درهم برهم

ملکه جیغ چیست؟

ملکه جیغ چیست؟

ملکه جیغ چیست؟

یک ملکه جیغ بازیگری است که کارهای زیادی در ژانر ترسناک انجام می دهد. ملکه‌های جیغ اغلب با این ژانر از فیلم و تلویزیون ارتباط نزدیکی پیدا می‌کنند، گاهی اوقات علی‌رغم تمایل به فعالیت در سایر جنبه‌های صنعت. چند نمونه از ملکه های جیغ برجسته عبارتند از: Far Wray، Scout Taylor-Compton، Sarah Michelle Gellar، و Jamie Lee Curtis.

بسته به فیلم و بازیگر زن، یک ملکه جیغ ممکن است قربانی یا یک قهرمان زن باشد. بسیاری از آنها به عنوان قربانی شروع می‌کنند و نقش‌هایی را به‌عنوان شخصیت‌هایی در نظر می‌گیرند که بخشی از داستان کشته می‌شوند و به آرامی به نقش‌های قهرمان می‌رسند. هر نقشی که بازی کند، یک ملکه جیغ به طور کلاسیک جوان و زیبا است، اگرچه ممکن است زیبایی او بیشتر به «دختر همسایه» باشد تا سوپرمدل، با تأکید بر این ایده که یک ملکه جیغ می‌تواند یک زن واقعی باشد.

Scream queens may start out as victims in the horror genre.

ملکه های جیغ ممکن است به عنوان قربانیان در ژانر وحشت شروع شوند.

همانطور که اصطلاح عامیانه برای این بازیگران زن نشان می دهد، ملکه های جیغ تا حد زیادی در فیلم فریاد می زنند، اما نقش های عاشقانه را نیز بازی می کنند، و برخی از آنها باید طیفی از مهارت های بازیگری را توسعه دهند و مجموعه ای از شخصیت های باهوش را به تصویر بکشند. قهرمانان قوی نیلوفرهای پژمرده اجرای یک ملکه جیغ می‌تواند تأثیر زیادی بر لحن کلی تولید داشته باشد، زیرا ترسناک آسان است که با بازیگر یا محیطی اشتباه از مرزها عبور کند.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Well-known scream queens include Jamie Lee Curtis.

از ملکه های معروف جیغ می توان به جیمی لی کرتیس اشاره کرد.

تقریباً تا زمانی که فیلم‌های ترسناک ساخته شده‌اند، از زنان در فیلم‌های ترسناک استفاده می‌شود. گرفتن قربانیان زن که نقش یک دختر در پریشانی را بازی می‌کردند، بخش کلیدی فیلم‌ها در دوران صامت بود، زمانی که برای پیشبرد داستان به تصاویر بصری اولیه نیاز بود. البته علاوه بر ایفای نقش قربانیان و قهرمانان، بازیگران زن نیز نقش شخصیت‌های شرور را بازی می‌کردند، به‌ویژه برخی از شرورهای زن به خاطر میزان وحشتی که می‌توانستند با صدا یا بدون صدا در بینندگان ایجاد کنند، قابل توجه هستند.

Sarah Michelle Gellar is a notable scream queen.

سارا میشل گلار یک ملکه جیغ برجسته است.

کار به عنوان یک ملکه جیغ می تواند بسیار متنوع باشد. برخی از زنان خود را به طور انحصاری در ژانر فیلم B کار می کنند، در حالی که برخی دیگر موفق می شوند آن را به فیلم های اصلی تبدیل کنند. هنگامی که زنی چند بار در حالت ترسناک ظاهر شد، ممکن است خود را در آن ژانر قفل کرده و تایپکست را پیدا کند. ملکه جیغ برای بقیه دوران حرفه ای خود، که می تواند بسیار خسته کننده باشد. نرخ‌های غرامت متفاوت است: برخی از ملکه‌های جیغ جزو پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود هستند، در حالی که برخی دیگر تلاش می‌کنند تا با کار در فیلم‌های کم‌هزینه که نمی‌توانند دستمزد بسیار قابل‌توجهی ارائه کنند، بسنده کنند.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا