فال

فال روزانه جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ « فال حافظ امروز »

فال روزانه جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ « فال حافظ امروز »

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

فال روزانه جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ « فال حافظ امروز »

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

فال روزانه + فال حافظ آنلاین (پایین صفحه)

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید. راستی فال حافظ هم به بخش فال و طالع بینی اضافه شد.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۲۶ اسفند:

فال روز تولد: امسال سال کار و فعالیت است و هر دانه ای که بکارید برای شما ثمره ای صد برابر بیشتر خواهد داشت. آنهایی که در زمینه تجارت فعال هستند امسال وارد حوزه هایی سودآور خواهند شد و تجربیات تازه ای خواهند داشت که منافع زیادی برایشان دارد. چند مسافرت غیر منتظره امسال در انتظارتان خواهند بود که برخی از آنها برای کار و شاید یکی دو تایی هم به منظور تفریح و خوشگذرانی باشند. امسال شما باید نسبت به قبل توجه بیشتری به سلامتی خود داشته باشید و با مراجعه منظم به دکترف ورزش و رژیم غذایی مناسب بدنتان را از هر لحاظ آماده نگه دارید. البته نیازی به گفتن این نیست که حفظ سلامت روحی و روانیتان نیز قطعا روی جسمتان اثرگذار خواهد بود و نباید خودتان را زیاد در معرض فشار و استرس قرار دهید. خبرهایی فوق العاده در رابطه با فرزندانتان باعث خوشحالی شما خواهند شد. سرمایه گذاری هایی که امسال صورت بگیرند با منافع مادی همراه خواهند بود، اما نباید همه تخم مرغ هایتان را در یک سبد بگذارید.


فال روزانه متولدین فروردین

امروز برای احساسات خود نسبت به منطقتان اولویت قائل شوید و هر جا که نمی دانید چه باید بکنید به حس درونیتان مراجعه کنید. به ویژه در زمینه روابطی که با دیگران دارید احساسات بهترین راهنمای شما خواهند بود و به شما کمک خواهند کرد. امروز شما سرشار از ایده های خلاقانه هستید و با شور و هیجان تمام می خواهید با دیگران به اشتراک بذارید. پیش از بیان این افکار خلاقانه به این که چطور آنها را به زبان بیاورید خوب فکر کنید، ممکن است به نظر دیگران مسخره و غیر منطقی بیایند! با شخصی روبرو می شوید که نیت و قصدش برایتان روشن نیست. برای آرامش و آسایش خودتان خیرات کنید. به زندگی دیگران برکت بدهید تا برکت به زندگی تان جاری شود. غرور و منیت کاذب آدم را در چشم دیگران کوچک می کند. مراقب کلامتان با کسانی که شما را درست نمی شناسند باشید.


فال روزانه جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ « فال حافظ امروز »
 ⚡️ هفته
 ? ماه
 ⭐️ سال
 ❤️ عشق

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما فردی حساس هستید و برای دیگران اهمیت زیادی قائل می شوید؛ امروز هم ارتباطی نزدیک و ویژه با هر گروهی که در آن قرار بگیرید، خواه گروه خانواده و دوستان باشد و یا همکاران، حتی آنهایی که زیاد نمی شناسید، احساس می کنید. شاید خودتان متوجه این موضوع نباشید اما ذات مهربان شما در عین این که برای دیگران همچون دارویی شفا بخش است، برای خودتان نیز منافع بسیاری دارد. این کار باعث می شود خوشحال و سرحال شوید و در کنار ظاهر جذابتان شما را برای برقراری روابط اجتماعی با دیگران آماده می کند. حسابتان با شخصی بالاخره پاک می شود. ناخودآگاهتان در مورد وقوع اتفاقی به شما هشدار می دهد. تا می توانید در رابطه عاطفی تان از تنش و یک‌دندگی دوری کنید، حالا زمان مناسبی برای بحث کردن نیست. از زندگی یکنواخت خود خسته شده اید بهتر است قدری برای خودتان تنوع ایجاد کنید.


♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز ممکن است صبح زود یک نفر به صورت کاملا غیر منتظره در منزل و یا در محل کار به دیدنتان بیاید. این دیدار هرچند برایتان غافلگیر کننده است، اما شما را خوشحال خواهد کرد، زیرا این شخص برای آوردن یک هدیه و یا خبری خوش به دیدارتان آمده است. به حرف های او به دقت گوش کنید، زیرا می توانند برای شما بسیار الهام بخش باشند، اما مواظب باشید غرق در غیبت کردن نشوید و در مورد شایعاتی که از صحت آنها مطمئن نیستید صحبت نکنید. برای بهبودی وضعیت اعصاب خود به فضاهای سبز یا خارج از شهر پناه ببرید و بر روح و ذهن خود مسلط شوید. یک اتفاق بزرگ و مهم تفکر تازه ای به شما می بخشد و متوجه خواهید شد فکری که سال ها در ذهن داشته اید واقعیت نداشته و بیهوده خود را سرزنش کرده اید، رها کنید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

پیام و یا تماسی که از یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان دریافت می کنید خبرهای جالبی را برای شما به همراه خواهد داشت. امروز کارهای بسیار زیادی در بیرون از خانه باید انجام دهید و شاید مجبور شوید مدت زیادی را در خیابان های شلوغ و پشت ترافیک بمانید. به جای این که عصبانی شوید از دیدن جنب و جوش مردم در آستانه سال نو لذت ببرید و جنبه زیبای این وضعیت را ببینید، کمی موسیقی آرامش بخش نیز حتما به کارتان خواهد آمد. کسی منتظر دیدن یک حرکت مثبت از طرف شماست تا به سمتتان با شوق بدود. حواستان به تصمیمی که می گیرید باشد، مبادا تمام پل ها را پشت سرتان خراب کنید. شنیدن حرفی در یک جمع به شما ایده تازه ای می دهد. یک درگیری لفظی با کوتاه آمدن طرفین ختم به خیر می شود.


♌ فال فردا متولدین مرداد

امروز رفتار دوستانه و اجتماعی شما و در کنار آن جذابیتتان در اوج خود قرار دارند. از کنار این ترکیب فوق العاده به سادگی رد نشوید. شما در هر جمعی ، خواه میزبان باشید و یا مهمان  از خود انرژی و مهربانی ساطع نموده و دیگران را به سوی خود جذب می کنید. شما احساس می کنید همچون برگی در دست باد اسیر شده اید و دست سرنوشت شما را به هر سو که می خواهد می کشاند. اگر در برابر این احساس تسلیم شوید دچار سرخوردگی و افسردگی خواهید شد، پس برای آن چه خودتان می خواهید بجنگید تا آن را به دست نیاورده اید از پا ننشینید. در رابطه احساسی و عاطفی یادتان باشد علاقه و عشق را باید ابراز کرد، نمی توان توقع داشت که طرف مقابل خودش حدس بزند. امید در دلتان جوانه می زند مراقب سلامتی تان باشد برای رفع یک سو تفاهم به جای سکوت حرف بزنید و خیال خودتان و دیگران را راحت کنید.


فال امروز متولدین شهریور

امروز شما بدون آن که اجازه دهید هیچ چیزی سرعتتان را کم کند به دنبال پیشرفت به سوی اهدافتان و آماده پذیرش هر چالشی که پیش رویتان قرار بگیرد هستید، اما باید مواظب باشید که اجازه ندهید این احساس اضطرار و فوریتی که نسبت به همه چیز احساس می کنید نقش بازدارنده پیدا کند. امروز هر چیزی که در ارتباط با روابط عاطفی، عشق و ازدواج به خوبی پیش خواهد رفت. شما بسیار خونگرم و مهربان شده اید و همین باعث می شود مکالماتی که با عشقتان دارید خیلی خوب و اطمینان بخش باشند. لحظه تصمیم گیری برای یک مسئله مهم فرا می رسد، با اعتماد به نفسی که در شما وجود دارد تصمیم درست را اتخاذ می کنید. میهمانی یا نامزدی به زودی اتفاق می افتد. از لحظات عمرتان لذت ببرید و کاری به حسودان و یاوه‌گویان نداشته باشید. دیدار خوب و خبرهای خوش منتظر شماست.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز حضورتان در یک جمع می تواند اثراتی بلند مدت روی شما و زندگیتان داشته باشد. شاید به طور اتفاقی سر صحبت را با شخصی باز کنید که در حوزه ای که مورد علاقه شماست تخصص کامل داشته باشد، یا با یک آشنای معمولی روابط خود را محکمتر کرده و یا حتی آن را به یک دوستی و یا عشق جدی تبدیل کنید. ذهن و قلبتان را نسبت به افراد و اتفاقاتی که سر راهتان قرار خواهند گرفت باز نگه دارید. صبر داشته باشید، تلفنی از شما برای انجام کاری دعوت می شود. یک اتفاق ساده روند انجام یک مسئله را کند می کند اما بیهوده حرص نخورید این کار انجام می شود. دیدارها تازه می شود و از دلتنگی هایتان کم می شود. قدم شخصی به زندگی تان پر از رحمت و برکت است.


♏ فال روزانه متولدین آبان

شما معمولا ترجیح می دهید به منطق خود تکیه کنید، اما امروز بر خلاف همیشه ممکن است به حس ششم خود اجازه دهید شما را در جایی که دچار تردید و دودلی شده اید راهنمایی کند. رفتار نزدیکانتان باعث نگرانی و سرگردانی شما شده است و نمی توانید افکار و احساسات آنها را درک کنید. اما اگر به احساس درونی خود اجازه بدهید مدیریت اوضاع را در دست بگیرد و حساب و کتاب های منطقی خود را کنار بگذارید نتایج خیلی بهتری خواهید گرفت و دوباره اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت. اجازه ندهید هیچ چیزی آرامش این روزهایتان را از شما بگیرد. یک معامله خرید یا فروش فعلا به تعویق خواهد افتاد. کاری از دستتان برای دوستی بر می‌آید، یادتان باشد که دریغ نکنید. در مورد مسائل مالی سرتان به کار خودتان باشد و به کار دیگران کاری نداشته باشید.


♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز انگار همه بداخلاق شده اند و هر کسی که می بینید از دنده چپ بلند شده است، اما شما با جذابیتی که دارید و اصرار و پافشاری برای بیرون کشیدن آنها از این حال و هوایی که دارند قطعا موفق خواهید شد. اگر به جایی دعوت شدید حتما این دعوت را بپذیرید زیرا به احتمال زیاد فرصت هایی برای آشنایی با افرادی به درد بخور پیش خواهد آمد. امروز دلتان می خواهد تا می شود خوش بگذرانید و از هیچ تفریحی به خاطر خواب و استراحت نگذرید، اما حواستان باشد تعطیلات دارند تازه از راه می رسند و یک عالمه وقت برای تفریح  خواهید داشت. فرصت آشنایی و ملاقاتی مهم، تلفنی و یا حضوری برایتان به وجود می آید آن را به فال نیک بگیرید. شخصی دغل باز و دورو با حرف های خوب در اطرافتان هست، او به زودی دستش رو و رسوا می شود. یک طلب مالی وصول و حساب‌‎‌‌ها صاف می شود.


♑ فال روز متولدین دی

پولی که به صورت ناگهانی و کاملا غیر منتظره به دستتان خواهد رسید شما را به فکر ایجاد برخی تغییرات و یا خرید وسایل تزیینی برای منزلتان خواهد انداخت. شاید بتوانید با خرید چند تابلو و مجسمه روح تازه ای به خانه تان ببخشید، حتی اگر مقدار این پول زیاد نباشد هم می توانید با خرید چند گلدان طبیعی و یا تعویض کوسن مبل ها خانه تان را تغییر دهید و با این کار در روحیه خودتان و اعضای خانواده نیز تغییر ایجاد کنید. در مورد مسائل تحصیلی یا کاری بهتر است هرچه زودتر نظمی به اوضاع بدهید. برای انجام کاری از شما خواسته می شود که به مکانی دوری بروید، اگرچه قبل از رفتن به آنجا شما ناراحت می شوید اما بعد از ورود به آنجا به منفعت های فراوانی دست می یابید. کمتر اوقات تلخی کنید.


♒ فال متولدین بهمن

امروز برخی سوء تفاهم هایی که بین شما و سایر اعضای خانواده ایجاد خواهند شد ممکن است باعث احساس سردرگمی و ناراحتی شما و بقیه شوند، اما با به کار گرفتن مهارت و تدبیری که دارید خواهید توانست اوضاع را تا حدود زیادی روبراه کنید. شما گاهی احساس می کنید که به دوستان صمیمی خود نزدیک تر از خانواده تان هستید و با آنها حس راحتی بیشتری دارید. درست است که خانواده عزیز تر از همه است، اما گاهی بد نیست برای تخلیه فشار و استرسی که در خانه احساس می کنید به سراغ دوستانتان بروید تا حال و هوایتان تغییر کند. در یک مورد مهم وارد بحث و گفتگو با خانواده می شوید و نظر شما مورد استقبال جمع قرار می گیرد و به خواسته قلبی تان می رسید. در مورد پروژه مهمی که قصد شرکت در آن را دارید بهتر است بیشتر تحقیق کنید. هوش و درک بالای شما موجب می شود که از یک موقعیت حاد و مشکل عبور کنید.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما امروز فوق العاده به نظر می رسید و تغییراتی که به تازگی در ظاهر خود ایجاد کرده اید از چشم کسی که دوستتان دارد مخفی نمانده اند. شاید او به خاطر درگیری های جزئی که این اواخر با هم داشته اید، این موضوع را به روی خودش نیاورده باشد و یا خجالت کشیده باشد که چیزی در این مورد به شما بگوید، اما قطعا از ظاهر جدید شما خوشش آمده است. چرا در میان این شور و هیاهوی روزهای پایانی سال چند ساعتی بیخیال همه چیز نمی شوید تا هم با عشقتان خلوت کرده باشید و از همراهی او لذت ببرید! هر از چند گاهی به فکر کاری جدیدی می افتید اگر واقعا نمی توانید برای دیگران کار کنید وقت آن رسیده که شانس خودتان را امتحان کنید. اجازه ندهید کسی به زور شما را وادار به کاری که نمی خواهید بکند. در زمینه کارهای هنری اگر توانایی تان را جدی بگیرید به جایگاه خوبی دست می یابید.

 ☀️استخاره با قرآن☀️

?️فال شمع?️

fal roozaneh tasvirezendegi


فال حافظ واقعی آنلاین با تعبیر

فال حافظ آنلاین

نحوه گرفتن فال حافظ

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد.

برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

فال حافظ امروز با تفسیر دقیق

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

فال روزانه جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ « فال حافظ امروز »

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد.

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره ۸۲ خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت / من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

مکن به نامه سیاهی ملامت من مست / که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

قدم دریغ مدار از جنازه حافظ / که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

منبع:تصویر زندگی

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا