ورزش

واکنش مدیرعامل استقلال به محرومیت ساپینتو: غیر طبیعی است!

واکنش مدیرعامل استقلال به محرومیت ساپینتو: غیر طبیعی است!

واکنش مدیرعامل استقلال به محرومیت ساپینتو: غیر طبیعی است!

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از رسانه باشگاه استقلال، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه در خصوص مسائل اخیر مطالبی را بیان کرد که مشروح گفتگوی او را در ادامه می‌خوانید:

شاید خوشتان بیاید  روزهای خوب جودو کنار ما باشید/‏ به‬ قول «ویزر» ایمان دارم

* استقلال در شرایط مطلوبی قرار دارد و در چهار بازی اخیر، چهار پیروزی خوب با تعداد گل‌های بالا به دست آورده که نشان دهنده سخت کوشی، قدرت و اتحاد تیمی ما است. باشگاه همه توان خود را برای حمایت از تیم و شادی هواداران به کار گرفته و از تلاش‌های همکارانم، بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم. اطمینان دارم در سایر مسابقات هم استقلال با همین قدرت و صلابت حضور خواهد داشت.

* احساس من این است که موفقیت و درخشش استقلال برای برخی خیلی گران تمام شده و همزمان با پیروزی‌های پیاپی استقلال، روند حاشیه سازی برای تیم ما آغاز شده است. از چند بازی قبل تا به حال، به دلایل مختلف سعی شده تا برای استقلال مشکل درست کنند و به تصور خودشان این قطار در حال حرکت را سنگ بزنند اما این یک خیال باطل است زیرا استقلال، متحد و قدرتمند، به جلو می‌رود و هیچ چیز نمی‌تواند مانع این اراده تیم ما شود.

شاید خوشتان بیاید  تیم ملی جای پیرمردها شده است/ والیبال بازیکن ملی‌پوش نشانه است

* برخی از این حاشیه سازی‌ها در روزهای اخیر، ریشه‌های غیر واقعی و نادرست دارد. به عنوان مثال در تصاویری که پس از دیدار با مس کرمان منتشر شد، کاملاً واضح است که سرمربی ما هیچ کار غیر عادی انجام نداد و فقط به سمت هواداران استقلال شادی کرد که کاملاً هم امری طبیعی است. ساپینتو هم مضروب شد، هم کارت قرمز گرفت و حالا هم حکم به محرومیت او داده‌اند که این بسیار عجیب و غیر طبیعی است. ما به این تصمیم کاملاً معترض هستیم. این حساسیتی که دوستان کمیته انضباطی روی استقلال دارند، اصلاً روی سایر تیم‌ها وجود ندارد و اتفاقاتی توسط سایرین افتاده و حرف‌هایی زده شده که روزها از آن می‌گذرد اما خبری از عکس العمل کمیته انضباطی نیست!

* اعتقاد راسخ دارم روی نیمکت تیم ما حساسیت بی مورد ایجاد شده و از احساسات و هیجانات فوتبالی سرمربی ما، به دنبال ابزاری هستند تا جریان بازی‌ها را به حاشیه ببرند. این کارها فوتبالی نیست و باید در زمین مسابقه به دنبال رقابت با استقلال باشید. از مسئولان کمیته انضباطی انتظار دارم از جوسازی و هیاهوی سایرین، تأثیر نگیرند و با دقت و اشراف کامل و بر اساس مدارک و مستندات و انصاف مسائل را بررسی کنند. تنها درخواست ما از کمیته انضباطی، عدالت است و اینکه همه تیم‌ها را به یک چشم ببینند و در خصوص همه تیم‌ها، حساسیت یکسان داشته باشند.

* باشگاه استقلال در خصوص اتفاقات اخیر، از سرمربی خود به طور کامل و تمام قد دفاع می‌کند. مقصر این مسائل، شروع کننده حواشی هستند نه ساپینتو. شخصاً پیگیر این اتفاقات هستم و اجازه نمی‌دهم کسی حق استقلال را پایمال کند. استقلال مکتب قدرت، عزت و افتخار است و هرگز اجازه نمی‌دهیم با کارهای غیر فوتبالی به تیم ما آسیب بزنند. شخصاً از طریق ریاست فدراسیون پیگیر این مسائل هستم.

* استقلال بیشترین لطمه را بابت داوری خورده و ما امتیازات بسیاری به خاطر اشتباهات داوران از دست داده‌ایم. حالا که به یک سوم پایانی لیگ رسیده‌ایم و حساسیت مسابقات بالاتر رفته، فدراسیون فوتبال باید با نهایت دقت اقدام به چینش داوران بکند. به هیچ وجه اجازه نمی‌دهم هیچ حقی از استقلال چه در کمیته انضباطی و چه به خاطر اشتباهات داوری ضایع شود. با زحمت و تلاش بسیار همه اعضای باشگاه، کادر فنی و بازیکنان، به روزهای خوب و روند مطلوبی رسیده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد حقی از تیم ما ضایع کند. با تلاش کلیه ارکان باشگاه و همین طور حمایت هواداران عزیزمان که همواره یار دوازدهم و تکیه گاه استقلال هستند، با نهایت قدرت در بازی‌های لیگ و حذفی شرکت می‌کنیم. پشت تیم خوب و قدرتمندمان ایستاده‌ایم و از آن حمایت می‌کنیم.

منبع:مهر

شاید خوشتان بیاید  پیروزی سپاهان برابر صنعت نفت با گل جنجالی/ صدر جدول زرد باقی ماند

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا