فال

فال روزانه تاروت سه شنبه ۲۹ آذر «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

فال روزانه تاروت سه شنبه ۲۹ آذر «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کاهنه بزرگ مرموز، به دقت از اسرار و حکمت پنهان خود مراقبت می کند. این کارت، نمایانگر ضمیر ناخودآگاه، توجه به نیروهای درونی، نیروهای ارواح و درک حقایق برتر از طریق خواب ها و ضمیر ناخودآگاه است.کاهنه بزرگ که زنی عاقل است، الهه باروری و نماد شفاگری است که قدرت های درونی و روشن بینی را در اختیار دارد و تلاش میکند تا هماهنگی و تعادل درونی را بوجود بیاورد.او بر ارتباط با خود درونی مان از طریق واکنش نشان دادن و مراقبه تاکید می کند و میگوید به احساسات خود اعتماد کنیم و اجازه دهیم رویاها و ادارک پنهانمان، ما را هدایت کنند. از آنجا که فعال و شرکت کننده نیست و تنها مشاهده گر است، میتواند بعنوان نشانه عشق افلاطونی، تغییر یا وقفه در روند کاری که در حال پیشرفت بوده و یا حتی سکون نیز باشد که موجب شک و سردرگمی می شود


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت مرگ :گرچه بنظر می رسد نام کارت واضح است اما در واقع خیلی به ندرت، به معنای مرگ است. در عوض به معنای تغییر بنیادی و عمیق، پایان یک مرحله و انتقال به سوی مرحله جدیدی است. این تجربه می تواند ناراحت کننده و دردناک باشد و ممکن است به پذیرش پایان آن علاقه ای نداشته باشیم. گرچه پذیرش و درک ضرورت این پایان ها، آزادی بخش است و به تغییر درونی، تولد دوباره و نوسازی منجر می شود. در تعبیر منفی به معنای افسردگی حاصل از غفلت از رسیدن پایان یک چرخه، بهم خوردن روابط، وسواس یا رکود می باشد


برچسب ها

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا