درهم برهم

هن پارتی چیست؟

هن پارتی چیست؟

جشن مرغ جشنی است که قبل از عروسی برگزار می‌شود و عروس و دوستان زنش در آن شرکت می‌کنند. این مهمانی‌ها اساساً معادل زنانه جشن لیسانس یا مهمانی مردانه هستند. در به عنوان «احزاب مجردی» و در کانادا «پارتی های صحنه دار» شناخته می شوند و در بریتانیا، ایرلند و استرالیا به آن ها «پارتی های مرغ» یا «شب های مرغ» می گویند.

 

این نوع مهمانی معمولاً توسط نزدیکترین دوستان عروس، اغلب خدمتکار یا ساقدوش عروس، برنامه ریزی می شود. جشن ها می توانند در یک مکان عمومی مانند رستوران یا بار برگزار شوند یا ممکن است در یک خانه شخصی یا اتاق اجاره ای برگزار شوند. مکان اغلب به میزان شور و نشاط مورد انتظار از مهمانان بستگی دارد. برخی از جشن ها می توانند با رقص دیوانه وار و رفتار نامناسب کاملاً وحشی شوند. متناوبا، یک روز نوشیدن شامپاین در spa day یک نسخه رام در نظر گرفته می شود.

برخلاف حمام عروس با حضور دختران جوان، جشن مرغ صرفاً برای بزرگسالان است. زنان. آوردن یک هدیه گیج de rigueur است، همراه با هجوم مرد سبک دلخواه. موضوع. هدایا در صورت امکان باعث ایجاد کمی سرخ شدن و طوفان خنده می شوند. نوشیدن مشروبات الکلی و رقص آزاد ممکن است با شروع مهمانی تشویق شود. زنان “موهای خود را رها می کنند”، اما به طور کلی مراقب یکدیگر باشند تا ببینند هیچ کس هرگز در خطر نیست.

 

هنگام برنامه‌ریزی سرگرمی برای یک مهمانی مرغ، طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها وجود دارد. ایده کلی این است که آخرین لحظات زندگی مجردی و زندگی جدیدی را جشن بگیرید. برنامه ریزان عاقلانه خواهند بود که با دقت به علایق و علاقه های عروس گوش دهند و اجازه دهند ماهیت شخصیت او لحن جشن را تعیین کند.

 

یک کوکتل بعدازظهر با چند بازی شیطنت‌آمیز برای برخی از عروس‌ها کافی است، در حالی که برخی دیگر شب وحشیانه با رقص و شوت زدن را ترجیح می‌دهند. از سوی دیگر، برخی از عروس ها به طور کامل از ایده یک شب پر شور نوشیدنی به نفع یک روز آبگرم همراه با مهمانی عروس، از جمله ماساژهای آرام بخش، مانیکور و پدیکور، و سایر نوازش های مجلل اجتناب می کنند.

 

کلمه “مرغ” در عنوان اشاره ای به جوجه های ماده است. در ، این اصطلاح تا حدودی نسبت به زنان تحقیرآمیز تلقی می شود و در زمان برابری جنسی، هر تجمع زنان و دختران ممکن است به عنوان مهمانی مرغ طبقه بندی شود. مهمانی هایی که زنان امروزی برگزار می کنند، به جز پیوند زن، هیچ ربطی به زنبورهای لحاف بی گناه قدیم ندارند.

 

حتما بخوانید : تاج محل چیست؟
چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا