدت را برای مسافران قابل تحمل تر کند. این ایده خوبی است که راحت لباس بپوشید و وسایلی مانند کتاب، مجلات، کامپیوتر، پخش کننده موسیقی شخصی و ماسک خواب برای پوشاندن چشم ها هنگام خواب بسته بندی کنید. بالش ها، پتوها و سایر وسایل راحتی نیز می توانند پرواز را لذت بخش تر کنند، مانند تنقلات آشنا. همچنین ایده خوبی است که به صورت دوره‌ای از جای خود بلند شوید تا حرکات کششی انجام شود.

The Boeing 747 was designed for use on long-haul flights.

بوئینگ 747 برای استفاده در پروازهای طولانی مدت طراحی شده است.

در بسیاری از موارد، پرواز طولانی مدت با جت لگ در انتهای دیگر همراه است، زیرا هواپیما از چندین منطقه زمانی عبور کرده است. برای مقابله با جت لگ می توان از تکنیک های مختلفی استفاده کرد. مسافران معمولی اغلب خود را توسعه می دهند. بسیاری از مردم توصیه می کنند هنگام سوار شدن به هواپیما ساعت خود را روی ساعت مقصد تنظیم کنید و سعی کنید در طول “شب” بخوابید یا استراحت کنید، صرف نظر از اینکه ساعت در هواپیما چه ساعتی است.

Some airplane passengers prefer to fly first class on long-haul flights to places like Australia or New Zealand.

برخی از مسافران هواپیما ترجیح می دهند در پروازهای طولانی مدت به مکان هایی مانند استرالیا یا نیوزلند پرواز کنند.

خدمه کابین همچنین باید با استرس های یک پرواز طولانی مدت کنار بیایند، زیرا علاوه بر مقابله با گیر افتادن در یک ایرلاین، آنها باید مشتریان را نیز مدیریت کنند. بسیاری از خطوط هوایی فضایی را برای استراحت یا خواب خدمه کابین فراهم می‌کنند، و ممکن است خدمه وظایف خود را در یک پرواز طولانی جابجا کنند تا کسی مجبور نباشد در طول پرواز کار کند.

حتما بخوانید : سالن رقص چیست؟
چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا