فال

فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۶ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۶ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۶ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

شاید خوشتان بیاید  فال روزانه یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ « فال حافظ امروز »

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

شاید خوشتان بیاید  فال ابجد امروز شنبه ۱۲ فروردین «نحوه گرفتن فال روزانه ابجد»

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت : امروز به یک میهمانی دعوت می شوید که برایتان بسیار اهمیت دارد. این میهمانی برایتان بیش از آنچه انتظارش را دارید، جذاب خواهد بود و با افراد بسیاری ارتباط برقرار خواهید کرد که در آینده ای نه چندان دور تاثیر وافری بر زندگی تان خواهند گذاشت. اگر چه این میهمانی بر خلاف میل شما بیش از اندازه شلوغ است، اما در نهایت لذت بسیاری از آن می برید و حتی اگر مجرد هستید نیمه گمشده زندگی خود را پیدا خواهید کرد. به زودی یک تغییر بزرگ در زمینه کاری در زندگی تان رخ می دهد که شرایط مالی تان بهتر از قبل می سازد.


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ

کارت پاپ : امروز در یک مراسمی که وابسته به بحث های اجتماعی یا حتی سیاسی است شرکت خواهید کرد. اگر با شریک زندگی یا حتی جمعی از دوستان تان در آنجا حضور داشته باشید برایتان بهتر خواهد بود. این مراسم هیجان زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. یادتان باشد که یک دفتر و خودکار با خود به همراه داشته باشید تا در صورت نیاز نکته های لازم را یادداشت کنید. ضبط کردن صدا هم می تواند کمک شایانی به شما کند. سعی کنید از تک تک لحظه های آن برای بهبود زندگی خصوصی خود استفاده نمایید.


فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۶ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»
 👳‍♂️ تفال به حافظ
 💥 فال هفته
☀️ فال با قرآن
 ❤️ عشق
⚡️ فال انبیا

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت ستاره

کارت ستاره : به زودی شرایط شغلی تان بهتر از قبل خواهد شد. مدت هاست منتظر یک تغییر ناگهانی در زندگی تان هستید، امروز از آن روزهایی است که نشانه های آن را می یابید و روحیه تان از این رو به آن رو می شود. شما سختی های زیادی را برای رسیدن به این مرحله کشیدید و حال زمان برداشت محصول است. قدر این لحظات را بدانید و خدا را برای آنچه دارید، شکر کنید. ممکن است برخی از دوستان تان به پیشرفت شما حسادت کنند اما تنها شمایید که مهم هستید و باید موفقیت خود را جشن بگیرید و خوش باشید.


♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : تصمیم به ادامه تحصیل دارید اما مکانی که انتخاب کرده اید در شهر یا کشور دیگه ای قرار دارد، به همین دلیل برای ادامه این راه شک دارید. سعی کنید به ندای قلب تان گوش دهید و از او برای یافتن مسیر درست زندگی تان کمک بگیرید. اما حواستان باشد که قدمی را بدون برنامه ریزی بر ندارید. بد نیست قبل از هر تصمیم گیری با شریک زندگی خود مشورت کنید. در چند روز آینده ایده های جدیدی به ذهن تان می رسد که می تواند در پیشرفت کارهایتان موثر باشد و راههای روشنی را برای شما باز کند.


♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز مجبوربد به خاطر موضوعاتی چون تحصیل، کار یا حتی برای برنامه ریزی یک مسافرت، زمان زیادی را پای تلفن بگذرانید. شما در پیدا کردن آنچه که خود بدان علاقندید هم کمی شک و تردید دارید، پس بهتر است از فردی که تجربه کافی دارد کمک بگیرید و قبل از هر تصمیم گیری با او مشورت کنید. شاید در ابتدا آنچه که می شنوید کمی برایتان گیج کننده باشد اما نگرانی به دل راه ندهید هر کجا برایتان سوال پیش می آید، بپرسید تا تمام ابهامات برطرف شود و بتوانید بهترین مسیر را انتخاب کنید.

❤️فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت خورشید

کارت خورشید : آیا به فکر شروع کاری بوده اید؟ اگر مدت هاست موضوعی ذهن شما را به خود درگیر کرده است، امروز زمان خوبی است تا قدم به بیرون از خانه بگذارید و شرایط لازم را برای آن فراهم کنید. اگر از دست همسایه، دوست یا اقوام تان کاری بر می آید، خجالت و رودربایستی را کنار بگذارید و از آنها کمک بخواهید. مطمئن باشید که آنها نیز با تمام وجودشان به یاری شما می شتابند. توصیه می کنیم این روزها بیشتر به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت دهید. کتاب خواندن هم می تواند در این روزها رفیق خوبی برایتان باشد.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت قدرت

کارت قدرت : امروز کنجکاوی شما افزایش یافته طوری که دوست دارید از تمام چیزها سر درآورید. از طرف دیگر انرژی شما هم زیاد است و نمی توانید یک جا بند شوید. تمام این شرایط دست به دست هم داده تا شما فعال تر از همیشه به نظر آیید طوری که اطرافیان تان نیز متوجه این موضوع بشوند. با کتاب خواندن یا سرچ کردن در اینترنت می توانید اطلاعات خود را در هر زمینه ای که می خواهید افزایش دهید. به زودی پروژه های جدیدی به دست تان می رسد طوری که وقت سر خواراندن هم ندارید پس از همین حالا از زمان خود نهایت لذت را ببرید.


♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : اخیرا انرژی زیادی از خود را برای موضوعی گذاشته اید، وقت آن است کمی دست نگه دارید و آن را به حال خود رها کنید. مطمئن باشید همین که رهایش کنید، همه چیز همانطور که شما دوست دارید، پیش خواهد رفت. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیاندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعا موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید مهم نباشد. پس قبل از هر گونه بحث و جدال، از آنچه واقعیت دارد، مطمئن شوید.

❤️فال سال❤️

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت برج

کارت برج : امروز فردی نزد شما می آید که از دیدن او سورپرایز می شوید. او خبرهای مهمی برایتان دارد. این اطلاعات می تواند زندگی شما را به بهترین شکل تغییر دهد به شرط آنکه با فکر قدم بردارید. سعی کنید در طول مدتی که با او صحبت می کنید، به خوبی به حرف هایش گوش دهید تا نکته ای از دست تان در نرود. اگر چه بعد از رفتن او ممکن است کمی گیج شوید و شروع به فکر و خیال کردن کنید اما در نهایت ذهن تان نظم می یابد و می توانید به درستی تصمیم بگیرید. یک پیاده روی می تواند حال شما را جا آورد و آرام تان کند.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت عاشقان

کارت عشاق : امروز رابطه شما با دوستان، اقوام یا حتی شریک زندگی تان به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و همه چیز بر وقف مرادتان خواهد بود. شما در برقراری ارتباط با دیگران مهارت یالایی دارید و توانایی تان در دیدن زاویه دید دیگران نیز فوق العاده است. اما یادتان باشد این بدان معنی نیست که نظرهای آنها همیشه باید با نظرات شما یکی باشد. گاهی می توان از همین تفاوت ها درس های جدیدی آموخت. زمان حال بهترین فرصت برای یادگیری و لذت بردن است پس ثانیه ای را از دست ندهید.

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت قضاوت

کارت قضاوت : برقراری ارتباط با همکاران تان می تواند به نفع شما باشد پس سعی کنید اگر کدورتی میان تان پیش آمده آن را برطرف سازید. به زودی پروژه ای به دست تان می رسد که می توانید به کمک دیگران آن را به اتمام برسانید و درآمدتان را افزایش دهید. اگر در ارتباطات خود صداقت داشته باشید همه چیز به بهترین شکل ممکن اتفاق خواهد افتاد. خودتان را به دست امواج دهید و به سرنوشت اعتماد کنید تا شما را به سمت هدف تان نزدیک تر کند. زندگی بالا و پایین های زیادی دارد، سعی کنید از تمام لحظه های آن لذت ببرید و تجربه کسب کنید.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت جهان

کارت جهان : امروز از جانب دوستان و اقوام خود حمایت های زیادی خواهید شد و همین موضوع بسیاری از نگرانی های شما را از بین خواهد برد و به آینده امیدوارتان خواهد کرد. اگر به فکر گفتگو با فرد یا افرادی هستید، امروز بهترین زمان است زیرا همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت. یکی از دوستان تان شما را به فردی معرفی می کند و در این ارتباطات زندگی تان متحول خواهد شد. در اواسط روز خبری می شنوید که روزتان را خواهد ساخت. خودتان را برای یک جشن کوچک آماده کنید.

منبع:تصویرزندگی

شاید خوشتان بیاید  فال روزانه تاروت شنبه ۱۲ فروردین «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۲»

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا