اخبار روز

ملوان نداجا و ابر سفید انزلی قهرمان رده سنی آزاد و بزرگسال شدند

ملوان نداجا و ابر سفید انزلی قهرمان رده سنی آزاد و بزرگسال شدند

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

ملوان نداجا و ابر سفید انزلی قهرمان رده سنی آزاد و بزرگسال شدند

به گزارش خبرگزاری خالق به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات لیگ برتر دراگون‌بوت آقایان بعدازظهر امروز با برگزاری مرحله چهارم ادامه پیدا کرد و قایقرانان در مسافت ۵۰۰ و ۲۰۰ متر رقابت کردند. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های سکان بوشهر، ملوان نداجا و ملوان انزلی در رده سنی آزاد و باشگاه‌های سکان تهران، سایپا، سکان بوشهر، ملوان انزلی، اژدهای سفید، ابر سفید انزلی و آینوس‌فر در رده بزرگسال حضور داشتند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

در دراگون‌بوت ۱۰۰۰ متر رده سنی آزاد مردان، ملوان نداجا با زمان ۴:۳۶.۷۷ دقیقه مدال طلا، ملوان انزلی با زمان ۴:۴۰.۵۵ دقیقه مدال نقره و سکان بوشهر با زمان ۴:۴۰.۶۹ دقیقه مدال برنز به دست آوردند. در دراگون‌بوت ۵۰۰ متر رده سنی بزرگسال ابر سفید انزلی با زمان ۲:۲۰.۸۴ دقیقه مقام اول، سکان تهران با زمان ۲:۲۲.۲۹ دقیقه مقام دوم و سکان بوشهر با زمان ۲:۲۵.۴۶ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در دراگون‌بوت ۲۰۰ متر رده سنی آزاد سکان بوشهر با زمان ۵۰.۱۹ ثانیه اول، ملوان انزلی با زمان ۵۰.۴۴ ثانیه دوم و ملوان نداجا با زمان ۵۱.۲۱ ثانیه سوم شدند. در دراگون‌بوت ۲۰۰ متر رده سنی بزرگسال ابر سفید انزلی با زمان ۵۲.۰۴ ثانیه مقام اول، سکان تهران با زمان ۵۳.۳۲ ثانیه مقام دوم و سکان بوشهر با زمان ۵۵.۰۰ ثانیه مقام سوم را به دست آوردند.

در پایان این دوره از مسابقات در رده سنی آزاد ملوان نداجا با ۳۵ امتیاز قهرمان شد، سکان بوشهر با ۲۶ امتیاز جایگاه دوم را به دست آورد و ملوان انزلی با ۱۹ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داد. در رده سنی بزرگسال نیز ابر سفید انزلی با ۵۴ امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد، سکان تهران با ۴۲ امتیاز نائب‌قهرمان شد و سکان بوشهر با ۳۶ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

منبع:مهر

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا