درهم برهم

مهمانی توگا چیست؟

مهمانی توگا چیست؟

مهمانی توگا چیست؟

یک مهمانی toga مهمانی است که در آن شرکت کنندگان تقریباً لباس های رومی باستان می پوشند. رومی‌ها احتمالاً برای تشخیص “توگا”هایی که در این مهمانی‌ها می‌پوشند مشکل دارند، زیرا آنها معمولاً ساخته شده از ملحفه هایی که بر خلاف چین های سنگین و پنهان توگا اصلی، به شیوه ای بسیار آشکار پوشیده شده اند. مهمانی‌های توگا به‌ویژه در محوطه‌های دانشگاهی، به‌ویژه در انجمن‌های برادری و انجمن‌های اجتماعی محبوب هستند، اگرچه افرادی که در دانشگاه نیستند نیز می‌توانند آن‌ها را برگزار کنند.

به نظر می رسد که منشأ جشن توگا در قرن هجدهم باشد، زمانی که مردم مهمانی هایی را با لباس رومی به عنوان نوعی سرگرمی برگزار می کردند. ماهیت این مد قرن هجدهم در سال 1978 تغییر چشمگیری کرد، زمانی که فیلم موفق خانه حیوانات نسخه بسیار تندتری از مهمانی توگا را به تصویر کشید. ایده پشت مهمانی مدرن توگا، مهمانی است که به مهمانی‌های افسانه‌ای بی‌سابقه و منحط در روم باستان، با مجموعه‌ای از نوشیدنی‌ها، بازی‌ها و غذاها برای پذیرایی از مهمانان اشاره دارد.

Sheets are typically used to make the togas at a toga party.

معمولاً از ورق ها برای ساختن توگا در مهمانی توگا استفاده می شود.

در حالی که توگا باستانی روی کتانی تونیک، شرکت کنندگان در یک مهمانی توگای مدرن معمولاً یک ملحفه با روکش استراتژیک همراه با لباس زیر، و در مورد شرکت کنندگان زن، جواهراتی مانند دستبند و گردنبند می پوشند. صندل‌ها، به‌ویژه صندل‌هایی که به سبک رومی بسته می‌شوند، نیز جزء رایج لباس‌ها هستند و برخی افراد ممکن است تاج گل بپوشند. بسیاری از مردم دوست دارند توگا هایی را که بداهه ساخته اند بپوشند، که یک مهمانی توگا را در حوزه مهمانی های لباس نسبتاً ارزان می کند، اما همچنین می توان توگا های تجاری تولید شده را خریداری کرد که ممکن است برای ظاهری آشکارتر و متناسب تر طراحی شوند. /p>

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Finding someone to act as a DJ will help keep the music flowing at a toga party.

پیدا کردن کسی که به عنوان دی جی ایفای نقش کند به پخش موسیقی در یک مهمانی توگا کمک می کند.

برنامه ریزی یک مهمانی توگا به تلاش بیشتر از سازماندهی یک مهمانی معمولی نیاز ندارد. به طور کلی توصیه می شود که یک هفته به مهمانان اطلاع دهید، همانطور که مجموعه ای از تنقلات و نوشیدنی ها را تهیه کنید. پیدا کردن شخصی برای ایفای نقش به عنوان دی جی به پخش جریانی موسیقی کمک می کند و در مهمانی هایی که مردم می خواهند سازماندهی کنند. بازی‌ها، ممکن است به استخدام یک برنامه‌ریز و هماهنگ‌کننده بازی که جمعیت را مشتاق می‌کند، کمک کند.

حتما بخوانید : بلاک باستر چیست؟
چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا