فال

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از ۶ تا ۱۲ خرداد]

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از ۶ تا ۱۲ خرداد]

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از ۶ تا ۱۲ خرداد]

فال روزانه pmc • فال روزانه پی ام سی • فال هفته PMC • فال pmc • فال pmc فردا • فال هفتگی PMC

فال هفته PMC – فال روزانه pmc

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روزهای جمعه از این شبکه پخش می شود رو دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه ۶ خرداد • یکشنبه ۷ خرداد • دوشنبه ۸ خرداد • سه شنبه ۹ خرداد • چهارشنبه ۱۰ خرداد • پنجشنبه ۱۱ خرداد • جمعه ۱۲ خرداد

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین

انجام کاری بیش از آنچه که توقع دارید از شما وقت و انرژی می‌گیرد. آنچه اتفاق افتاده بپذیرید با انکار واقعیت تغییر نمی‌کند. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. در مورد کمکی که از شما خواسته‌شده اول به مشکلات خودتان برسید بعد به دیگران کمک کنید.


فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

قدر لحظه‌تان را بدانید. انقدر نگران اینکه آینده چه‌ می‌شود نباشید. خودخوری بیش از حد مریض‌تان می کند. یک جابجایی خواهید داشت. این تغییر برایتان خوب است. یک دوست را به یک ملاقات دوستانه دعوت می‌کنید. یک سوءتفاهم برطرف می‌شود. جوینده یابنده است.


فال pmc خردادی ماهی ها : 

در یک مشاجره خانوادگی میانه را بگیرید و صبور باشید. فردی اهل گردش، بلندنظر، راستگو و با انصاف هستید. شایستگی‌تان در انجام امور مختلف برای اطرافیان به اثبات رسیده‌است. آرزویی در دل دارید که به‌زودی برآورده خواهد شد.

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از ۶ تا ۱۲ خرداد]

👳 تفال به حافظ

 ⚡️ فال احساسی

 💥 ماه

 ⭐️ سال

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

این روزها درست و حساب شده خرج کنید تا در پایان ماه با مشکل چگونگی پرداخت اقساط ماهانه‌تان مواجه نشوید. خودتان را فرد خوشبختی می دانید، در صورت متاهل‌بودن از زندگی زناشویی تان رضایت دارید. رمز خوشبختی شما در صبوری و شکیبایی‌تان است.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

اسباب حسرت و غبطه دیگران را فراهم نکنید. به زودی به مسافرتی تفریحی خواهید رفت که تحولی مهم در زندگی شما و خانواده‌تان ایجاد می‌کند. آشنایی شما با شخصی در تسریع یک کار اداری به شما کمک می‌کند. گرفتن یک تصمیم زمان زیادی از شما گرفته.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

برای درآمدن از موقعیتی که آزارتان می‌دهد فقط خودتان می‌توانید کاری برای خودتان بکنید. یک پروژه را زودتر از آنچه که توقع دارید تمام کرده و تحویل می‌دهید. دائم منتظر یک اتفاق بد نباشید. اضطراب بالا سلامت‌تان را به خطر می اندازد.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

جواب سوالتان را جایی که دنبالش نمی‌گردید پیدا می‌کنید. سوالی که جوابش را می‌دانید اما نمی‌خواهید بشنوید نپرسید، اعصاب خودتان را به‌هم میریزید. برای انجام شدن یک کار مجبور می‌شوید علی‌رغم میل‌تان به دیگران فشار بیاورید. خوش قلبی‌تان زبان زد عام و خاص است.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

برای انجام یک کار گروهی موافقت می‌کنید. در انتظار مسافری هستید که قدمش برایتان خوش یمن است. زندگی رویایی در حال حاضر برایتان نفعی ندارد، قدری بیشتر واقع‌بین باشید و بر تصمیماتی که می‌گیرید ثابت قدم و استوار بمانید تا با بحران مواجه نشوید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

شما توانایی رویارویی با طوفان را ندارید. رمز موفقیت‌تان در جمع‌های خانوادگی احترام‌گذاشتن به بزرگترهاست، سعی کنید هرگز از این خصلت نیک غافل نشوید. شخصی را فقط با توجه به شنیده‌هایتان از او قضاوت می‌کنید، خودتان هم می‌دانید این کار اشتباه است.


♑ فال PMC جدید متولدین دى

برای جواب دادن به درخواست یک دوست عجله نکنید، بهتر است خوب فکر کنید، همه جوانب را بسنجید و بعد تصمیم بگیرید. اینکه این شخص دوست شماست کافی نیست. فرصت انجام کاری یا تجربه ای را برای اولین بار به دست می‍‌آورید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

شخصی سعی می‌کند با بدگویی از شما پیش دیگران خودش را عزیز کند و شما را از چشم بیاندازد. کار خودتان را بکنید، به او اهمیتی ندهید ماه پشت ابر نمی‌ماند. شریک خود را بهتر بشناسید. این روزها بهتر است سلامت‌تان را جدی بگیرید.


♓ فال PMC متولدین اسفند

به زودی زندگی چهره جدیدی به شما نشان خواهد داد. سعی کنید با افراد لایق و شایسته نشست و برخاست کنید. ورزش را فراموش نکنید تا همیشه تندرست باشید. کمک یک دوست را فراموش نکنید زیر او نیز هرگز کمک شما را فراموش نمی‌کند.

»  دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

Source: PMC TV

فال و طالع بینی به چه معناست؟

فال و طالع‌بینی (به انگلیسی: Divination) پیشگویی آینده، از طریق مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است.

فال PMC چه زمانی پخش می‌شود؟

فال pmc به صورت هفتگی جمعه‌ها از شبکه PMC پخش می‌شود و هر هفته در مجله تصویر زندگی به روز رسانی می شود.

منبع:تصویر زندگی

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا