ورزش

مناف هاشمی هم از حقوق ۱۵ میلیونی ما تعجب کرد/ به وزنه برداری کم لطفی می‌شود

مناف هاشمی هم از حقوق ۱۵ میلیونی ما تعجب کرد/ به وزنه برداری کم لطفی می‌شود

علی داوودی ملی‌پوش دسته فوق سنگین وزنه‌برداری ایران که موفق به کسب سهمیه المپیک هم شده است ، اظهار کرد: شرایط مان روز به روز بهتر می‌شود تا بهترین نتیجه را در المپیک بگیریم.

او درباره پس دادن حقوق دریافتی از کمیته ملی المپیک عنوان کرد: خیلی تعجب کردم از حقوقی که داده شد. هفته قبل با مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک صحبت کردم و خودش هم از مبلغ پانزده میلیون تعجب کرد. آنهایی که کارشناسی کرده‌اند، یا مشکل داشته‌اند یا شرایط را نمی‌دانستند. با این وجود تمرینات را انجام می‌دهیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. مناف هم قول داد که دستور مساعد می‌دهد.

او با بیان اینکه ریکاوری در وزنه‌برداری طول می‌کشد و از یک هفته دیگر در فاز تمرینات سنگین می‌افتیم، درباره افت تالاخادزه گفت: نمی‌دانم دلیلش چیست که کمی رو به افت است و با رکودهایش فاصله دارد. به هر حال ما تمرین می‌کنیم و امیدوار به شگفتی سازی هستیم.

او عنوان کرد: ۲ سال می‌شود که کم لطفی به وزنه‌برداری می‌شود. نمی‌دانم دلیلش چیست که ساز مخالف می‌زنند، اما پوستمان کلفت شده است. روی کاغذ می‌گویند که شانس مدال نداریم. اکنون با ۱۵ میلیون نمی‌توان برای المپیک آماده شد. ما هر آپشنی برای افزایش حقوق‌ها بوده را انجام دادیم، اما حساب و کتاب‌ها دقیق نبوده است. 

لینک منبع:خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا