فال

فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۴ اسفند «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۴ اسفند «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۴ اسفند «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت قدرت

کارت قدرت :  روابطتان به وضعیتی رسیده اند که برایتان بسیار آشناست و احساس می کنید که قبلا هم به چنین مرحله ای رسیده بودید. مسئله ای که پیش از این حل شده بود و فکر می کردید دیگر برایتان مشکلی ایجاد نخواهد کرد دوباره سر باز کرده و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد. خوشبختانه حالا شما آمادگی بیشتری برای مقابله با این مشکل دارید و تجربه کافی برای حل کردن آن، ولی این بار برای همیشه، را خواهید داشت. فقط باید در نظر داشته باشید که پیش از برداشتن هر قدمی خوب به آن فکر کنید.


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ

کارت پاپ :  برای شما اردیبهشتی هایی که عاشق ثبات و مداومت هستید رابطه ای که از آزمون گذشت زمان سربلند بیرون آمده باشد از ارزشی فوق العاده برخوردار است. این چند ماه اخیر اوضاع کمی تغییر کرده است و شما در حسرت این هستید که به وضعیت سابق بازگردید، ولی پیش از آن که بتوانید به ثباتی که آرزویش را دارید برسید باید این دوره را با موفقیت گذرانده و ببینید چه کارهایی برای رسیدن به این خواسته خود باید بکنید.


فال روزانه تاروت چهارشنبه ۲۴ اسفند «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»
 ?‍♂️ تفال به حافظ
 ? فال هفته
☀️ فال با قرآن
 ❤️ عشق
⚡️ فال انبیا

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  شما با این که برای رسیدن به حمایتی که برایتان از اهمیتی ویژه برخوردار است با دیگران راه بیایید مشکلی ندارید، ولی گاهی اوضاع آنقدر پیچیده می شود که نمی دانید چه سیاستی را باید در پیش بگیرید. شاید فکر می کردید که در وضعیت خوبی به سر می برید و هیچ خطری شما را تهدید نمی کند ولی امروز ناگهان با چالشی مواجه شده اید که مستلزم این است که دل به دریا زده و ریسک کنید. شک و تردید را کنار بگذارید و در رابطه با اهدافتان با اطمینان پیش بروید و در رویکردتان برای رسیدن به آنها انعطاف پذیر باشید.


♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال : شاید اوایل امسال راه تازه ای را شروع کرده باشید که خیلی زود مجبور شده اید آن را به خاطر کارهای دیگری که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند کنار بگذارید. شکی نیست که شما دارید تلاش می کنید مسئولیت هایی که الان دارید را به نحو احسن به انجام برسانید ولی شاید به عنوان پاداش سعی و تلاشتان، فرصتی دوباره برایتان فراهم شده است تا کاری که کنار گذاشته بودید را از سر بگیرید. به فکر این نباشد که چطور چنین چیزی ممکن است، فقط تمام توانتان را به کار بگیرید. زندگی شما دارد به سوی تعدل پیش می رود.


♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت ملکه

کارت ملکه : طی چند ماه گذشته مسئولیت زیادی در رابطه با خانه و خانواده به عهده شما نبوده است و تا حدود زیادی آزادی عمل داشته اید، ولی حالا دوباره خانواده تان به شما نیاز دارد و باید هر چقدر که در توانتان است به آنها توجه و رسیدگی کنید. اگر خودتان کارهای دیگری داریدکه برایتان از خدمت کردن به دیگران مهم تر هستند به آنها غر نزنید. عمق رضایتی که از توجه کردن به عزیرانتان به دست خواهید آورد کافی است تا تمام این احساسات منفی را از بین ببرد.

❤️فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ارابه

کارت ارابه : امروز انگار همه کارهایتان فوریت شدیدی پیدا کرده اند و نمی توانید خودتان را با سرعت آنها هماهنگ کنید. شما بی آن که نتیجه مورد نظرتان را به دست آورده باشید تنها از کاری به سراغ کاری دیگر می روید. با این حال انرژی مثبتی که احساس می کنید باعث می شود باور داشته باشید می توانید به همه کارهایتان برسید و همین موضوع کمک زیادی به شما خواهد کرد. دلیلی ندارد به توانایی های خودتان شک کنید، انرژی مثبت، نیت صادقانه و تلاشتان شما را به موفقیتی که به دنبالش هستید خواهد رساند.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت درویش

کارت درویش : با نگاهی مجدد به وضعیت اقتصادیتان متوجه خواهید شد که باید در بعضی از تصمیماتی که پیش از این گرفته اید تجدید نظرهایی بکنید. با وجود این که برخی از بخش های نقشه هایتان دقیقا طبق پیش بینی خودتان پیش رفته اند، برخی از چالش هایی که با آنها مواجه شده اید را در خوابتان هم نمی دیده اید. خوشبختانه فرصتی برایتان فراهم شده است تا آنچه در چند ماه گذشته در این رابطه فرا گرفته اید را از نظر گذرانده و تغییراتی در برنامه ها و تصمیماتتان اعمال کنید.


♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : شاید تا همین چند روز پیش هم این طور به نظرتان می رسید که چالش های گذشته را بالاخره پشت سر گذاشته اید، ولی اتفاقاتی که اخیرا افتاده اند نشان دهنده این هستند که هنوز سایه هایی از گذشته باقی مانده اند که باید به آنها رسیدگی شود. نگران نشوید، این وضعیت قرار نیست خیلی طول بکشد و شما خیلی بیش از آنچه خودتان متوجه باشید به سوی اهداف دراز مدت خود پیش رفته اید. تنها چیزی که هست این است که تا پرونده های باز گذشته را نبندید وقت کافی برای رسیدن به رویاهایتان را نخواهید داشت. 

❤️فال سال❤️

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت برج

کارت برج : شاید احساس کنید که شرایط موجود از کنترل شما خارج شده و تلاش هایی که برای مدیریت آنها می کنید بیهوده هستند و تنها پیشرفت شما را محدود می کنند. شما هیچ علاقه ای ندارید که در یک وضعیت تکراری باقی بمانید و دوست دارید با سرعت تمام به جلو پیش بروید. با این حال اگر شهامت کافی برای مقابله با وضعیت موجود را داشته باشید پاداش ویژه ای در انتظارتان خوهد بود.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت شیطان

کارت شیطان : گاهی با خودتان فکر می کنید که روابط و فعالیت های اجتماعی تنها چیزهای دست و پا گیری هستند که حواستان را از اهداف اصلیتان منحرف کرده و نمی گذارند به کارهای مهمتان برسید. ولی در حال حاضر با افرادی در ارتباط هستید که می توانند اثرات مثبتی روی پیشرفت شما داشته باشند. با این حال باید حواستان را جمع کنید و حتی در این روابط هم حد و حدود را رعایت کنید. 

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت عدالت

کارت عدالت : با وجود این که درگیری هایی که این اواخر با یکی از اطرافیانتان داشته اید به ظاهر حل شده اند، نبردی عمیق تر همچنان در جریان است. موضع شما در مورد این مسئله کاملا مشخص است ولی شاید نظر دیگران با شما فرق داشته باشد. به جای این که وقتتان را با تلاش برای قانع کردن دیگران تلاش کنید، نگاهی به درون خود انداخته و نقش خودتان را در کش آمدن این تنش و درگیری پیدا کنید.  

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت جهان

کارت جهان : وقت آن فرا رسیده است که دوباره به سراغ رویایی که چند وقت پیش به شما انرژی بسیاری داده بود ولی حالا آن را کنار گذاشته اید بروید. شاید وظایف و مسئولیت های روزمره تان شما را از رسیدگی و توجه به آن باز داشته باشند، ولی اگر خوب فکر کنید می بینید نقشه هایی که قبلا برای این رویایتان کشیده بودید خیلی هم واقع گرایانه نبوده اند. امروز خوب فکر کنید و ببینید چه راه های منطقی تری برای رسیدن به این هدف و خواسته خود می توانید پیدا کنید.

منبع:تصویرزندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا