سریال و انمیشن

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

سریال چینی عشق پنهان درباره عشق مخفی یک دختر شیرین و دوست داشتنی در دوران نوجوانی است که سال‌ها ادامه پیدا می‌کند و باید ببینیم چه اتفاقاتی در انتظار این احساس عمیق خواهد بود. با معرفی سریال 2023 Hidden Love همراه ما باشید.

سریال 2023 Hidden Love با کارگردانی لی چینگ جونگ (Lee Ching Jung) و نویسندگی شن فی شیان (Shen Fei Xian)، درامی 25 قسمتی است که تمام ظرافت‌های یک داستان عاشقانه ناب و بی‌آلایش را به تصویر می‌کشد. عنوان سریال عشق مخفی به تنهایی می‌تواند ماجرای کلی این درام را بیان کند، اما چرا این سریال توانست محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند و تمام بیننده‌ها را عاشق خود کند؟ از بسیاری جهات، سریال عشق پنهان فراز و نشیب‌هایی را به تصویر می‌کشد تا نشان دهد که چگونه یک زن نه فقط یک داستان عاشقانه، بلکه یک زندگی معنادار را در کنار مردی که دوستش دارد می‌سازد. همچنین شیمی بین دو شخصیت اصلی سریال به هیچ‌عنوان شوخی بردار نیست. به همین دلیل است که این درام مخاطبان بسیاری را به خود علاقه‌مند کرده است. با بررسی سریال چینی عشق پنهان همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

داستان سریال چینی عشق پنهان

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

این سریال حول محور زندگی سانگ ژی (ژائو لوسی)، دختری نوجوان می‌چرخد که به دوان جیاشو (چن ژه یوان)، دوست صمیمی و هم‌اتاقی دانشکده برادر بزرگترش علاقه پیدا می‌کند. با وجود شیفتگی اولیه، رابطه آن‌ها با گذشت زمان پیشرفتی طبیعی به خود می‌گیرد و همان‌طور که داستان رو به جلو پیش می‌رود، احساسات سانگ ژی نسبت به دوان جیاشو عمیق‌تر می‌شود و از یک علاقه اولیه و کودکانه فراتر می‌رود و یک عشق واقعی و بی‌آلایش شکوفا می‌شود.

همچنین بخوانید :

بازیگران سریال چینی عشق پنهان

بیایید با هنرپیشه های سریال چینی عشق پنهان آشنا شویم.

چن ژه یوان در نقش دوان جیا شو در سریال عشق مخفی

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

چن ژه یوان خواننده و بازیگر، 29 اکتبر 1996 متولد است. این بازیگر را می‌توانید در آثار دیگری مانند سریال “The Princess and the Werewolf 2023″، سریال “Mr. Bad 2022” و سریال “Our Secret 2021” نیز دنبال کنید.

جیا شو دوست صمیمی سانگ یان در خوابگاه دانشکده است. او با وجود پیشینه غم انگیز و مشکلات زیادش مردی خونگرم، دلسوز، باهوش، سخت کوش و البته جذاب است. جیا شو مشکلات مالی زیادی دارد و برای گذراندن دانشگاه و خرج و مخارج زندگی به انواع کارهای نیمه وقت مشغول است.

همچنین بخوانید :

ژائو لو سی در نقش سانگ ژی در سریال 2023 Hidden Love

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

ژائو لوسی بازیگر و خواننده، متولد 9 نوامبر 1998 است. این هنرمند در عناوین بسیاری از جمله سریال “Gen Z 2023″، سریال “Who Rules the World 2022” و سریال “The Long Ballad 2021” حضور دارد.

سانگ ژی یک دختر مدرسه ای شاد و سرزنده و شوخ طبع است. او عاشق نقاشی و کمی ساده است. خانواده‌اش شامل یک برادر بزرگتر و پدر و مادری مهربان است که تحت هر شرایطی از او محافظت می‌کنند. از این رو، سانگ ژی با بزرگ شدن در محیطی مرفه، زندگی امن و شادی دارد.

همچنین بخوانید :

ویکتور ما در نقش سانگ یان در سریال چینی عشق پنهان

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

ویکتور ما خواننده، آهنگساز و رپر چینی – آمریکایی، متولد 20 مارس 1996 است. این هنرمند در سریال “My Catmate 2020” و فیلم “The Day We Lit Up the Sky 2021” نیز بازی کرده است.

سانگ یان برادر بزرگتر سانگ ژی و دوست خوب جیا شو است و آن‌ها در یک خوابگاه در دانشگاه زندگی می‌کنند. سانگ یان شخصیتی بی‌خیال و خوش گذران دارد و عاشق سر به سر گذاشتن خواهر کوچکش و دعوا کردن با او است. آن‌ها دائما در حال بحث و جدل بر سر هر موضوعی هستند. با این حال، سانگ یان، سانگ ژی را بیشتر از هرکسی دوست دارد و به روش خودش در هر شرایطی از او محافظت می‌کند.

همچنین بخوانید :

دیگر بازیگران سریال 2023 Hidden Love

  • زنگ لی در نقش مادر سانگ ژی
  • شین ژی در نقش پدر سانگ ژی
  • زی جینگ در نقش دوست جیا شو
  • شی ژین در نقش جیانگ یینگ
  • تیان قینگ در نقش یو شین
  • اسمایل وی در نقش نینگ وی
همچنین بخوانید :

بررسی و نقد سریال 2023 Hidden Love

این بخش حاوی اسپویل داستان سریال است.

همان‌طور که در خلاصه سریال چینی عشق پنهان گفتیم، سانگ ژی اولین بار در دوران مدرسه و ۱۴ سالگی جیا شو را ملاقات کرد. او دوست صمیمی برادر بزرگترش و ۵ سال از او بزرگتر است. جیا شو پس از کمک به سانگ ژی برای فرار کردن از مشکلی در مدرسه که باعث تنبیه شدن سانگ ژی از سمت والدینش می‌شد، تأثیر عمیقی بر او گذاشت. او سنگ ژی را به عنوان یک خواهر کوچک می‌دید و صادقانه به این دختربچه اهمیت می‌داد. 2 سال از این ماجرا می‌گذرد و آن‌ها دوباره یکدیگر را ملاقات می‌کنند در حالی که سانگ ژی کمی بزرگتر شده و بازیگر نوجوان جای خود را به ژائو لوسی می‌دهد . حالا سانگ ژی بیشتر از قبل نسبت به جیاشو کنجکاو شده و می‌داند که به او علاقه دارد. حالا دخترک داستان علاقه‌ای یک طرفه به اولین عشق خود پیدا کرده که باید آن را از همه پنهان کند. با این حال، جیا شو هنوز او را چیزی جز یک خواهر کوچکتر نمی‌بیند اما همیشه مراقب او است و توجه زیادی به این دختر سر به هوا و پردردسر دارد.

پس از فارغ التحصیلی دانشگاه، جیا شو برای کار به زادگاهش در شهر یی هه نقل مکان می‌کند و سانگ ژی تصمیم می‌گیرد تا سخت درس بخواند و وارد دانشگاه یی هه شود. اما وقتی از برادرش می‌شنود که جیا شو در یی هه برای خود دوست دختر پیدا کرده است، زندگیاحساسات او به هم می‌ریزد. بدون هیچ‌فکری با هواپیما به یی هه می‌رود تا جیاشو را ببیند و به خانواده‌اش درباره داشتن دوستی مجازی و دروغین که بخاطر او به یی هه رفته دروغ می‌گوید. سکانس رویارویی سانگ ژی با آن کلاه عروسکی خرسی و قاب گوشی قورباغه ای کودکانه‌اش با جیاشو در فرودگاه یی هه یکی از سکانس‌های فراموش نشدنی سریال چینی عشق پنهان است. به هرحال ماجرای سریال 2023 Hidden Love را بیشتر از این تعریف نمی‌کنیم تا اگر ندیده‌اید با لذت بیشتری آن‌را تماشا کنید.

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

هیچ چیز پیچیده ای در مورد سریال عشق پنهان وجود ندارد. این یک داستان عاشقانه ساده است و شما هیچ چیز خارج از چهارچوبی از داستان دریافت نمی‌کنید. اما گاهی اوقات، هر چه داستان ساده‌تر باشد، درست کردن آن دشوارتر است. هیچ اکشنی مانند A Date With The Future وجود ندارد که آن را شدیدتر کند و فقط مسائلی مربوط به کار برای ایجاد درامی بیشتر مانند Flight To You وجود دارد. پس چه چیزی باعث می‌شود با علاقه‌ای وصف ناپذیر به تماشای سریال چینی عشق پنهان بنشینیم؟ بدون شک تمام بار احساسی سریال بر روی دوش دو بازیگر اصلی این درام یعنی چن ژه یوآن و لوسی است. شیمی بین این دو نفر غیرقابل انکار است و تمام سکانس‌های سانگ ژی و جیا شو چه در دوران مدرسه ی سانگ ژی و چه در دوران بزرگسالی او کاملا ملموس و دوست داشتنی است و به راحتی بخاطر آن‌ها پرواز پروانه‌ها را در قلب خود احساس می‌کنید.

به عبارت دیگر، طرح بسیار ساده اما به خوبی اجرا شده است. چیز کمی وجود دارد که شما را از توسعه روابط زوجین منحرف کند. مسائل سمی و کاراکترهای خاکستری یا سیاه به حداقل رسیده‌ است. تمرکز تا حد زیادی بر روی زوج اصلی و چگونگی انتقال رابطه آن‌ها از یک ماهیت برادرانه به یک ماهیت عاشقانه است و 25 اپیزود برای چنین خط داستانی ساده و دل‌نشینی کاملا مناسب است. هرچند دلتنگی برای لوسی و ژه یوآن کنار هم باعث می‌شود آرزو کنید حداقل 10 قسمت دیگر برای آن بسازند.

این عامل دیگری است که دانلود سریال چینی عشق مخفی و تماشای آن را لذت بخش می‌کند. ژائو لو سی با گذشت زمان بهتر و بهتر می‌شود و تصویر او از سانگ ژی واقعا بی عیب و نقص است. او از دختر بچه‌ای دبیرستانی و بانمک آهسته آهسته تبدیل به دختری بالغ‌تر می‌شود. تفاوت ظریفی بین نسخه دخترانه و بزرگسال سانگ ژی وجود دارد که ژائو لو سی آن‌را در شخصیت گنجانده است. بنابراین، می‌توانید با بزرگ‌تر شدن شخصیت، تغییر در بلوغ را تشخیص دهید، اما در برخی صحنه‌ها خطاهایی نیز وجود دارد تا احساس کنید که کودکانه بودنش هنوز وجود دارد و تفاوت سنی‌اش با جیاشو همیشه ملموس باشد. هرچند اگر این سریال چینی نبود، قطعا 4، 5 سال تفاوت سنی آن‌قدرها هم مسئله بزرگی برای کاراکترها به‌نظر نمی‌رسید!

معرفی سریال چینی عشق پنهان (2023 Hidden Love)؛ عشق واقعی زودگذر نیست

چن ژه یوان نیز در نقش جیا شو عالی است. در واقع احتمالا طرفداران او را بیشتر از کاراکترش در سریال راز ما و سریال آقای بد دوست خواهند داشت. او به عنوان یک برادر بزرگتر قانع کننده است و شما می‌توانید احساسات او را به وضوح از چشمان او احساس کنید. او همچنین با ژائو لو سی شیمی شگفت‌انگیزی دارد که کمک می‌کند تا حس بیشتری به عشق آن‌ها داشته باشید. بازیگر دیگری که نباید از بحث کنار گذاشته شود ویکتور ما است. او نقش سانگ یان را بازی می‌کند و مشاجره مداومش با سانگ ژی یا همان ژائو لو سی، تصویری بسیار واقع گرایانه از یک رابطه معمولی خواهر و برادری است که همه آن‌را تجربه کرده‌ایم. شیمی آن‌ها نیز در اینجا به عنوان خواهر و برادر فوق‌العاده جذاب است و با وجود دعواهای بی معنی از تماشای آن‌ها خسته نخواهید شد. حتی شاید یکی از نیرو محرکه‌های قسمت‌های ابتدایی برای ادامه دادن تماشای سریال عشق پنهان تماشای مشاجره‌های خنده‌دار این خواهر و برادر کله شق باشد.

عشق مخفی در تلاش است تا تصویری کاملا واقع‌گرایانه از مراحل رشد عادی یک نوجوان را ارائه دهد که برای اولین بار عاشق می‌شود و سعی می‌کند تا در کنار موفقیت در زندگی شخصی خودش، از عشق پنهانش نیز محافظت کند و آن را به ثمر برساند. ژانر سریال چینی عشق پنهان عاشقانه است. تعداد قسمت های سریال 2023 Hidden Love نیز 25 اپیزود 45 دقیقه ای است و زمان پخش سریال چینی عشق پنهان از تاریخ 20 جون 2023 تا 6 جولای 2023 بوده است. نمرات سریال چینی عشق پنهان نیز در سایت آی‌ام‌دی‌بی نمره 8.7 از 10 و در سایت مای دراما لیست نمره 9.1 از 10 است.

سخن آخر

با معرفی سریال عشق مخفی همراهتان بودیم. اگر به عنوان کیدرامری قدیمی که زیاد اهل تماشای سریال‌های چینی نیستیم بخواهیم به شما پیشنهادی دهیم، تنها یک جمله کوتاه در وصف این درام عاشقانه و ساده کافیست: تماشایش کنید! مهم نیست طرفدار چه ژانری هستید، حتی مهم نیست به سریال‌های عاشقانه و شاید کودکانه علاقه دارید یا خیر، نگاه‌های جیا شو به سانگ ژی باعث می‌شود تا آخر عمر به داشتن مردی مانند او فکر کنید و این اصلا یک شوخی نیست. چن ژه یوان با نگاه‌های عمیق و واقعی‌اش می‌تواند هر بیننده‌ای را جادو کند. پس اگر به دنبال یک سریال شیرین و دوست داشتنی برای حس کردن پروانه ها در سرتاسر قلب خود هستید، دانلود سریال 2023 Hidden Love و تماشای آن بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. می‌توانید نظرات خود را درباره سریال چینی عشق پنهان با ما و دیگر همراهان پلازا درمیان بگذارید. ممنون که با مقاله ای دیگر همراه ما بودید.

منتخب کاربران

منبع : پلاژا

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا